MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

anszelik (offline)

20-01-2016 21:30:30

Łódź
Patka nie mam, ale ja ogólnie nie mam problemów z próchnicą, bo bardzo dbam o zeby i co rok ide na kontrole i jak coś jest to robie od razu, żeby się potem nie bujać.
stefanka mnie też boli krocze strasznie momentami. Najgorzej jest rano. No i niestety kręgosłup. Do tego dretwieje mi prawe udo... Tylko zgaga mnie omija szerokim łukiem...




[link widoczny po zalogowaniu]

xklaudiax94 (offline)

20-01-2016 21:34:48

anszelik niestety mam łózeczko przy grzejniku ale pokój jest taki że ciezko cos ustawić .. bo podłużny. Do tego duze łózko i 2 szafy a nic z tym nie mozemy zrobić (w sensie wypieprzyć) bo wynajmujemy to mieszkanie ;/ Na szczęscie mieszkanie jest ciepłe wiec grzejnik bedzie zakręcony, bo wiem sama po sobie , ze wszystko mi sie zatyka jak rozkręce grinning smiley

ale Kobitki Wy się meczycie sad smiley jak nie migrena to zgaga albo jeszcze coś innego.. ja zawsze przed wizytą robie sobie karteczke z tym jakie mam dolegliwosci i na jutro nie mam nic napisane angry smiley jestem potwornie ciekawa co jutro wymysli moja pani doktor grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-20 21:41 przez xklaudiax94.

stefanka (offline)

20-01-2016 21:40:17

-żarnówka
A jak u was z rozstepami ? Mnie narazie omija ale mam pamiatki po pierwszej ciazy. Zreszta jak czytalam to zadna z was przed ciaza nie wazyla nawet 60 kg a ja naleze do tych niskich i okraglych i mam z tym problem od zawsze.sad smiley No ale na szczescie teraz jestem okolo 6 kg na plusie

xklaudiax94 (offline)

20-01-2016 21:44:16

ja przytyłam 14 kg ale głównie poszło mi w cycki i brzuch , no wiadomo ze pupa tez sie troche powiększyła bo widać po majtkach . Całe posladki mam w rozstępach ! potwornie to wygląda.. ale co poradzić. Smarowałam i nic nie dało. Na brzuchu nie mam ani jednego ale za to pojawiają sie na piersiach! najśmieszniejsze jest to , ze kazdy z rodziny mówił ze u nas to nie ma prawie nikt rozstępów a tu prosze mnie sie uczepiły grinning smiley kiedys to aż sie popłakałam jak zobaczyłam je w lustrze. Ale mąż powiedział , ze przeciez i tak mnie bedzie z nimi kochał to teraz sobie zartujemy ze mam tatuaze grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Gabrymila (offline)

20-01-2016 21:51:21

Parczew
Cześć dziewczyny smiling smiley Witam tez nowe forumowiczki smiling smiley

Marutka ale, akcja z ta kołyską. Dla mnie to nie do pomyślenia, żeby tyle czasu odwlekać z przyznaniem się do uszkodzenia i jeszcze pytanie:.. co ona ma teraz zrobić... wielkie oczy Albo niech ją naprawi, albo niech odkupi. I to już!!

Ja na poczatku miałam termin na 2 marca, ale teraz już mi moja gin przesuneła na 29 lutego.. Ja jednak mam nadzieję, że może uda mu się wyskoczyć z tydzień albo dwa wcześniej.. nie chce po raz drugi rodzić po terminie.

Wy jak sie rozpiszecie to tak ciężko nadrobić, próbuję zapamiętać co która pisała ale po paru wpisach już mam mętlik w głowie.. tongue sticking out smiley

Jeżeli chodzi o leki dla dzieciaczka, ja mam przeciwgorączkowy, wit też już mam, i coś na kolki. Aptekę niby mam niedaleko ale w weekendy jest zamknięta a jechac do miasta ponad 10km wcale mi sie nie uśmiecha.. uważam, że albo się przyda albo nie ale to zawsze pod ręką. Jeżeli chodzi o dawki, jak boicie się coś podać, zawsze możecie zadzwonić do lekarza, ja nie raz dzwoniłam po taką poradę. Myśle, że przeciwbólowe i tak narazie nie będą potrzebne, aż do pierwszego szczepienia..

Zgagi współczuję, ja też mam dość często. czasem mam lepsze czasem gorsze dni kiedy w nocy wstaję po renni.

Coś jeszcze miałam Wam napisać ale wyleciało mi z głowy :/

asias89 (offline)

20-01-2016 21:52:01

Łazdoje
Stefanka ja poki co nie mam rozstępów zanim zaszlam w ciaze smatowalam sie bio oilem i przez pierwsze 5 mcy, od dwoch smaruje sie elancylem. Niewielkie jedynie mam na piersi lewej ale to juz stara historia jak od hormonow na wywolanie miesiaczki w ciagu miesiaca przytylam 10 kilo! I tak to cud ze tylko na piersi sie pojawily. Ogolnie jak sie pojawia to nic sie nie stanie trudno, wiadomo ze nasze cialo sie zmienia i nie wroci calkowicie do poprzedniej formy no chyba ze ktos ma super geny


[link widoczny po zalogowaniu]

xklaudiax94 (offline)

20-01-2016 21:53:38

Gabrymila ja z usg mam na 29 lutego smiling smiley mam nadzieje również , że wyjdzie w 38-39 tygodniu tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

xklaudiax94 (offline)

20-01-2016 21:55:03

Asia przeszły Ci troche te bóle głowy?:* jak tam brzuch?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Gabrymila (offline)

20-01-2016 21:55:24

Parczew
U mnie jest 12kg na plusie, rozstępy mam delikatne na brzuchu pod pępkiem, idą w poprzek brzucha. Ale te nabyłam podczas pierwszej ciąży. Trochę mam na udach, ale na szczęście mało widoczne. Mam nadzieję, że nowe mi nie wyskoczą bo mam dużo większy brzuch niż przy pierwszym dziecku

xklaudiax94 (offline)

20-01-2016 21:58:03

ja na brzuchu zauwazylam , ze ta linia od pępka w dół i w góre robi sie bardziej wyraźna , no i pępek mi wciągneło na maxa , tak jakby ściągnięty do środka i wypukły grinning smiley w kazdym razie smiesznie wyglada tongue sticking out smiley

juz bylam dzisiaj 3 raz w kibelku na sprawie nr 2. Czyzby jakies przeczyszczenie ?grinning smiley

I tak jak mowilam , śnieg od Anszelik dotarł i do mnie!


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-20 22:05 przez xklaudiax94.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.