Grudzien 2013 vol. 4 JUSTYSZAK wita xDmłody rycerz

Wysłane przez Justyszak 

monteblack (offline)

14-10-2015 08:21:25

Białystok
Moja tesciowa to jednak mistrzyni,o 6.03 przyniosła watrobke lecąc do pracy...W ramach obiadu


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

14-10-2015 08:47:48

Monte- Twoja teściowa to skarb naprawdę.

Też jestem co to za zupa z maślanki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

14-10-2015 09:35:37

Białystok
Nooooo wlasnie tu moje panie z pracy to samo powiedziały,bo mnie kurat namawialy na zakup mieskzania an drugim krancu miasta,a tak mam tesciowa 300 m od naswinking smiley na tym samym osiedlusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

14-10-2015 09:36:11

Białystok
My chyba dziś znowu zamwiamy zupki,kaloryfery na maxa poodkręcane a siedzimy w swetrach...


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

14-10-2015 11:22:34

Ja mam odwrotnie gdybym tak mogła zamieszkać z dala od teściów, chocby na drugim końcu wsi tongue sticking out smiley winking smiley
Ja sie za sprzątanie dziś wzięłam. Pogoda taka, że się wychodzić nie chce, mżawka siąpi, brrrrrr
Na obiad zupa dyniowa i idę robić zapiekankę z warzywali i z kurczakiem smiling smiley

Ostatnio Kaja się strasznie nieśmiała zrobiła do obcych osób, od razu się chowa za mnie i nosa nie wystawi. Czy to znaczy, że listonosz to prawie rodzina? Bo z nim dyskutowała, odpowiadała po swojemu na pytania i w ogóle szaleństwo LOLdrinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

14-10-2015 12:23:02

No już Ty Eli najlepiej wiesz czy listonosz rodzina czy nie grinning smiley

Gotuje się pyry, po podgotowaniu wlewa litr maślanki, dorzuca sól, ziele angielskie, liść laurowy. Jak maślanka wodnista albo mocno kwaśna, to trzeba dolać ciutkę śmietany lub śmietanki i zaciągnąć mąką. Można dorzucić serek grani lub pokruszony twaróg. Babeczka z pracy robi albo z ziemniakami albo z twarogiem, ja stwierdziłam, że czemu nie z obiema rzeczami grinning smiley
Całkiem dobre (od niej jadłam wersję z twarogiem), szybciuteńkie i w miare zdrowe i pożywne smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

14-10-2015 12:25:06

No Monte teściowa Skarb smiling smiley
Moja mama jak mniej zapracowana to też cenna grinning smiley Teściowa jak to teściowa winking smiley Są lepsze i gorsze, ogólnie daje radę winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewulka (offline)

14-10-2015 12:33:59

Biała Podlaska

Ewulka (offline)

14-10-2015 12:36:21

Biała Podlaska
u nas ok, w ciaglym biegu, ide dzis z Jula na basen, bo w sobote na lekcji plywania, wszystkie dzieci puścily sie krawęznika i pływały pieskiem, a ona nie , to sie upiera ze cce is c z mama i sie nazuczyc.
Remus jest cuuuudny !! gada ciagle, chyb abedzie gaduła jak tatus i Julcia tongue sticking out smiley nadal budzi sie nad ranem kolo 5-6 na mleci o i dalej spi do 7 , wasze sie jeszcze budza ? pija mlecio jeszcze z butli ? kiedy to dzieci moga pic normalne mlecio ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_chojecka (offline)

14-10-2015 12:51:24

Warszawa
Dosc oryginalny pomysł na zupę.

Ja dziś zanioalam paniom ze żłobka blachę sernika kawę i herbatę. Miło zaskoczone. Dziekowaly w pas.

Marcin do końca tyg zostaje w domu.
Dziś w nocy strasznie kaslal. Juz inhalacje mu robię.

Mąż w pracy a my próbujemy iść spac


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546062, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.