MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

xklaudiax94 (offline)

21-01-2016 09:31:17

to masz tak jak ja grinning smiley ja sama sobie szukam zajęć bo tez nie lubie bezczynnie leżec smiling smiley a w tej telewizji to juz same powtórki, Ide umyć głowe poszłooo!
obiore ziemniaczki , pokrzątam sie i bedziemy jechac na 14 tongue sticking out smiley

ale u mnie sniezyca.. od wczoraj jak zaczeło sypać tak nie chce przestac! tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

asias89 (offline)

21-01-2016 09:33:52

Łazdoje
Anszelik spokojnie to srebro dla mnie a nie dla dzieckasmiling smiley a co do pytania o 2jki to odkad zmienilam witaminy na prenatal classic z 60 mg żelaza to kolor rzeczywiście się zmienił na ciemny winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

asias89 (offline)

21-01-2016 09:38:30

Łazdoje
Klaudia u Nas też śniegowy armagedon, ja nie ruszam się z chaty ale za to mąż musi dojechać i wrócić z pracy i za każdym razem człowiek myśli czy wszystko ok jak tylko kilka minut spóźnienia


[link widoczny po zalogowaniu]

anszelik (offline)

21-01-2016 09:39:18

Łódź
klaudia u mnie sypie ciągiem od wczoraj - raz mocniej, za chwilę słabiej, ale cały czas. Będę musiała auto odśnieżyć, a nie cierpię tego robić :/
asia srebro jest wchłaniane też przez skórę i stąd mój wywód w tym temacie winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

stefanka (offline)

21-01-2016 09:54:28

-żarnówka
Witajcie dziewczynki. Ja juz po sniadanku odwiozlam corke do przedszkola i zaraz jade na dzialke. Przyjedzie geodeta i ma wytyczac granice dzialki . Mam nadzieje ze na wiosne ruszymy z budowa. Takrze troche pewnie zmarzne a na 13 do przedszkola na zajecia logopedyczne.
Co do nie przespanych nocy to od wrzesnia czuje jak bym miala drugie dziecko. Odkad moja corka poszla do przedszkola to niespokojne spi i musze wstawac 3/4 razy w nocy. Jeszcze ma alergie na roztocza i czasem ma ataki kaszlu wiec jak bedzie Stefek to bede kursowac z sypialni do pokoju corki.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Tr u stomatologa tez.radość

edytka123 (offline)

21-01-2016 10:01:27

Świecie
dziewczyny macie jakies pytania Nasza P.Profesor Anszelik wszystko wyjasni żartowniś


ja tez nie bylam jakas tam mega szczupla 161 cm i 59 kg, a teraz prawie 67 smiling smiley
takze prosze mi sie tu nie skarzyc na swoja wage!

ja sie przymierzam do zakupów ostatnich w gemini i lezaczka/kolyski używanej z allegro tak zeby maluszek mial w czym lezec w salonie czy jak gdzies pojdziemy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-21 10:01 przez edytka123.

Marzena17174 (offline)

21-01-2016 10:03:12

Leżajsk
Stefanka ja niestety do grupy naszych chudzinek nie należę sad smiley mam nadzieję ze uda mi się wziąć za siebie po porodzie smiling smiley
Trzymam kochane kciuki za wasze wizyty smiling smiley
Anszelik ja to naprawdę cię podziwiam wizyta dentysta i nazywasz to luzik?smiling smiley Szalona ty nasza smiling smiley
Ja dzisiaj nic nie robię mąż mi z łóżka nie pozwala wstać zeby jutro na wizycie było wszystko dobrzesmiling smiley właśnie wł ostatnią pralkę dla maluszka rożki itp chyba 7 z koleismiling smiley a po południu ma przyjść siostra i
pomóc mi to wszystko wyprasować smiling smiley
Także ja dzisiaj leże do góry brzuchem grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Rzanti (offline)

21-01-2016 10:04:29

Międzyrzec Podlaski
Dziekuje za mile przyjecie i powitanie w grupie smiling smiley tak czytam i zaczynam sie bac coraz baedziej. Jak opychniecie przyszlo od razu pobieglam do labo. Na szczescie to tylko przemeczenie bo bialkomoczu nie mam i poradzilam sobie zimna woda i lezeniem z nogami w gorze smiling smiley te stare sposoby naprawde dzialaja a co do cholestazy to musze czekac do wizyty bo u nas w labo nie wykonuja takiego badania. Bardzo mnie to zdziwilo bo co jak co ale takie badanie powinno byc podstawa...




edytka123 (offline)

21-01-2016 10:08:45

Świecie
marzena no i dobrze! niech prasuja i robia za Ciebie a Ty nadzoruj z łóżka!

asia tez bralam w 2 trymestrze prenatal classiic

ale teraz biore witaminy z DHA bo to wazne dla kształtowania mózgu dziecka w tym okresie, a Wy jakie bierzecie witaminki??

no ja jak wyjde o 15 z roboty tez ,mnie czeka odsniezanie bo sypie, ale tez pieknie swieci słonko!!!

Rzanti (offline)

21-01-2016 10:09:52

Międzyrzec Podlaski
Prasowanko i sprzatanko z mezem mamy juz za soba na szczescie bo teraz to na pewno nie dalabym rady stac przy desce smiling smiley powodzenia smiling smiley




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.