Grudnióweczki 2015

Wysłane przez marciak 

Gosia100 (offline)

03-08-2015 10:25:00

Szczecin
Hej dziewczyny! Ja jestem dalej na etapie załatwiania tych moich spraw, bo przez weekend nie idzie sie nic dowiedziec. Ale mysle, ze wszystko jest na dobrej drodzesmiling smiley chociaz i tak sie stresowalam, a stres to nic dobregosad smiley

Witaj Liwia! smiling smiley Fajnie, że dołączyłaś. Ja przeziębiona bylam na poczatku ciazy i tak jak dziewczyny jadlam cytryne, mleko z miodem, sam miod, kanapki z czosnkiem i pilam domowe soki z malin, mnie z tydzien trzymalo, jak nie wiecej, a na lagodzenie noska masc majerankowa do smarowania. Moja ginekolog mowi, ze seria lekow prenatal dla kobiet w ciazy jest bezpieczna i smialo mozna z tego korzystacsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Gosia100 (offline)

03-08-2015 10:30:32

Szczecin
A co do toksoplazmozy to ja nie na ta w przyszlym tygodniu wizyte ale dopiero na kolejna wizyte, razem z glukoza. A to bedzie 2 badanie toxo dopiero. Ja mam psa (ponoc ryzyko jest przy kocie), ale jem warzywa i owoce z ogrodka. Czasem jakiejs pojedynczej wisienki zdarza mi sie nie umyc, ale przeważnie pilnuje tego i bardzo czesto myje recesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

liwiabialydobry (offline)

03-08-2015 11:51:10

Grójec
Hej dziewczyny! Ja kuruję się kanapkami z czosnkiem, herbatą imbirową i płukam gardło wodą z solą. Wydaje mi się, że jest poprawa winking smiley
W czasie ciąży uwierzyłam w moc medycyny naturalnej.

Wiele słonecznego myślwnia i ochłody na ciepłe dni winking smiley

ika88 (offline)

03-08-2015 12:12:48

Francja
a mi jakoś nie szło płukać wodą z solą więc robiłam płukanki z rumianku smiling smiley
No a ja na początku ciąży też chorowałam tzn jeszcze nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży i byłam na antybiotyku ale lekarzowi wspomniałam jak mi przepisywał leki że mogę być w ciąży smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

paulina567 (offline)

03-08-2015 13:33:11

Wrocław
Hej Dziewczynysmiling smiley

ale u nas dzisiaj upał, byłam rano na badaniach krwi i szybko gnałam do domu bo tak gorąco, a w domku na szczęście chłodno mamy smiling smiley

ja też z przeziębieniem męczyłam się z tydzień, ale domowe sposoby pomogły i też zaczęłam w nie wierzyć hehewinking smiley te płukanki ziołowe też są moim zdaniem bardzo dobrewinking smiley przynajmniej na mnie działałysmiling smiley

a teraz z innej beczkismiling smiley macie już wybrane wózki dla maluszków? jakie modele polecacie? Ika widziałam Twój , bardzo fajny, jaki to model?smiling smiley

byliśmy oglądać wózki w sklepach ale jakieś takie średnie były, jeden był bardzo podobny właśnie do x landera, a mondo eco albo riko nano widziałam na allegro w fajnych cenach i zastanawiam się czy ryzykować zakupem w necie smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

ika88 (offline)

03-08-2015 13:59:48

Francja
Paulina mój model to Apollo, szukałam wielofunkcyjnego i ten bardzo mi się spodobał smiling smiley i cena jest ok, ja zapłaciłam ok 1100 zł


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ika88 (offline)

03-08-2015 14:01:32

Francja
ja nie szukałam wózka ani modnego ani jakie trendy panują w tym sezonie, poprostu chciałam żeby mi sie podobał. Ale wiem ze niektórzy tak szukają co akurat w danym sezonie jest na topie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anka11012 (offline)

03-08-2015 14:24:11

Wisła/Lippstadt
Paulina ja szukając wózka w poprzedniej ciąży upodobalam sobie x landera ale cena mnie powaliła bo za 3w1 w 2tysiacach może bym się zmieściła... Co u nas nie bardzo wchodziło w grę tzn stać nas było ale nie chcieliśmy takiego drogiego... Szczególnie ze wszystko kupowalismy nowe no oprócz paru ubranek bo nie mieliśmy od kogo dostać... I kupiliśmy polskiej produkcji kaps neo x3 o ile dobrze nazwę pamiętam a Później żałowałam trochę ze nie wzięłam z "tako" a cenowo podobne... Wiec teraz mam wybór wózka z głowy chodź nie powiem marzył by mi się nowy, ale tak na zdrowy rozsądek to na 1,5 roku nie będę kupować nowego wózka bo Kacper tyle w nim jeździł a mamy jeszcze dodatkowo spacerówke na wyjazdy do pl np smiling smiley która też już mi się nie podoba tongue sticking out smiley

Liwia zapomniałam dodać co do tabelki ze jeśli Korzystasz z telefonu to żeby się wpisać musisz w opcjach zaznaczyć "wersja na komputer" i idzie się wpisać smiling smiley

Ale u nas dzisiaj upały... 31 stopni...


GRUDZIEŃ 2015 tabelka -->[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mysza24 (offline)

03-08-2015 17:29:04

Szwecja
Kamisia gratuluje chłopca ja czekam na środę a jesli chodzi o wózek to zakochałam sie w bebetto Torino ale jeszcze nie zdecydowaliśmy na 100 % ale raczej któryś z bebetto


[link widoczny po zalogowaniu]. [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546490, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.