Problemik

Wysłane przez Liiiiwia 

Liiiiwia (offline)

09-05-2015 21:15:04

Mazury
Cześć smiling smiley Mam pewien problem, dręczy mnie. Jestem aktualnie w 36 tc, przed ciążą ważyłam 50 kg, teraz 78 sad smiley rozstępy pojawiły mi się na biodrach, pośladkach i w dole brzucha. Codziennie smaruję się oliwką, bez efektu. Powiedzcie mi czy jak zacznę po porodzie stopniowo powracać do swojej wagi, czy one znikną? Czy jest jakaś szansa? Wiem też, że stają się z czasem jaśniejsze.. Ile trzeba czekać? Może któraś z Was też miała ten problem ? Będę bardzo wdzięczna. Buziaki.

marusia (offline)

18-06-2015 09:16:25

Wrocław
Pocieszę Cię tylko tym, że rzeczywiście staną się jaśniejsze smiling smiley Mi też niestety nie pomogły oliwki, kremy i inne specyfiki - niewielkie rozstępy pojawiły się na biodrach i brzuchu, ale teraz trzeba się przyjrzeć żeby je zobaczyć. Ile trzeba czekać, żeby się rozjaśniły - nie zastanawiałam się nad tym, więc nie wiem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anka11012 (offline)

18-06-2015 13:12:47

Wisła/Lippstadt
Tak staną się jaśniejsze, że żeby je zobaczyć trzeba będzie popatrzeć z bliska smiling smiley ja miałam mega duży brzuch w ciąży i pojawiło się u mnie pełno rozstępów tylko na brzuchu i boczkach, ale rok po porodzie byliśmy na wakacjach i w stroju dwu częściowym chodziłam, znajomi nawet nie zauważyli ze zostały mi jasniutkie pozostałości po rozstępach musieli się z bliska dobrze przyjrzeć żeby je zobaczyć grinning smiley wiec głową do góry nie jest naprawdę tak źle i u ciebie ma pewno też nie będzie smiling smiley

zuziak12 (offline)

29-06-2015 21:31:33

Łańcut
niestety rozstępy już nie znikną ale z czasem staną się jaśniejsze podobno bio oil przyspiesza ten proces ale nie testowałam bo póki co nie mam oprócz drobnych z okresu dojrzewania smaruj się by nowe sie nie pojawiły i czekaj cierpliwie


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

margerita090 (offline)

03-10-2016 13:05:49

Turka
Ja stosuje krem z ziaji na rostępy od 4 m-ca ciąży Mamma mija czy jakos tak. Jest w rossmanie.

U mnie rozstępy sie pojawiły na brzuchu mimo smarowania oliwką. Od 2 miesięcy stosuje w/w krem(a jestem dopiero w 28 tygodniu) i nic nowego sie nie pojawia, a te które powstały są jasniejsze. Mi brzuszek smaruje mąż, codziennie wieczorem. Jest to nasz rytułał, potem zawsze dziecko daje popis kopniaków więc tata nawiązuje więź z dzieckiem przy okazji mojej pielęgnacji smiling smiley Polecam zaangażować w to faceta smiling smiley


Proszę o polubienie moich przygotowań [ebobas.pl]

amelcia21 (offline)

06-11-2016 17:36:41

Jasne, że rozstępy znikną po jakimś czasie. No ale właśnie tutaj najlepszym i najtańszym lekarstwem jest właśnie czas i cierpliwość. Kremy czy olwiki mogą trochę pomóc ale nie sprawią, że rozstępy tak szybko poznikają. Po prostu zaakceptuj na ten moment swoje ciało i daj mu czas się zregenerować. Wszystko będzie ok tongue sticking out smiley


Pamiętamy bohaterów, ale to legendy nigdy nie umierają. Idź za głosem serca, a nie popełnisz błędu

Marti3001 (offline)

06-11-2016 22:44:25

Olsztyn
Dziewczyny radzę znaleźć dobry salon kosmetyczny. Rozstępy to nic innego jak blizny. W czasie karmienia piersią za wiele nie można z nimi zrobić. Po odstawieniu można zrobić mocne kwasy połączone z mezoterapia iglowa, laser, możliwości jest sporo. Rozstępy nie znikną! Chyba że usunie je dobry chirurg. Z pewnością po takich zabiegach ich wygląd znacznie się poprawi i będą prawie niewidoczne winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.