MARCÓWECZKI 2016

Wysłane przez Lania87 

Patka12 (offline)

07-01-2016 23:16:26

Księginki
Długo idzie paczka z Gemini. W poniedziałek zamówiłam i ciekawe kiedy dotrze. Juz będę miała wszystko tylko torbę spakuje i z głowy. Chociaż chyba w jedna sie nie zmieszczę bo mam szlafrok z polaru i on zajmuje pół torby a gdzie jeszcze reszta rzeczy

nika1987 (offline)

07-01-2016 23:18:30

Też już spadam spać, dobranoc dziewuszki !!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Patka12 (offline)

07-01-2016 23:19:18

Księginki
To dlaczego wcześniej nie zrobili cc? Przecież na pewno byłoby to dla Was lepsze. Wcale sie nie dziwie ze długo nie chciałaś mieć dzieci po takiej traumie to jest koszmar ale najważniejsze ze malutki nie ma powikłań i se jest ok. Miejmy nadzieje ze teraz pójdzie łatwiej. A tym samym szpitalu rodzisz?

Patka12 (offline)

07-01-2016 23:20:59

Księginki
Dobranoc dziewczynki śpijcie smacznie i długo bez pobudek w nocy

nika1987 (offline)

07-01-2016 23:23:07

Patka synka urodziłam w Świeciu teraz będę rodzić u siebie w Grudziądzu. Mojemu mężowi powiedzieli, że jak poród nie będzie dalej postępować to zrobią CC ale koniec końców 2 kroplówki zaczęły działać i urodziłam SN. Synuś jest całkowicie zdrowy całe szczęście ale takiego koszmaru nie życzę nikomu


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Patka12 (offline)

07-01-2016 23:25:44

Księginki
Acha rozumiem miejmy nadzieje ze w tym szpitalu co teraz będziesz rodzic będzie lepiej

asias89 (offline)

08-01-2016 07:17:53

Łazdoje
Klaudia super nowinysmiling smiley
Nika nie zazdroszczę takich przezyc, taka rysa zostaje w pamieci na zawsze i przy kolejnych ciazach nadchodza wielkie obawy.

Dziewczyny mam pytanie i moze problem, nie wiem. Od kilku dni jak cos porobie moj brzuch staje sie ciezki i jakby napiety, twardawy i musze usiasc wtedy. Wczoraj bolalo mnie podbrzusze jak na okres jednoczesnie z dolna czescia kregoslupa i tak ten bol trzymal z 2-3 minuty po czym puszczal i pojawial sie co 20 minut. Wzielam nospy dwie i magnez i po godzinie przeszło a ja zasnelam. Dzis o 5 obudzil mnie znow ten bol i do 6 rano pojawial sie 3 razy. Czy tak ma byc? To sa te skurcze braxtona? Napisalam maila do gina bo wizytr mam dopiero za tydzien


[link widoczny po zalogowaniu]

anszelik (offline)

08-01-2016 08:01:21

Łódź
Amelucha gratuluje wygranej smiling smiley mam nadzieję, że przyślą...
Nika ja na samym początku ciąży w sierpniu też byłam w szpitalu, ale nic mi nikt wtedy nie mówił, że mam nie pracować, albo coś. Jedynie szlaban na przytulanki miałam po wyjściu. W ogóle to widzę, że szalejesz z zakupami dla Małej. Z dziewczynkami jest fajnie, bo na prawdę jest w czym wybierać. Niestety z chłopcami nie ma za dużego wyboru i to wszystko jest jakieś takie... Współczuję przeżyć przy porodzie i jak przyjdzie Twoja kolej to będę trzymać kciuki, żeby wszystko było jak najlepiej tym razem!
Wrzesinka ja też zamowiłam koszule dwie i szlafrok bawełniany na allegro. Najgorzej, że idiota listonosz odesłał do sprzedającego i teraz się muszę bawić w reklamacje... Nie wiem czy sfałszował mój podpis, bo mu się nosić nie chciało (śledzenie pokazuje że akurat w sylwestra) czy pomylił mieszkania...
Klaudia dobrze, że nie jest taki wielki, jak nasze nie które kluski, bo będziesz miała łatwiej rodzić. I świetnie że już jest odwrócony i siedzi tak jak powinien. Ja się nadal martwię czy mój się już ogarnął... Co do koleżanki to fakt, nieodpowiedzialna... Ja rozumiem potuptać do jakiejś wolnej piosenki, no ale dyskoteka :/ a co do propozycji Twojej teściowej, to jak byś usta umoczyła to nic by się nie stało, zapewniam Cię winking smiley Ja jak ktoś przywlecze coś nowego to dzioba zawsze wsadzę. Od takiej ilości która jest w 1/10 kieliszka to nikomu się nic nie stało winking smiley no i zdarza mi się napić piwa bezalkoholowego typu lech free.
Patka co do tego że nie można tańczyć to przesada... Można, ale może nie do wszystkich najszybszych piosenek. Jak się ze swoim pobujacie do jakiegoś przytulańca to nic się nie zadzieje smiling smiley My idziemy na wesele 23 kwietnia, więc Mały już będzie podrośnięty, a ja już pewnie po połogu, więc troszkę poszalejemy smiling smiley Moja mama obiecała, że przyjedzie zająć się Dawidkiem smiling smiley
Patka ja właśnie dlatego żeby się w jedną zmieścić kupiłam szlafrok bawełniany. W szpitalu gdzie będę rodzić jest tragicznie gorąco i chyba bym umarła w takim grubym... Ogólnie to staram się jak najmniej wziąć do torby do porodu. Mąż ma blisko to dowiezie smiling smiley
Asia jak coś porobisz to mnie też tak łapie. Mój gin jak mu powiedziałam odpowiedział - "jaki z tego wniosek? Nie robić..." Ogólnie to jak boli to weź jakąs nospe i przejdzie, To chyba te skurcze braxtona, ale ja tam nie wiem. Mnie się dość często tak brzuch stawia od kilku tygodni. A że dodatkowo Mały jest strasznym Wierciochem to czasem nie wiem aż czy to brzuch, czy on się rozpycha...
Udało mi się nadrobić smiling smiley Rozpisałyście się wczoraj bardzo tongue sticking out smiley Ja już wieczorami rzadko piszę, bo nie lubię jak mąż mi przez ramię zagląda, a robi to zawsze... Dziś idę trochę później do pracy bo czekam na kuriera z pościelą dla Małego smiling smiley jutro jedziemy z Moim do dziecięcego zamówić fotelik, bazę isofix i pewnie jeszcze coś mi się przypomni. Zaraz pozbieram pranie i biorę się za naleśniki, bo już z tydzień chodzą za mną krokiety z serem żółtym i pieczarkami... Teraz napiekę naleśników, a jak wrócę z pracy skończę faszerować i usmażę smiling smiley będzie pysznie smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Wrzesinka88 (offline)

08-01-2016 08:04:47

Chodów
Nika nie zazdroszczę przeżyć ,ale najważniejsze to zdrowie maluchów. Bez względu na to ile cierpimy i co nas męczy ważne tylko jest zdrówko tych brzdacow.

Asias nie wiem co Ci poradzić...Z jednej strony to pewnie normalne.mi też czasem coś takiego złapie szczególnie jak dużo chodzę i robię.ale biorę magnez 3x1 tabletkę a w awaryjnych sytuacjach biorę też mała nospe. Klaudia też miała takie podobne objawy,ale okazało się ze wszystko dobrze.Z drugiej strony każda jest inna i nigdy nie wiadomo...dobrze,ze napisałaś do gin.na pewno jeśli uzna to za niepokojące każe Ci przyjechać wcześniej na wizytę. Na razie staraj się nie stresować i przede wszystkim odpocznij sobie.nie wstawaj tylko lez :*

Wrzesinka88 (offline)

08-01-2016 08:11:27

Chodów
Anszelik to kiepsko z ta paczka. Ale niestety czy listonosz czy kurier trafiają się idioci nie z tej ziemi.mojemu bratu jeden kurier miał w jednym dniu dostarczyć 2 pączki.przyniósł jedną a w drugiej zaznaczył ze nikogo nie było w domu bo chyba zapomniał ze ja ma:/
Ja szlafrok też chcę jakiś cienki bo na oddziałach zazwyczaj jest gorąco.A nam myślę po tych przeżyciach będzie dodatkowo duszno i to kwestia tylko estetycznego wyglądu bardziej niż zachowania ciepła.
Już nie mogę się doczekac tego efektu jaki nam zaprezentujesz,bo mam nadzieję ze pokażesz pokój małego smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547800, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.