MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

edytka123 (offline)

11-03-2016 09:15:47

Świecie
Asia to pojawia się i znika jak w tej piosence

marutka (offline)

11-03-2016 09:19:26

Edytka - no to daj znac po wizycie!


Marzena17174 (offline)

11-03-2016 10:37:23

Leżajsk
Marutka jeszcze się nie położyłam a zarazem juz nie spałam Bartuś płakał sam nie wiedział czego chce niby głodny zaraz usypiał i nic nie zjadł tylko go odłożyłam płacz o 4 usnął w końcu na mnie to ja oka nie zmrużyłam bo szczerze mówiąc nigdy tak z nim nie leżałam i się bałam że usnę i coś mu zrobię ale tak smacznie sobie spał do 7;30 a ja nawet nie miałam jak ściągnąć mleka także rano cała mokra wstałam a cycki myślałam że mi wystrzelą 260 ml ściągnęłam smiling smiley
edytka ja bym na to nie liczyła Bartuś sika gdzie mu się susiaczek przekręci smiling smiley wiele razy sam siebie o święcił hehe smiling smiley
Ja napisałam też do klaudii raz mi odpisała później już nie także też jej nie dręczę to jej pierwszy poród to jeszcze dodatkowo się stresuje sad smiley
Naprawdę się tu u nas cicho zrobiło teraz wy jeszcze nie rozpakowane się udzielacie na forum a jak my już się ogarniemy to pewnie wy znikniecie eh


[link widoczny po zalogowaniu]

stefanka (offline)

11-03-2016 10:53:18

-żarnówka
Marzenka o tym samym wczoraj myslalam ze teraz my jeszcze mamy czas zeby cos napisac a pozniej Wy juz wszystko ogarniecie a my bedziemy w proszku.

Marutka Tosia miala i echo serca i holtera i zawsze jest usg wiec juz sama nie wiem . Tez zastanawialam sie nad pasożytami bo ona ma tez taki niespokojny sen. Zrobiej jej badania zeby to wykluczyc.

Marzenka pilas miksture?

Edytka musisz tez pamietac zeby podczas przebierania Oliego telewizor byl wylonczony bo dziecko nie powinno tak zadzierac oczu do tyłu....a jak bedzie cos migac i jeszcze bedzie slychac to moze sie zainteresowac:bebe:

stefanka (offline)

11-03-2016 10:54:38

-żarnówka
Naprawde szkoda Klaudii bo czekac to moglaby w domu i po terminie normalnie zglosic sie do szpitala..

marutka (offline)

11-03-2016 11:19:03

Dzisiaj mija tydzien jak Klaudia jest w szpitalu i czeka!


edytka123 (offline)

11-03-2016 11:22:56

Świecie
Mały na kto wogole się nie rusza... Jak jest ruch mam wciskać przycisk co za przestarzała aparatura!! Pod tymi paskami i metalowymi częściami jak noe czuje kiedy się rusza i zapis jest niepoprawny... Byłam zjeść snickersa i drożdżowe może mały się obudzi !! Paranoja!!

marutka (offline)

11-03-2016 11:27:26

Edytka moje ktg rak samo działa, same rejestrują sie tylko skurcze macicy! Niektóre dzieci tak reagują na ktgy! Przy mnie pare dziewczyn mówiło , ze tak to dziecko sie rusza, a jak sie kłada ...cisza! A leżysz na boku czy na wznak ? Ile czasu leżałas?


byNika (offline)

11-03-2016 11:28:50

Słupsk
Czesc Dziewczyny,

Tak jak pisałam wcześniej zdecydowaliśmy się pojechać w czwartek do drugiego szpitala, gdzie miał dyżur nasz lekarz i bardzo dobrze zrobiliśmy bo on odebrał poród i ogólnie jak dotąd opieka jest bardzo dobra smiling smiley

Wiec dostałam o 13 oksytocyne i niby mialam skurcze na 100, ale to mnie nicnie bolało i faktycznie rozwarcie się nic nie zwiększyło. O 15 podkręcili kroplówke i wtedy juz poszlo do 6cm i o 18 około było prawie pełne rozwarcie i przebili mi pecherz. Wody byly juz zielone wiec w sumie w ostatnim momencie wywolalismy ten porod. Bol zaczal sie koszmarny, myslalam ze juz naprawde nie dam rady tego wytrzymac. Nie chce straszyc tych z Was co beda rodzic pierwszy raz, ale przygotujcie sie ze bedzie gorzej bolalo niz jestesvie w stanie sobie wyobrazic... No i pozniej nie moglam malego urodzicbo mial raczke przy glowce, a w raczce sciskal pepowine, musieli uzyc vacum i na poczatku nie oddychal i byl siny, ale po 5 minutach juz bylo z nim wszystko idealnie...na szczescie! Ja jestem obolala, mam wrazenie jakbyn miala za 100 szwow, nie wiem kiedy sie odwaze tam zajrzec....

Ogolnie bylo o wiele cieżej niż bym sie spodziewala, ale najwazniejsze ze juz po wszystkim...

Mąż zdecydowal, ze bedzie mial na imie Aleksander, a zdjecie bede musiala wstawic juz po powrocie do domu.

Trzymam kciuki za Klaudie teraz, no i za chwile ze całą resztę smiling smiley


edytka123 (offline)

11-03-2016 11:30:28

Świecie
Kurde nie wiem 25 min chwile na plecach chwile na boku zjadłam skickersa i drożdżowe a mały dalej śpi....
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.