:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

sarahia (offline)

02-07-2015 09:59:45

Germany /Bc
Witam tak gorąco ze nie mam siły na nic od samego rana ...byliśmy wczoraj w kinie i chyba było za głośno bo mała tak buszowała w brzuszku jakby maraton biegła...takze musiała te dźwięki dobrze słyszeć bo takiej aktywności jeszcze nie było...

dorotea normatyw sie bedzie dobrze i oszczędzaj sie ile możesz....
agnieszka kosmetyki o które Ci chodziło to Bübchen ja akurat używam tych co w szpitalu u nas czyli Penaten moim zdaniem są delikatniejsze od Bübchen i raz mi uczuliły starsza córkę wiec u nas nr 1 Penaten ...a co do koszulki do rodzenia to sie nie wypowiem bo mam cesarki wiec mam szpitalna a pózniej swoją koszule zakładam po umyciu ..




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ann0407 (offline)

02-07-2015 10:10:29

Cześć mamuśki ! winking smiley
Jezeli chodzi o koszule to wczoraj szwagierka powiedziała mi , że położna kazała jej wskoczyć w koszulkę męża podobno wszystko na wierzchu , ale przynajmniej wygodnie . Także sprawdza się tu stwierdzenie " im krótsza tym lepsza " winking smiley
Za 2 h połówkowe i chyba zaczynam się lekko stresować.. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było w porządku no i zeby maluszek wkoncu się ujawnił winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basia80 (offline)

02-07-2015 11:19:09

Hajnówka
Hej!
Egzamin zdany smiling smiley Cięzko było, duuuużo stresu, ale moja pani dyrektor bardzo pomogła . Mam nadzieję, że to już ostatni egzamin w najbliższej przyszłości. Nie zamierzam się narazie dokształcać i szkolić. Od wczoraj jestem nauczycielem dyplomowanym i od września podwyżka, jupi smiling smiley

7-go jadę na połówkowe. Bardzo bym chciała wiedzieć płeć, bo mi tu żyć nie dają smiling smiley W końcu dziś mogłam odespać. Nie pamiętam juz kiedy wstałam o 9.30 smiling smiley
Starsza córa na koloniach, młodsza u babci. Można troszkę odsapnąć smiling smiley

Wiecie, że nawet jeszcze nie myślałam co trzeba dla maleństwa kupić. Rozglądam się na razie za wózkiem, bo to chyba najważniejszy zakup dla nas. Po za wyprawką do szpitala chyba nie będę nic kupować, ale jeszcze sprawdzę, co zostało po dziewczynkach. No chyba, że będzie chłopak, to oczywiście w różowych śpiochach nie będzie, hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ann0407 (offline)

02-07-2015 13:12:13

Ja juz po badaniu . Maleństwo zdrowe i jest ta wymarzona coreczka !! winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

02-07-2015 18:35:44

Zamość
Gratulacje córeczki tym bardziej że wymarzona , to już większość z was wie co będzie miało :-):-) ja cierpliwie czekam


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszkaskl (offline)

02-07-2015 19:09:16

NO SAME DZIEWCZYNKI U NAS SĄ smiling smiley chyba że pominęłam jakąś mamuśkę? Gratulacje dla Basi za zdanie egzaminu, Ania super,że badania ok no i ta gwiazdeczka wymarzona będzie smiling smiley
Natalia to chyba Ty zostałaś? a masz już jakieś podejrzenia od lekarza co do płci?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

02-07-2015 19:16:54

Zamość
No lekarzowi się przez sekundę pojawiło i powiedział że chyba widział dziewczynkę ale przez to że tak krótko to się nie liczy i nie ma co się sugerować


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

02-07-2015 19:38:58

Germany /Bc
learta ma Synka i ktoś jeszcze ?? Faktycznie większość dziewczynek chyba tu bedzie...
basia Gratulacje zdania egzam!! Teraz odpoczywaj, coraz bliżej do wizyty i powinna płeć już być znana...trzymam kciuki za syna, moze Tobie sie uda...

U nas upał straszny , po południu gdy dziewczynki wróciły do domu...baseny na podworku rozłożyliśmy i sie chlodzily w wodzie...pewnie tak teraz codziennie bedzie...




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Madziulek88 (offline)

02-07-2015 22:00:35

Jaworzno
Hej dziewczyny ja rodzilam w koszuli bo tak kazali mi w szpitalu sie przebrac a wzielam to i to teraz wole wziasc tak jak wiekszosc z was pisala koszulke zwykla na ramiaczka za pupe pod spod ubiore biustonosz sportowy przy pierwszym porodzie wiekszosc czasu spedzalam w wannie i pod prysznicem i nie chce tym razem byc calkowicie nago. Oto mija lista zakupow moze wam jakis pomoze chociażhto sprawa indywidualna mnie sie to wszystko przydalo w szpitalu jak i w domu.Co mialam nie pisalam.Mozecie cos dopisac

-materac do lozeczka
-2* koszula nocna
-kapcie
-jednorazowe siateczkowe majtki*4
-biustonosz do karmienia*2
-wkladki laktacyjne u mnie sprawdzily sie z aventu
-maltan krem do brodawek
-podpaski poporodowe
-pampersy
-chusteczki nawilzane
- krem do pupy linomag sudocrem
-tetrowe pieluchy*10
-kocyk
- recznik do kapieli dla malej
-gaziki sterylne
-przescieradlo do lozeczka i wozka
-poduszki do wozka i lozeczka ( teraz sa takie fajne ukosne do noworodkow)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-02 22:08 przez Madziulek88.

Madziulek88 (offline)

02-07-2015 22:07:31

Jaworzno
torba do szpitala
-dowod osobisty
-karta ciazy
-2*koszula nocna
-koszula do porodu
-szlafrok
-skarpetki
-kapcie
-szczoteczka
-pasta do zebow
-jednorazowe siateczkowe majtki*2
-szampon
-plyn do higieny intymnej
-zel pod prysznic
-szczotka do wlosow
-chusteczki higieniczne
-woda, herbatniki
-wkladki laktacyjne
-maltan
-podpaski
-sztucce , kubek
- krem do pupy linomag
-chusteczki nawilzane
-pampersy
- ciuszki do wyjscia dla dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.