Październikowe 2015

Wysłane przez Korneliaa 

asiulla (offline)

27-04-2015 21:27:15

Dopiero znalazłam chwile smiling smiley

No więc byłam u gina. Ale tylko pogadanka i badanie było. Usg 25 maja smiling smiley
Wszystko w porzadalu. Nieco morfologia znów leci i mam nadrabiać mięsem i jajami. Jak nie nadgonie to dopiero żelazo damy. Pytałam jeszcze o znieczulenie i paracetamol bo u dentysty byłam i jeszcze się wybieram... i chyba tyle. Zwrócił mi uwagę ze czas przestawiać się na wolniejszy tryb życia - bo ja za żwawo wszystko robie tongue sticking out smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hmmm (offline)

28-04-2015 08:08:26

Bydgoszcz
Niby predyspozycji do rozstępów nie mam. Moja mama po 4 dzieci nie ma, ale i tak się obawiam, bo mam kilka z okresu dojrzewania...

Dziewczyny pokażcie swoje brzuchy tongue sticking out smiley

niecierpliwa co kobieta to inaczej rośnie... Moja bratowa w 20 tygodniu miała wielki brzuch, ale nie był to brzuch ciążowy tylko od tłuszczu winking smiley

asiulla Używam Palmers od początku raz dziennie i sobie chwalę. Choć niestety uwielbiam ciepłą wodę i mam skórę raczej suchą, więc sobie nie żałuję smiling smiley Opakowanie wystarcza mi na ok. 2 tyg.
Oliwka jest ok, ale pod warunkiem, że na wilgotną skórę i się osuszy ręcznikiem, bo inaczej albo wszystko tłuste albo cały dzień bez ubrania... smiling smiley

Ech, mi się cera pogorszyła... sad smiley


Serio zaczynają się Wam wypychać pępki? :O Dziwna jakaś jestem. Brzucha prawie nie mam, ruchów nie czuję... Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Wizyta w czwartek to się zobaczy... Mam nadzieję, że poznam płeć grinning smiley

U mnie dr robi usg na każdej wizycie.

Co do trybu życia to mi lekarz powiedział miesiąc temu, że moge funkcjonowac zupełnie normalnie. Ostatnio jednak troche chyba przesadzam. 10h w pracy, codziennie po 400-500 km robię. Dobrze, że majówka niedługo to sobie odpocznę, bo chciałabym pracować do lipca...

Zaczyna mi dokuczać zatkany nos... sad smiley

Co za beznadziejna pogoda dzisiaj. ;/ Aż by się chciało poleżeć w łóżku, ale robota czeka, hehe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

annam (offline)

28-04-2015 11:43:14

Lublin
Asiulla narobiłaś mi smaka grinning smiley barszcz się gotuję, gorzej z pierogami, nie ma kto nalepić tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

28-04-2015 12:05:41

Ja wczoraj poczułam juz takie konkretne wierciochy malucha smiling smiley aż się wzruszyłam smiling smiley

Hmmm nie martw się na zapas. Ty jesteś w pierwszej ciąży a sporo z nas już w kolejnej wiec to zupełnie inaczej wygląda. Nam szybciej widać brzuszki i prędzej czujemy ruchy - bo już przez to przechodzilysmy i wiemy na co czekamy grinning smiley dla Ciebie wszystko jest nowe a i mięśnie brzucha masz mocniejsze.

No i np Mibit ma termin na wrzesień wiec ciut wcześniej, część ma już18 tc, cczęść 16 czy 17 a tu z tygodnia na tydzień czy z dnia na dzień coś się może zmienić. Cierpliwości smiling smiley

No pokaż foto to zobaczymy ten brzuch nie brzuch tongue sticking out smiley

Ja w wolnej chwili może coś wrzucę - chociaż takich u mnie mało bo pogoda ładna i Maksymilian chce nawet nocować na podwórku tongue sticking out smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szprota25 (offline)

28-04-2015 13:47:11

Struga
u mnie 16 tydz i 4 dni i nie ma w ogóle brzuszka

martushia (offline)

28-04-2015 13:56:58

Wrocław
Annam – mnie też wkurza takie gadanie „ bo jeszcze jest za wcześnie” … co takie osoby sobie myślą????? Ja rozumiem, ze nie kupuje się wyprawki w 6 tyg ciąży, ale jak już miną pierwsze trzy miesiące to można zacząć to planować. Przecież to są wydatki, organizacja, a jeszcze wybór kolorów… stylu…. Dodatków….. hehehe nie wyobrażam sobie wszystkich zakupów w 9 miesiacu. Albo jak niektórzy mówią ( i robią ) ze kupują wózek i łóżeczko po narodzinach dziecka…. Ej uwierzcie mi: na pewno wtedy nie chce się chodzić po sklepach! No chyba że liczy się na zakup tego wszystkiego przez babcie i dziadków….

Asiula – dzięi za namiary na fajne stronki. U mnie ostatnia wizyta to tez "tylko" pogadanka, teraz czekam na USG smiling smiley

Ja w pierwszej ciąży używałam prawie tylko oliwki. Rozstępów nie miałam i nie ma śladu po pierwsze C smiling smiley. Podczas karienia zrobiły mi się po 2-3 jasne kreseczki na piersiach. Smarowanie pomogło i teraz też nie ma śladu. Za to sa rozstępy z wcześniejszych lat… niestety. Myślę, że odpowiednie dbanie/kremowanie o skórę może bardzo poprawić jej kondycję i zminimalizować rozstępy. Teraz skończyłam jedną butelkę oliwki i kupiłam balsam dla ciężarnych z babydreama – bardzo fajny.

Dziewczynki jak znajdziecie chwilkę wolną to proszę o zagłosowanie na moje zdjęcia w dziale „Przygotowania do powitania” – będę wdzięczna za głosiki (lajki ebobasowe winking smiley)
[ebobas.pl]


Zapraszam na mojego bloga
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

annam (offline)

28-04-2015 17:31:56

Lublin
Martushia mnie wkurzyło to do tego stopnia, że od tygodnia z teściową nie rozmawiam. Będziemy z mężem robić przemeblowanie w pokoju i powoli zaczniemy ogarniać i kompletować. W między czasie może się maluchy pokażą. Nie zamierzam zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, a na pewno nie powierzę takich zakupów nikomu innemu. Musi być po mojemu.uśmiech


[link widoczny po zalogowaniu]

martushia (offline)

29-04-2015 08:35:43

Wrocław

niecierpliwa (offline)

29-04-2015 08:55:06

Franciszków
ja tez juz konkretnie poczulam przez prawie caly dzien wczoraj malenstwo do tego stopnia ze sie bardzo zle czulam caly dzien przelezalam po pracy bo mialam jakis usisk na zolądek. wczoraj bylam u lekarza i powiedzial ze brzuszek jak najbardziej jest ciazowy i z dnia na dzien bedzie wiekszy. dzis w nocy mialam znow te bole wiazadel z reguly mam z jednej strony. dzis niestety byl z obu.. myslalam ze sfiksuje przez te 3 sekundy... bo zaraz przeszedl.
z synem tez brzuszek pojawil sie u mnie w 17 tygodniu wiec jest podobnie i wyglada identycznie jak w obecnej ciazy porowónujac zdjecia... a co lepsze ze tez wyglada na chlopca... aw srodku jest dziewczynka.. az sam lekarz sie zdzidziil.. wiec obalam zabobony co do plci ze widac po brzuszkusmiling smiley

annam (offline)

29-04-2015 15:19:22

Lublin
Mam chwilami taki kłujący ból, zakłuje i zaraz przechodzi, ale potrafi złożyć mnie w pół. Zawsze prawa strona. Myślicie, że to mogą być objawy ruchów, czy raczej rozciągania? Co do wyglądu brzucha, to coraz większy. Już zakupione spodnie ciążowe, zwykłe poszły już w odstawkę.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-29 15:20 przez annam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.