MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

marutka (offline)

11-03-2016 11:32:00

byNika- o kurcze! Cieżko było! Ale Bogu dzieki wszystko dobrze sie skonczylo! No i piekne imię!!!!!winking smiley moj Synek tez ma byc Aleksandergrinning smiley


stefanka (offline)

11-03-2016 11:34:22

-żarnówka
Chyba lepiej na boku na tym ktg. Edytka nie stresuj sie bo Oli calkiem sie obrazi i nie bedzie sie ruszal. Ktg wlasnie na tym polega zeby lezec i wciskac przycisk jak dziecko sie ruszy wtedy na wykresie bedzie wiadomo kiedy pisza sie skurcze a kiedy dziecko sie rusza.

Dzieki marutka

marutka (offline)

11-03-2016 11:34:35

Edytka- nie denerwuj sie! a to jest jego pora aktywności? I u mnie i u anszelik tez tak bywało !!! Spróbuj na świeżym powietrzu głęboko pooddychać przepona!!


marutka (offline)

11-03-2016 11:35:29

Ja tez zawsze leżę na lewym boku!


marutka (offline)

11-03-2016 11:35:51

Stefanka- polecam siewinking smiley


stefanka (offline)

11-03-2016 11:51:40

-żarnówka
Aniu Amelka moze czuc zs jestes niespokojna jak niepotrafisz jej pomoc z brzuszkiem. Czuje ze sie stresujesz bo wiadomo ze wolalabys zeby ten bol przeszed na Ciebie a tata spokojny. U nas tez tak bylo...
Ja podawalam delicol i bylo wszystko dobrze.

Bynika no to nastraszylas edytke bo my to juz wiemy co nas czeka. Chodz wiadomo stres jest moze jeszczd wiekszy bo wiemy czego sie spodziewac.
Gratulacje jeszcze raz. Dobrze ze pojechaliscie skoro wody byly zielone a tak wogole to szybko poszlo od 18 do 19.20. Aleksander piekne imie ...

Wrzesinka88 (offline)

11-03-2016 11:51:48

Chodów
Edytka nie denerwuj się.ja też tak miałam.ciągle twierdzili że mały za mało aktywny był. Akurat tak miał w porach tych zapisów. Postaraj się uspokoić.pochodz trochę,pooddychaj głęboko i na spokojnie.
U nas wczoraj nie było kupy i dziś czekam na nią jak na zbawienie.niby mały jest spokojny,je normalnie i śpi.nie wykazuje żadnych symptomów zaparcia ale ja i tak mam obawy. Myślicie że jak do wieczora nie zrobi powinnam zadziałać kawaleczkiem czopka???
ByNika to chyba każda się tego nie spodziewa tego co nas czeka. U mnie było podobnie chociaż mimo że bolało to staram się tego nie rozpamietywac. Że szwami też miałam takie wrażenie i tak naprawdę to dopiero w domu podejrzalam jak to wygląda,ale nie jest tak strasznie. Kup nadmanganian potasu i tym się podmywaj.ja najpierw tamtym rosą używałem cały tydzień bez większych rezultatów.nadal mnie tam ciaglo i bolało a po tym nadmanganianie od razu poczułam ulgę.

marutka (offline)

11-03-2016 11:56:53

Amelucha- bo faceci tak sie nie trzęsą jak my mamy, a nasze nerwy, stres dziecko czuje i to je dodatkowo nakręca!
A co do wagi , to dobrze, ze przybiera, a nie traci na wadze!winking smiley
Dawałas Amelce juz jakies kropelki na te kolki? Ja mojej dawałam herbatki koperkowe! Spróbuj jej tez przyłożyć do dupci( odbytu) ciepły waciki, umoczony w cieplej wodzie ( jak leży ba brzuszku) moze sobie popryka j troszkę jej ulży) smiling smiley


stefanka (offline)

11-03-2016 12:22:30

-żarnówka
Ania ja tylko wiem ze delicol jest na nietolerancje laktozy w mleku a inne kropelki dzialaja bardziej na gazy. Najlepiej sie poradzic kogos, moze masz dobrego farmaceute.Kropeli wogole to mozna chyba dopoero odc3 tyg zycia. Jesli chcesz to moge zadzwonic do kuzynki farmaceutki (dobrej) zawsze sie radze jak cos mnie niepokoi...

Marta mysle ze trzeba zaczekac z tym czopkiem bo dziecko karmione mm moze nie robic kupki do 9 dni

marutka (offline)

11-03-2016 12:33:41

Biogaja hest chyba od 1 dnia zycia , Bobotic chyba od 28 dż, a espumisan/ esputicon ... nie pamietam ...


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548270, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.