MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

anszelik (offline)

08-01-2016 08:19:44

Łódź
Wrzesinka dziś po południu będziemy sprzątać w pokoiku, ale jeszcze łóżeczko nie przyjechało, więc całości nie da rady na razie. Na pewno pokaże biurko i komodę smiling smiley zastanawiam się nad dywanem jakimś, ale chyba na razie dam sobie spokój. Ten szlafrok to jak dla mnie też tylko po to żeby tyłkiem nie świecić, bo jak byłam u koleżanki na oddziale po tym jak urodziła to myślałam że się rozpłynę, a wcale grubo ubrana nie byłam...
Dobra, idę się ubrać bo kurier może w każdej chwili podjechać a ja z gołym dupskiem latam winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Wrzesinka88 (offline)

08-01-2016 08:25:38

Chodów
smiling smiley hej mnie listonosz kiedyś z łóżka wyrwał ale coś tam na siebie zdążyłam narzucicsmiling smiley ja zjem śniadanie i też muszę się ubrać i iść po chlebek świeży i do apteki.

xklaudiax94 (offline)

08-01-2016 08:43:28

Asia ja mialam podobnie no ale wczoraj lekarz stwierdził ze wszystko oki i po porostu musze brac magnez, ale kazda jest inna jak mowi wrzesinka wiec lepiej sie upewnic winking smiley ale nie stresuj sie na zapas smiling smiley

ja wlasnie zjadłam sniadanko, zaraz sie poloze na chwile zeby mi luteina nie wypadła grinning smiley i musze męzowi mielone zrobić , jeszcze dzisiaj mielismy w planach jechać do banków , do rossmana do apteki wiec dzien w biegu.. znow tongue sticking out smiley
wczoraj jak sie polozylam to zasnełam od razu taka bylam padnieta!

co z amelucha?


[link widoczny po zalogowaniu]

Wrzesinka88 (offline)

08-01-2016 08:56:06

Chodów
No właśnie chyba jeszcze odsypia po późnej wizycie...Ja Tez się zbieram i idę do sklepu.dziś planuję poodkurzac i pomyc podłogi ale tylko na płaskim mopiesmiling smiley ciekawe ile mi z tych planów wyjdzie :d

anszelik (offline)

08-01-2016 10:12:15

Łódź
Ja nie myję podłóg - Mąż nie pozwala, mówi, że sam woli to zrobić. Jak umyje tak umyje, ale przynajmniej mnie wyręcza. Ja ogarniam w domu kurze i wszelkie blaty winking smiley dziś po południu też musimy ogarnąć... Wkurza mnie ten zaginiony kurier...




[link widoczny po zalogowaniu]

Wrzesinka88 (offline)

08-01-2016 10:16:20

Chodów
Ogólnie mój też myje i na święta czy sylwestra praktycznie sprzątać sam wszystko ale też mi co szkoda bo jakby jutro zjechał do domu to nie chcę żeby musiał na szmacie jezdzicwinking smiley nie jest brudno więc na odpoczynki robię.właśnie sypialnię skończyłam i chwilę usiadłam.poza tym kupił mi mopa płaskiego bez wyciskania ręcznego żeby mi było łatwiej więc stwierdziłam ze co użyje żeby nie było winking smiley

Marzena17174 (offline)

08-01-2016 10:24:44

Leżajsk
Hej dziewczyny ja mam same dobre wieści
Po rannej wizycie zostałam dokładnie zbadana przez panią ordynator i wszystko jest dorze rozwarcie na opuszek czyli bez zmian szyjka 3cm, ujście zamknietę czyli na szczeście pochwa nie reaguje na te skurcze macicy odstawiony mam dziś już magnez nic mnie nie boli brzuch też jakby się mniej napinał to że jak chodzę jest napięty to taka prostu moja uroda nic już nie da się z tym zrobi więć wniosek żeby mniej chodzić wiecej lezeć jak nic się nie zmieni to jutro wychodzę i będę leżała w domku sobie do 35 tygodnia. Luteinę i dufhaston mam już odstawione bo ponoć na tym etapie ciąży już nie działają i nie ma potrzeby faszerować się takimi mocnymi lekami także tylę została mi nospa 3x1 i magnez 2x3 tak się cieszę smiling smiley Sekretarka przygotowuje mi już wypis na jutro ale córci nic nie mówię bo w razie jaky coś znowu było nie tak to nie chce jej nadziei robić.
Asia myślę że skurcze co 20 minut to właśnie te skurcze przepowiadające tym bardziej ze jest ich 3 i przestaje ale dobrze ze napisałaś do ginekologa będziesz spokojniejsza smiling smiley
Klaudia super że wszystko dobrze u was smiling smileyAle mimo wszystko ta szyjka dość ci się skróciła ale masz racje na tym etapie ciąży to i tak dobrze szybciej póxniej urodzisz smiling smiley
Wrzesinka moja córcia ma na imię Wiktoria smiling smiley ona teraz wybierzę imię dla braciszka zastanawia się czy Bartuś czy Miłoszek  Mi oba się podobają ale zapewne decyzja zapadnie jak się urodzismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

xklaudiax94 (offline)

08-01-2016 10:31:04

ja dzis w domu nic nie sprzątam ;P

wsadziłam sobie luteine, myslalam ze juz sie rozpuscila i mi wyleciała w pół rozpuszczona yh nastepnym razem musze chyba wcisnąć duuuzo dalej grinning smiley

dzis zajde do pepco zobaczyc moze beda jakies kocyki niedrogie takie do wózka a jak nie to moze zamówie ten minky komplecik na necie winking smiley No i dzis wybieram sie do apteki po podklady na łózko , octanisept i tantum rosa i juz wszystko bedzie gotowe smiling smiley

o Marzenka jak fajnie , ze dobre wiesci! smiling smiley w domu to w domu zawsze lepiej psychicznie ! i pamietaj ze masz lezec i odpoczywać! smiling smiley

a co z Agnieszką? Amelucha? Maddyy? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-08 10:35 przez xklaudiax94.

agnieszka_zwolinska (offline)

08-01-2016 10:51:58

witajcie kochane,przepraszam,ze tak zaniedbuje ostatnio forum,ale jakos nie mam weny do pisania,mam nadzieje,ze mi wybaczycie.oczywiscie czytam Was na biezaco;-)a ostatnio to ciezko za Wami nadazyc,wiec niestety nie odniose sie do Waszych wypowiedzi :-(


[link widoczny po zalogowaniu]

Wrzesinka88 (offline)

08-01-2016 10:56:59

Chodów
Aga daj po prostu znać co u Ciebie? Jak się czujesz ,jak mały?nadal w szpitalu. A nie przejmuj się ze nam nie piszesz o kocykach i innych... napisz tylko co u Ciebie.

MARZENA świetne wiadomości. Bardzo się cieszę. Tylko pamiętaj w domu absolutne leżenie i odpoczywanie !

Ja do wózka też chcę komplet bawełna z minky zamówić
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547810, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.