LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

annie27 (offline)

30-07-2015 08:37:34

Lublin
Jeśli dziecko jest mniejsze do tygodnia to lekarze uznają to za normalne, tak mi ostatnio powiedziała lekarka przy usg, bo stwierdziła że 2 dni to żadna różnica smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Geerafee (offline)

30-07-2015 08:44:00

Warszawa
Hello :p
tak żeście wczoraj nawalaly na fb że mi caly telefon chodzil i w końcu wylaczylam powisdomienia bo wytrzymac nie szlo :p
ja właśnie odwiozlam mlode na lato w mieście i bede szykowac sie na wizyte u lekarza.
poznam wyniki cytologii i krwi oraz moczu, wiem na szczęście że glukoza dobrze wyszla to najwazniejsze winking smiley
Potem na 5 godzin do pracy tylko i do domu :p
Kurde nastawiam sie po wczorajszym na tego sisiora... zebym sienie rozczarowała tylko sad smiley
Choc tlumacze sobie że może wlasnie dlatego w tej ciąży czuje sie inaczej bo mialam dwie baby a tu chłop ma byc najprawdopodobniej , w końcu. .. testosteron w organizmie rosnacy moze ma znaczenie co ? :p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

30-07-2015 08:56:06

Lublin
Geerafee Wiesz, ja w ciąży z synkiem czułam się świetnie oprócz senności to nic mi nie dolegalo. A ta ciąża zupełnie inna;P nudności, wymioty i takie tam inne... może to znak smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Geerafee (offline)

30-07-2015 09:00:34

Warszawa
To ja tak miałam z mlodymi... latalam pełna energii... pracowalam do 8 miesiąca i zero objawów.
A teraz ? Wymioty na poczatku... zmeczenie... sennosc... przybieranie na wadze od poczatku... ehhh :p
oby to był znak bo chce zacząć niebawem kompletowac wszystko :p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

30-07-2015 09:51:07

Lublin
Ja to myślę że koło 20 tygodnia zacznę coś kupowaćwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-30 09:52 przez annie27.

Marzena5 (offline)

30-07-2015 10:16:12

Bytom
Ja tez z Mają ciąża idealna zero dolegliwości żadnych mdlosci a teraz no jakąś masakra w życiu razem tyle nie wymiotowalam co w tej ciąży plecy to wyje z bólu nie przybieram tak na wadze i w ogóle wyniki co aż dziwne mam dobre bo z Mają nigdy nie miałam :p ja w poniedziałek musze mocz zrobić i morfologie na czwartkowa wizytę.
Ja wczoraj złożyłam łóżeczko turystyczne ale żeby je przejrzeć i juz tak mi się nie chciało go składać grinning smiley jeju :p musze sobie jedynie odświeżyć je nie ze jest brudne ale ogólnie wiadomo trzeba ale to tak na listopad sobie zostawię winking smiley jak teraz na wizycie będzie okej to się za rożkiem rozejrze bo do szpitala wymagany jest za nową pościelą do łóżeczka mam ale wole świeża i tak dużo rzeczy mam więc pościel kupie świeża smiling smiley


annie27 (offline)

30-07-2015 10:21:02

Lublin
Ja musze kupić wszystko od początku smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

30-07-2015 10:27:10

Bytom
Ja nie ja większość mam bo i dwa łóżeczka jedno drewniane do sypialni a do salonu turystyk wozek przewijak z wanienka na pierwsze chwile tak do 68 mam uniwersalne ciuszki a potem na dziewczynkę ale mam dosłownie wszystko ! A jak będzie chłopiec to teraz tylko pościel sobie ładna kupie pod chłopca i tam pewnie jakiś ciuch typowo na chłopca smiling smiley


Geerafee (offline)

30-07-2015 10:39:25

Warszawa
No mi nie zostało nic, bo jak sie rozwiodlam to założenie było takie ze nie będę miala dzieci i wszystko rozdalam.wiem jedynie ze jedna kolezanka odklada mi ciuchy na chłopca a druga na dziewczynke :p
łóżeczko mam wybrane w zestawie ze wszystkim czyli wszelkie posciele do lozeczka i wozka, kolderki i poduszki, rogal do karmienia nawet jest i pufa do siedzenia :p fajny i musze go mieć :p
mnie dziś plecy bolą znowu... na szczescie tylko 5 godzin w pracy zostanie po wizycie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

30-07-2015 11:02:00

Bytom
Dziewczyny jak jest tabelka na dole jest druga zakładka o nazwie wyprawka robie tam różne działy np kosmetyki jak któraś ma chęć niech wpisze np kosmetyk dla siebie czy dziecka który poleca bo był dobry może się przyda komuś smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548080, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.