Grudnióweczki 2015

Wysłane przez marciak 

anka11012 (offline)

01-08-2015 17:06:38

Wisła/Lippstadt
blondynka no u ciebie połowa ciąży,a u mnie 6miesiac się zaczęł... Jak to leci szybko smiling smiley jeszcze chwilkę i trzeba będzie rodzic smiling smiley a jak tam u ciebie po wizycie ostatnio?

Ja dzisiaj wybrałam się na zakupy smiling smiley i kupiłam taka śliczna bluzeczka ze aż się napatrzeć nie mogę tylko rozmiar 80 bo mniejszych nie było a ze było e promocji to kupiłam smiling smiley i z myślą o moim mężu znalazłam body rozpinane na boki wiec będzie przebieral bo już nie powie ze się boi tongue sticking out smiley

Fajne przeceny były ale coś jak to wszystko letnie rzeczy a my rodzimy w grudniu...


GRUDZIEŃ 2015 tabelka -->[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-01 17:08 przez anka11012.

Blondynka_z_wyboru (offline)

01-08-2015 17:20:50

Gdańsk
Ania, po ostatniej wizycie było i jest trochę strachu, bo gin uznała, że mam twardniejacy brzuszek i to może grozić przedwczesnym porodem, mam się mega oszczędzać i leżeć, no ale od wizyty brzuszek zrobił się miękki, więc humor i optymizm powoli wracają (na insta mogłaś poczytać, jak się czułam po wizycie), do tego z tarczycą do bani i musiałam dawkowanie leku na tarczycę zmienić. Zobaczymy, jak kolejne wyniki się wyznaczą... dlatego nie pisałam, bo musiałam dojść do jakiejś równowagi wielkie oczy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-01 17:22 przez Blondynka_z_wyboru.

Grazyna24 (offline)

01-08-2015 17:28:34

Warszawa
Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było, z moim M i znajomymi w Zakopane pojechaliśmy na tydzień. Góry mnie troche wymęczyły, choć gdzie sie dało to wjeżdzałam kolejką lub konikiem, ale raz musiałam na Czrany Staw wejść półtorej godziny po kamieniach trochę ostrą ścieżką, co chwila odpoczynek sobie robiłam. Po powrocie na wszelki wypadek poszłam do lekara ale z małą wszystko om smiling smiley Mam nadzieję że zostanie małą, bo trochę się boję by antenka nie wyrosła. Myślicie że jest spora szansa że lekarz może pomylić się co do płci???
Myszata - cieszę sie że torbieliki się wchłaniają, wszytsko będzie już dobrzesmiling smiley
Macie śliczne brzuszkismiling smiley
Co do ruchów to ja też słabo czuje- a mam łożysko na tylnej ścianie. A kopniak raz poczułam i kilka miniminimalnych muśnieć i tylko tyle sad smiley więc terż cierpliwie czekam na wieksze oznaki aktywności.
Muszę się Wam pochwalić że dziś zdałąm egzamin na prawo jazdy smiling smiley Jestem przeszczęśliwa smiling smiley

Blondynka_z_wyboru (offline)

01-08-2015 17:33:56

Gdańsk
Grażyna, gratuluję!
Ostatnio znajoma urodziła, miał być chłopak, a tu LILIANA :joliecouette:
Więc się mylą :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

liwiabialydobry (offline)

01-08-2015 18:27:36

Grójec
Hej grudnióweczki! Jak.wasze.samopoczucie?
Poradźcie mii co.śNa początku ciąży i w 12 tc wykonałam badanie IgG i IgM toksoplazmoza. Obydwa badania potwierdziły, że nie przechodziłam i nie przechodzę tej choroby, jednakże okropnie obawiam się zakażenia. Nie mam w domu zwierząt, ale przeprowadziłam się do bloku w którym pałętają się bezpańskie koty (niekiedy czuć zapach uryny kociej). Wiem, że tylko 20% zarażeń wiąże się z kontaktem z odchodami kocimi. Dozorca często kurzy szczotką na klatce schodowej nad naszymi głowami. Jak często powinnam się badać? Jestem w 19 tc. Wiem, że we Francji badanie to powtarzane jest co miesiąc u kobiet w ciąży bez przeciwciał, zaś w Polsce lekarze zlecają je raz na trymestr. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za odpowiedź.

anka11012 (offline)

01-08-2015 19:44:22

Wisła/Lippstadt
Grażyna gratulacje znanego prawka smiling smiley
Co do płci to ja też mam obawy czy moja mała zostanie mała smiling smiley a pomyłki się zdążają to na pewno, ale wg mnie dużo zależy od sprzętu i oka gina... Bo jeśli chodzi się na nfz i sprzęt zostawia dużo do życzenia a ma się tylko te 3usg gdzie na 1 widać tylko fasolkę a na 2 lekarz strzela bo dzidzia się nie pokaże w prost to się nie dziwię ze są pomyłki ...


GRUDZIEŃ 2015 tabelka -->[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

justa86 (offline)

01-08-2015 19:47:18

Jutrzkowice
liwiabialydobry wg mnie nie masz się co przejmować smiling smiley wystarczy myć ręce zaraz po powrocie do domu. Pamiętaj że znacznie częściej do zarażenia dochodzi na skutek zjedzenia surowego lub półsurowego mięsa, a także picia mleka niepasteryzowanego prosto od krowy. Zagrożenie czyha także podczas jedzenia owoców i warzyw zanieczyszczonych ziemią lub niedokładnie umytych.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ika88 (offline)

01-08-2015 21:07:46

Francja
liwiabialydobry podobnie jak koleżanka Ci napisała zarażenia się toxo jest wiele możliwości tylko tak powszechie się przyjęło że to od kota możesz złapać. Ja mam w domu kota i psa codziennie je miziam , kot przychodzi i drzyma ze mną na łóżku i nic jak do tej pory nie zlapałam. Masz rację co do tego że we Francji bada się co miesiąc bo ja tak właśnie mam zlecone ale inne badania jak np krew czy mocz to juz nie. Miałam tylko raz na początku i lekarz powiedział że wystarczy a moim zdaniem chociaż raz na trymestr powinnam mieć powtórkę i sama chyba do rodzinnego się wybiorę żeby dał mi skierowanie. No i krzywej cukrowej też podobno nie będę miała bo miałam dobry wynik na początku jakaś masakra, bo chyba najczęściej kobiety łapią cukrzycę ciążową dopiero po 24 tygodniu


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

paulina567 (offline)

01-08-2015 23:28:30

Wrocław
Grażynko również gratuluję




[link widoczny po zalogowaniu]

paulina567 (offline)

01-08-2015 23:29:15

Wrocław
Kurcze tyle się napisałam a tutaj tylko jedno zdanie się dodało jutro spróbuję jeszcze raz już na kompie bo dziś juz straciłam wene :-p




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.