:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

agnieszkaskl (offline)

19-06-2015 15:24:58

Hej smiling smiley ja w takim razie też się dołączam smiling smiley koleżanka poleciła mi ten portal więc od wczoraj czytam co tu fajnego piszecie smiling smiley
Ja aktualnie dziś zaczęłam 21 tydzień i termin mam na 06,11,2015 smiling smiley
to nasze pierwsze dzidzi, trochę się staraliśmy ale w końcu się udało!
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ann0407 (offline)

19-06-2015 15:57:36

Witajcie nowe mamuśki winking smiley

marusia a jak ogólnie się czujesz przy niskim cisnieniu? Kurcze może skonsultuj to z lekarzem . Przed ciążą tez miałaś tak niskie cisnienie?
Wiadomo , że niskie ciśnienie nie działa tak źle jak wysokie , ale organizm jest znacznie osłabiony . Miałaś jakieś zawroty czy omdlenia? Wiem , ze w takiej sytuacji trzeba bardzo dużo pić , co najmniej 1,5 l wody . Wiadomo w upalne dni więcej ; )


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marusia (offline)

19-06-2015 16:33:25

Wrocław
Natalia ja na zaparcia wcinam dużo owoców, czasem suszone śliwki, ewentualnie kefir, jogurt i jakoś da się żyć, acz nie wiem jak to teraz przy żelazie będzie...

malgorzata_majchrzak, agnieszkaskl również witam Was bardzo serdecznie i zapraszam do Naszego forum smiling smiley

Ann0407 ogólnie czuję się dobrze z takim ciśnieniem, acz ostatnio jestem jak śnięta ryba i miewam zawroty głowy (ale to pewnie niedobór hemoglobiny na to wpływa). Medyk uważa, że jest w normie. A dużo pić się staram, acz nie zawsze mi wychodzi...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ann0407 (offline)

19-06-2015 19:45:08

marusia ale jeżeli tak się czujesz to chyba słabo normalne . Byle byś tylko nie zasłabła bo wtedy do tragedii niedaleka droga. Moze sa jakieś bezpieczne domowe sposoby na podniesie ciśnienia , takie które nie zaszkodzą maluszkowi .Warto poczytać na ten temat winking smiley
NataliaA co do zaparć to ja miałam takie po Foliku , dlatego zmieniłam na Prenatal . A jak sobie z tym radzić? ; ) Z owoców najlepiej sprawdza się kiwi a tak ogólnie to kefiry , maslanki i woda gotowana z miodem lub cytryną , koniecznie na czczo winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Madziulek88 (offline)

19-06-2015 21:13:44

Jaworzno
Hej dziewczyny nie mam czasu zeby wiecej popisac bo cos mi sie dzieje z wifi pisze z sieci kom. Mam zmartwienie bo troche mi twardnieje brzuch czuje sie nie konfortowo z tym wzielam juz magnez tak jak mi kiedys przepisal, mam nadzieje ze to minie wizyta dopiero za dwa tyg.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulusia86 (offline)

19-06-2015 21:15:51

Zduny
Witam rowniez nowe mamuśki smiling smiley

Ja mam całe zycie niskie ciśnienie-no z wyjątkiem połogu. Obecnie mam 100/50, 90/60....pije dwie kawy rozpuszczalne dziennie. Ale z tego co wiem nic na podniesienie ciśnienia niema. Zaparcia ròwnież mi towarzyszą i nie umiem sobie z nimi radzic :\.

Moze jakieś zdjęcia brzuszków?? Pochwalcie sieciąża


Paulina86

[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszkaskl (offline)

19-06-2015 21:20:14

dziewczyny mój lekarz na zaparcia powiedział że mam sobie wypić herbatkę senes czy coś w tym stylu max dwie na tydzień i na noc... jak będę piła regularnie to powinno się uspokoić z zaparciami... Ale na mnie i tak najbardziej działa koktajl z truskawek ale z mlekiem smiling smiley godzinka i ide... smiling smiley


a co do bólu brzucha... czesto wieczorami zdarza mi się tak,że twardnieje mi brzuch ale nie na dole, tylko u góry.. Może to być od wątroby? mam podwyższony ALAT i biorę tabletki..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-19 21:33 przez agnieszkaskl.

Ann0407 (offline)

19-06-2015 21:34:24

Madziulek dawaj znać co się dzieje , miejmy nadzieję , że to nic poważnego. A od jakiego czasu masz wzdęty brzuch?

paulusia mój brzuch sobie rośnie , nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. To ciśnienie tez slabiutkie. Swoją drogą to jak z tą rozpuszczalna kawa? Myślisz , ze nie zaszkodzi maluszkowi ? Bo ja mam czasami straszna ochotę wypić chociaż malutką szklankę kawki , ale odłożyłam jak się dowiedziałam o ciąży winking smiley

agnieszkaskl Noo nic nie działa bardziej pobudzająco na trawienie jak koktajl bynajmniej w moim przypadku . winking smiley a jak u Ciebie z płcią dziecka ? Wiesz już co będzie ? winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

19-06-2015 21:47:22

Zamość
Na podniesienie ciśnienia naturalnymi sposobami najlepszy jest facet !!! Mój mąż to ostatnio jest ekspertem :-):-)
A co do brzucha to mi jakoś od tygodnia zaczyna rosnac, zaczynam się dopiero nie mieścić w stare jeansy.


[link widoczny po zalogowaniu]

Ann0407 (offline)

19-06-2015 21:53:32

Natalia Haha , i tu masz rację ! winking smiley Ale z kolei znajdź faceta który tego nie potrafi i nie robi . To są zawodowcy - level expert . Ale jak to mówią ciężko z nimi żyć a zabić szkoda . Nie martw się , ja już jestem taki pączuś , ze za niedługo nawet w leginsy nie wejdę LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.