Ciąża Ci służy! Styczeń 2016

Wysłane przez tynka03 

Black (offline)

10-02-2016 19:25:26

Opole
Tynka oby szybko to ogarnął, mi się dalej włos na głowie jeży po moich łazienkowych awariach.

Gosiaczek ja tak ostatnio wyłam po odciągnięciu jak było 30. Bo u mnie to zazwyczaj w ogóle 80. I więcej. Ale na razie kompletnie nie odciągam. Mam sutek do krwi zraniony - przez laktator. Wyrabia brodawki, ale moje są tak straszne że nie obejdzie się bez ofiar. Na razie jeszcze zamówiłam nakładki z medeli, mają najlepsze opinie.

A wątek chyba nowy. Bo tu ciąża, tam jednak dzieciaczki smiling smiley
I czekam aż pępek odpadnie, położna powiedziała że może być krew ale i tak dzisiaj przy czyszczeniu słabo mi było. Jutro po akt urodzenia idziemy, a ja się zastanawiam kiedy zaliczyć spacer. Na razie się werandowaliśmy kilka dni. Ano i dziś kolejna kąpiel ^^


[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

10-02-2016 20:51:33

Świebodzin
Hej dziewczyny!

Gosiaczek, super wiesci po wizytach. U nas też maluch się siluje i trzyma główkę smiling smiley

Black, nie ma potrzeby werandować. od razu można pomykać na spacer smiling smiley My byliśmy jakoś po 10 dniach. Miki drobny chłopaczek :*

Tynka, nieciekawie z tą wodą. Oby sąsiedzi nie ponieśli szkód. Lipa tak komuś mieszkanie zalewać, nie wasza wina :/

Mój Adaś jutro kończy miesiąc. Ale zlecialo! Dzisiaj pierwszy raz płakał "na poważnie", wcześniej tylko kwiczał lub miauczał jak czegoś się domagał. Aż mi się przykro zrobiło. Chyba koniec mojego spokoju, chłopczyk rośnie to i płucka rosną smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agdaM (offline)

10-02-2016 23:12:20

Katowice
Czesc dziewczyny.
Ciesze sie ze dla wiekszosci z nas problemy z maluszkami w ostatnim czasie zmniejszyly sie.
No niestety u nas przedszkolak zarazil meza, starszego syna i malego i mamy katar na tapecie... najmlodszy biedak meczy sie. Ale poszedl w ruch aspirator, sol fizjologiczna. Na kaloryferze mokry recznik z olejkiem eukaluptusowym i poki co spi 2 godz bez sapki i chrapania. Najgorzej ze mnie cos w odcinku krzyzowym sieknelo i chodze jak swoja babcia. Mlodego podniesc to tragedia, nawet z fotela sama wstac mam trudnosc...a maz w delegacji. Zyc nie umierac poprostu...zobaczymy co bedzie po nocy...
wam i waszym malenstwom zycze spokojnej nocy

Agness29 (offline)

10-02-2016 23:29:08

Mikołajki
Magda oby więcej takich nocy winking smiley życzę z całego serca smiling smiley

Blac Mikolajek śliczniutki grinning smiley jaka ma bródkę swietna smiling smiley

Tynka jak dla mnie watek możemy przenieść, a raczej założyć drugi winking smiley mam tylko nadzieję ze mnie nie wyrzucicie z grona bo ja przecież grudniowka smiling smiley

Zokiki widziałam zdjęcia na fb z wesela smiling smiley mam nadzieje że Adaś dal mamusi trochę potańczyć smiling smiley a w ogóle jak malutki zniósł taką imprezę???

AgdaM współczuję tego katarku... Biedny maluszek się męczy a Ty razem z nim... Ale pewnie zaraz go wypedzicie i wszystko będzie ok winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Agness29 (offline)

10-02-2016 23:46:14

Mikołajki
A u nas ... Hmmm co u nas... Malutki po urodzinach starszego synka (mieliśmy trochę gości) i po szczepieniach tak wybil się z rytmu ze juz 6 dzień z kolei prawie w ogóle nie śpi w dzień sad smiley śpi jedynie na spacerach i przy cycu jak mu oko poleci... No i w konsekwencji tego jest niesamowicie marudny - w żadnej pozycji mu nie wygodnie ani na rękach, ani w wózku, ani w leżaczku, ani na łóżku - caly czas marudzi, biedny sad smiley Lulanie, tulenie, głaskanie, bujanie- nic nie działa - nie może zasnąć... Nie wiem jak mu pomóc sad smiley przez to ze jest zmęczony ciągle chce do cyca- dobrze ze chociaż w nocy dobrze śpi choć uspanie go na noc dzisiaj zajęli mi 2,5 godz... Jeszcze przez myśl mi przechodzi opcja ze to może po szczepieniu taki krzykliwy i marudny się zrobil (mieliśmy w zeszły czwartek)... W ogóle dużo płacze przez ten ostatni tydzień - ciężko go uspokoić sad smiley mam nadzieje ze to tylko chwilowe zawirowania i niedługo wszystko wróci do normy...

Spokojnej nocki Kochane winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Black (offline)

11-02-2016 02:05:23

Opole
Ze śmiesznych historii grinning smiley
Leszek był dziś deklarację do przychodni złożyć. I tak prosi w rejestracji o formularz a znudzona pani spina karteczki, podaje i rzecze:
- To niech wypełnią rodzice. - Na co wyżej wymieniony:
- To poproszę o jakiś długopis.
- To pan jest rodzicem!?

No cóż, faktycznie młodo chłopak wygląda grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

11-02-2016 09:53:56

Black - na szczescie syzbko się uwinął, tylko łączenie pomiedzy bateria a scianą było wadliwe - nawet zrobili nam to w ramach grawancji, bo to ta sama firma naprawiała, która montowała w wakacje smiling smiley Nam dopiero po 4 tygodniach odpadł pępek, ale pociesze cie ze im dłuzej tym chyba mniej inwazyjnie, bo żadnej krwi, tylkosię po prostu suchy pępek ładnie oddzielił od normalnej, zagojenej skory smiling smiley pamietam ze jak u Anity w 6 dobie odpadł to faktycznie było trochę krwi..
rzeczywiscie młodo twój facet musi wygladac grinning smiley uśmiałam się smiling smiley

zokiki - no na szczescie nie poniesli szkód, bo tylko dwie czy 3 stróżki wody po betonie pociekły smiling smiley Noo dziecko jednak troche musi popłakać, chociazby zeby dac o sobie znac grinning smiley Rosną nam dzieciaki baardzo szybko smiling smiley

agdaM - zdrówka kochana, najgorzej ze teraz za bardzo nie możesz niczego brac na ten kręgosłup? Oby szybko przeszło i tobie i chłopakom smiling smiley

Agness - skad Ci to przyszło do głowy hehe smiling smileysmiling smiley

U nas chyba zaczęły się delikatne kolki.. ale nie tak jak wszyscy mówią wieczorem.. tlyko miedzy 3 a 6 rano grinning smiley Juz druga taka noc, jak z zegarkiem w ręku 3 w nocy - kręcenie, płacz i twardy brzuszek sad smiley do 6 co chwile sie budzi, o 6 je i zamkniemy jeszcze oczy na chwile i po 7 musze wstawac Anbite do przedszkola wyprawić sad smiley
Kupiłam jej dzisiaj tran... bo na wiosne zawsze przynosi mi zapalenie płuc.. moze uda się go uniknąć ... a dla Olka kupiłam Espumisan, mam nadzieje ze pomoże ..

Zaraz wkleje link do nowego wątku tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

11-02-2016 10:02:06

Kochane mamy naszych styczniowych dzieciaczków smiling smiley Oto nowy wątek smiling smiley

KLIK

Wątek znajdziecie też w zakładce "Mamy z dziećmi" smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.