:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

marusia (offline)

15-06-2015 10:08:40

Wrocław
Witajcie ciąża

Ostatnio nie bardzo mam czas na udzielanie się na forum...ja nie wiem dlaczego, ale jakoś tak dziwnie napięty grafik mam ostatnimi czasy tongue sticking out smiley

Wczoraj byłam z synkiem i moim tatą (z racji jego urodzin) w Tropical Island - wybyczyłam się troszkę smiling smiley a młody się z dziadkiem wyszalał w wodzie i na zjeżdżalniach smiling smiley
Jedyny minus wyprawy - podróż...normalnie plecy i kuper już nie takie tongue sticking out smiley

Dzisiaj mam wizytę u swojego gina - ciekawe co mi mądrego powie grinning smiley

Pozdrawiam Was serdecznie!!

P.S. Learta nie bardzo pamiętam czy gratulowałam Ci dobrych wyników badań, więc robię to teraz - Gratuluję i bardzo się cieszę, że wszystko w porządku!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

15-06-2015 14:05:17

Zamość
Trzymajcie kciuki za godzine wizyta !!!!:-):-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

15-06-2015 16:34:29

Zamość
No i już... Wyniki moczu tak zdziwily lekarza ze wziął mnie na fotel i zbadał i okazało się że żadnego zakażenianie ma i nie wie skąd te wyniki więc mam je powtórzyc. Umówiliśmy sie na badania za dwa tygodnie bo później urlopy się zaczynają wiec i jego nie będzie prawie miesiąc. Akurat Bedzie polowkowe, wiec dzisiaj usg nie robił.:-( trochę szkoda bo znowu czekanie .


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

15-06-2015 17:45:53

Germany /Bc
marusia to powodzenia na wizycie i daj koniecznie znać po, może już płeć się tez ujawni...no i oby już u Ciebie było spokojnie. Fajnie ze udała się wam wycieczka. Nasi sąsiedzi tez jadą tam niedługo ....my się wybieramy i wybrać nie możemy a nie mamy tak daleko do Berlina ....tylko teraz maz mówi co ja tam robić będę jak ja w ciąży z brzuchem...jeszcze pomyślimy bo dziewczynki lubią takie atrakcje...

Natalia dwa tyg to już niedługo i sobie zobaczysz maluszka na usg. Ja mimo ze mam na każdej wizycie to te wizyty mam teraz dość zadko raz w miesiącu! Także odliczamy nuz do 23 czerwca. Fajnie ze wyniki masz dobre. Także spokojnie czekaj smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marusia (offline)

15-06-2015 21:32:47

Wrocław
Sarahia doktorek nadal stawia na dziewczynkę grinning smiley Jak to co będziesz tam robić? Leżakować z dobrą literaturą i popijać koktajl owocowy smiling smiley

Byłam i w sumie nadal wielki guzik z pętelką w wiadomej sprawie, bo to "coś" zwane taśmą nadal jest tam gdzie było - doktorek powiedział, że samo nie zniknie, ewentualnie dzidziuś może przerwać np. kopiąc nóżkami...ehhh...Mała nie taka mała, waży przeszło 470g, poza tym niby wszystko w porządku.

Dostałam żelazo, bo mi hemoglobina spadła sad smiley bardzo mi smutno z tego tytułu...Któraś bierze?

I to by było na tyle...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-15 21:34 przez marusia.

paulusia86 (offline)

16-06-2015 12:50:17

Zduny
Witam. Ja rowniez jestem mama dwoch dziewczynek 7lat i 2 latka i teraz mam termin na 28 listopada. Jak mi czas pozwoli bede tu zagladac


Paulina86

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

16-06-2015 15:10:46

Germany /Bc
marusia no to super ze Corcia rośnie smiling smiley dobrze ze mimo wszystko z ta taśma chyba nie najgorzej ? , oby malutka skopała to coś i będziesz spokojna winking smiley może się jej uda...

paulusia witamy z nami i spokojnych miesięcy oczekiwania na Maluszka !! Super ze jest nas więcej mam z 3jeczka już niedługo ... smiling smiley napisz jak Cireczki reagują na brzuszek ?? moje już doczekać się nie mogą bobasa a młodsza dopytuje i mówi ze przecież już mam duży brzuch to kiedy Baby będzie z nami ... a tu jeszcze trochę przed nami winking smiley

Po południu mi się strasznie napina brzuch i piecze taki ból mam.. Zauważyłam ze to chyba z przemęczenia bo jednak już mam co dźwigać i domowe czynności sprawiają, ze szybko się mecze .. Ehh jakoś trzeba przywyknąć jeszcze




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ann0407 (offline)

16-06-2015 15:53:13

Cześć dziewczyny winking smiley ja właśnie czekam u ginekologa , stres jest ale niewielki . Mam tylko nadzieje , ze uda mi się dzisiaj dowiedziec co noszę pod serduchem i że dowiem się czy moje lozysko zdążyło sie podnieść .
Upały u Nas straszne , ale nie ma co narzekać bo to dopiero połowa , gdzie tam jeszcze do końca winking smiley
Trzymajcie się gorąco i zdrówka dla każdej z Was i waszych maleństw ! winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ann0407 (offline)

16-06-2015 18:59:10

No i po wizycie. Niestety moje dziecko chce pozostać anonimowe , już drugi raz pokazało tylko i wyłącznie pośladki , ale najważniejsze , że ma się dobrze i wszystko jest okey winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Madziulek88 (offline)

16-06-2015 21:12:26

Jaworzno
marusia ja biore zelazo wczesniej tez przy pierwszej ciazy ale czemu sie tym martwisz czy to szkodzi jakos? Jedynie to mnie mecza zaparcia kazal mi zmniejszyc dawke do 1 wczesniej bralam 2. A z tym jak u Ciebie ?
Ann0407 a jak tam u Ciebie z lozyskiem ulozylo sie troche wyżej? Wybierasz sie na prenatalne ? Moze tam sie dowiesz co nosisz pod sercem ale masz racje najważniejsze ze dzidzi zdrowe :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575275, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.