:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

agnieszkaskl (offline)

25-06-2015 14:13:23

Natalia to fajnie masz z ciuszkami smiling smiley Ja też mam coś dostać ale to muszę się ciut wstrzymać bo siostra urodziła 3 tygodnie temu smiling smiley tylko,że jak u mnie będzie chłopczyk to raczej 3/4 ciuszków odpada bo u niej to wszystko różowe jest smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dorottea (offline)

25-06-2015 14:17:15

Łódź
ja z ubrankami czekam na sam koniec, bo koleżanki mi jakieś paczuszki obiecały, więc najpierw trzeba będzie obejrzeć i dokupić tylko to co brakuje - dzieciaczki tak szybko rosną.
Za to wózki, foteliki samochodowe i łóżeczka już oglądam. Kupować się jeszcze jakoś boję :/ Obiecałam sobie, że po połówkowym zrobię pierwsze zakupy dla Małego.
Chociaż coś już mam, bo do poduchy ciążowej dla siebie dostałam gratis kocyk dla dziecka i smoczek 0-3msc winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mal3na (offline)

25-06-2015 14:17:16

Poznań
Natalia875 zobaczymy co Ci powie lekarz, ale ja mam tak samo hematokryt obniżony i neutrofile podwyższone, moja lekarka mówi, że to norma w ciąży. smiling smiley Do tego leukocyty wysokie. Tylko hemoglobina mi się poprawiła i to zaledwie po 10 dniach przyjmowania żelaza, skoczyła z 10 do 12.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

dorottea (offline)

25-06-2015 14:22:29

Łódź
mal3na - ale co najmniej dzień przed badaniami krwi odstawiłaś żelazo? bo inaczej możesz mieć zawyżone


[link widoczny po zalogowaniu]

mal3na (offline)

25-06-2015 14:25:58

Poznań
Nie odstawiałam, mi mówiono, że przed pomiarem żelaza we krwi trzeba je odstawić na trochę, ale przed hemoglobiną nie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ann0407 (offline)

25-06-2015 14:28:53

malena to fakt ale zamówić i zobaczyć nie zaszkodzi a może akurat będą i ładne i dobre jakościowo ; )

Dzieciaki szybko wyrastają z ciuchów dlatego nie warto chyba kupować aż tyle ubranek i nie wiadomo za jaką kasę winking smiley Ja też mam zapewnione ciuszki dla dziewczynki , ale czy to będzie córka? Się okaże smiling smiley
Zastanawiam się właśnie nad wózkiem , czy jest sens kupować nowy . Widziałam dużo bardzo ładnych i zadbanych wózków na olx . I za 600 - 700 złotych można kupić naprawdę bardzo ładny. I mam dylemat szczerze mówiąc . A co wy sądzicie na ten temat? winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Cataleya (offline)

25-06-2015 14:29:57

Bydgoszcz
Tak to ciuszki z chin ale co teraz nie jest szyte w chinach?? Możesz sobie też popatrzeć na aliexspess na pewno taniej Cie wyjdzie bo nie zapłacisz nikomu prowizji za to ze zamawia. Ja kiedyś zamówiłam małej dresy i byłam zadowolona z jakości.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Cataleya (offline)

25-06-2015 14:32:59

Bydgoszcz
A ja do wózków mam takie zdanie że lepiej kupić lepszy używany niż gorszy nowy. A i przy późniejszej odsprzedaży też tracisz mniej.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dorottea (offline)

25-06-2015 14:34:47

Łódź
jeśli uda mi się znaleźć to wózek i łóżeczko kupię używane - najpewniej właśnie na olx, żeby umówić się na odbiór osobisty i dokładnie obejrzeć. Dokupie tylko nowy materacyk do łóżeczka. No i fotelik do auta chcę nowy, bo nigdy nie wiadomo jak był używany traktowany.


[link widoczny po zalogowaniu]

Ann0407 (offline)

25-06-2015 14:40:23

Cataleya właśnie o to chodzi , ze wydasz 1500 zł , później sprzedasz za 700 bo drożej nikt nie kupi. A równie dobrze można znaleźć ten sam ale np. 10 miesięczny na gwarancji o połowę taniej. ; )
dorottea Na olx najpewniej bo podjedziesz i zobaczysz jak to wygląda winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.