:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

Ann0407 (offline)

01-07-2015 14:24:28

Madziulek Z samopoczuciem jest różnie. Łożysko niestety dalej sie nie podniosło ;( brzuch pobolewa ale podobno szyjka wszystko ładnie trzyma. Zobaczymy co będzie jutro.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszkaskl (offline)

01-07-2015 19:46:40

dorottea jak połówkowe? jak maleństwo?
Ann0407 jak się czujesz?
Powiedźcie mi jeżeli czujecie się ok to wychodzicie na słońce? Ja dziś siedziałam troszkę na słoneczku a sąsiadka mnie przez okno wyzywała ,że jestem niepoważna , powinnam w piwnicy siedzieć bo jest tam najmniej słońca tongue sticking out smiley lekarz i powiedział że jak dobrze się czuję to mogę do godzinki dziennie sie opalać oczywiście uważać,smarować się itp


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ann0407 (offline)

01-07-2015 20:09:56

agnieszkaskl a czuje się dobrze winking smileydzisiaj caly dzien na działce aczkolwiek w cieniu ale na słoneczko tez się troszkę wystawilam winking smiley a co do sąsiadek to u mnie pod blokiem od 12 do 21 zlot czarownic i tez co chwile słyszę , ze mam nawet z psem nie wychodzić bo moze mnie pociągnąć , wiec postanowiłam że moje codzienne obowiązki przejmie jedna z nich . Noo i jakoś do tej pory sie nie kwapi żeby się z pieskiem przejść ale za to jaki mam spokój.. winking smiley
Mochery nie mają własnego życia to próbują się w czyjes wtrącać , najbardziej przeraża mnie fakt , ze kiedyś tez mogę być taka upierdliwa winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

01-07-2015 21:15:12

Ann0407 dobre z tymi mocherami :-) mnie też brzuch pobolewał, ale zmieniłam diete, wypróżniłam sie i jest lepiej, ale dalej co jakiś czas twardnieje mi macica a ostatnio mam mega przeforsowane dni i najbardziej odczuwam to wieczorem jak sie położe. Posiew wyszedł tragicznie, niby coś tam mam, ale mam powtórzyć badania w szpitalu najlepiej a dopiero potem brać antybiotyk, zatem budzik na 6 i jadę z siuśkami :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Madziulek88 (offline)

01-07-2015 21:22:11

Jaworzno
agnieszkaskl super posciel ;-) niektore tesciowki tak maja ale wiesz najlepiej jednym uchem wysluchac a drugim wyleci ty rob swoje i tyle:-) Co do opalania specjalnie sie nie opalam ale jak z malym wychodze na podworko to czasem cos mnie lapnie najwazniejsze zeby chronic od promieni slonecznych brzuszek reszta sie nie przejmuje.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Madziulek88 (offline)

01-07-2015 21:30:49

Jaworzno
Zrobilam dzis liste zakupow dla dziecka i siebie trochę tego wyszlo za nie dlugo zaczynam zakupy zeby nie kupowac wszystkiego na raz. W czym planujecie rodzic pizama czy koszulka? Jakie kosmetuki bedziecie uzywac do dziecka ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

01-07-2015 21:43:00

Zamość
A może zróbmy tu taka listę. Każda z tego w jakiś sposób skorzysta, zapisze, kupi nie kupi jej sprawa ale ściąga będzie. Ja jestem zielona w tym temacie więc mi się przyda :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

dorottea (offline)

01-07-2015 21:50:28

Łódź
połówkowe za mną. Maluch ładnie rośnie, wszystkie parametry ok. Tylko niestety ma maleńką szczelinkę w mięśniu między komorami w serduchu, ale lekarz powiedział, że w 95% przypadków to się zarasta przed 30tc.
No i niestety nie spodobał mu się mój ból brzucha i "spinanie się macicy". Mam brać dwa razy dziennie nospę max i zwięksył luteinę. No i oczywiście mam odpoczywać i się oszczędzać :/

aha no i wiem czemu kopnięcia czuję tylko tak od środka, a na zewnątrz nic. Łożysko jest na przedniej ściance czyli Mały kopie w poduchę i na zewnątrz nic nie dochodzi :/

Co do kosmetyków na pewno wypróbuje sylveco [link widoczny po zalogowaniu]
Ja używam, składy mają mało chemiczne, więc mam nadzieję, że małemu przypasują smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-01 22:00 przez dorottea.

agnieszkaskl (offline)

02-07-2015 01:38:48

jestem za stworzeniem takiej listy smiling smiley Magda ja kosmetyki raczej kupię w Niemczech-wybieram się w sierpniu i mamy sprawdzone w rodzinie( nie pamiętam dokładnie nazwy ale coś na BuB... ) a jak będzie mi brakować to mam szwagra i teścia więc ich będę prosićsmiling smiley Madzilulek właśnie dziś gdzieś czytałam że lepeij rodzi się w koszulce... sama nie wiem, a są tu mamuśki co tak rodziły?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

learta (offline)

02-07-2015 08:46:22

Warszawa
Witam słonecznie

Dziewczyny ja pierwsze dziecko rodziłam w koszulce, jak wstałam to było widać mi tyłek, ale wtedy na porodówce o tym nie myślałam. Koszula noca by mi się plątała, poza tym jak miałam emocje to z chęcią i te koszulkę bym zdjęła.
Co do kosmetyków dla dziecka ja zamierzam kupić z serii Oliatum - takie kosmetyki używałam przy pierwszym dziecku i byłam zadowolona. Ale może próbować robić taką listę, czemu nie.
Z racji wszystkich ubranek po pierwszym u moich rodziców, poprosiłam mamę, że mi je wykopała i przywiozła do mnie, przejrzę sobie i zobaczę co potrzebne a co nie, dla siebie nic nie planuje kupować, chyba że jeszcze z jedną koszule. MAm prawie nie używane: szlafrok, 2 koszule, kapcie etc. JAk rodziłam synka, to tego nakupowałam, ale z racji krótkiego leżenia w szpitalu to mocno tego nie zużyłam, a w domu używałam te rzeczy które miała przed porodem. Może dokupię sobie jeszcze z jednen biustonosz do karmienia, bo planuje karmic tak jak pierwszego.




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547500, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.