WRZEŚNIOWE MAMY 2015

Wysłane przez goskaliszka 

zuziak12 (offline)

24-04-2015 12:07:20

Łańcut
nie sądzę aby to małą obudziła cię swoimi wariacjami chociaż jeśli czułaś ją po przebudzeniu to może jednak mnie jeszcze mała uchami nie obudziła jednak skutecznie utrudnia mi zaśnięcie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

zuziak12 (offline)

24-04-2015 13:14:01

Łańcut
Izuu jak byłam na wizycie w marcu to dostałam skierowanie więc zrobiłam bo akurat miałam auto i z kim zostawić Szymka nie zastanawiałam się kiedy to trzeba zrobić i tak teraz myślę że mogłam jeszcze trochę poczekać... he he he nie ma jak kąpiel w rzece tongue sticking out smiley fajnie ż ewychodzicie mój to mnie nigdzie nie zabiera ajak chciałam pójść na walentynki do kina to stwierdził że szkoda kasy bo za chwile film będzie w necie i na DVD taki mój skąpiec smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiullka (offline)

24-04-2015 18:04:11

Łódź
Oj dziewczyny dziś wróciłam od lekarza mega zła... okazało się ,że nie ma mojego lekarza trzeba było czekać na zastępstwo ciśnienie skoczyło mi do 140/70 dostalam skierowanie na izbę, od razu się zgłosiłam ciśnienie już mi spadło do 130/70 więc mnie odesłali do domu i kazali mierzyć ciśnienie a w domu już było 120/75. A i co najlepsze dostałam dziś skierowanie (wewnętrzne bez pieczątek)na połówkowe USG a nie ma terminów na usg w maju , niestety u mnie już prawie 20tc i tak tego nie zostawimy w poniedziałek pojadę tam z mężem i załatwimy sprawę. Dziś już jestem poprostu psychicznie bez siły i to by było na tyle z miłych wspomień z NFZ... Mój lekarz będzie dopiero 8 maja w poradni i wtedy do niego pójdę na kontrolę żałuję bardzo, że go dziś nie było napewno by mi pomógł z tym usg.

A co do sukienki to kupna. W sumie to pierwsza przymierzona i trafiona winking smiley


Mutuch (offline)

24-04-2015 19:02:20

Sosnowiec
Ja uwielbiam słodycze, ale jem zwykle tylko raz dziennie. Cięzko by mi było w ogóle nie zjeść, hehe smiling smiley Przyzwyczaiłam się. Dzisiaj jakoś mało czuję dzidzie, nie wiem... Może z raz poczułam i to tyle... Chciałabym już poczuć ją tak konkretnie... Dzisiaj u nas śliczny dzień, to stwierdziłam, że pójdę na spacer. O mało nie dostałam zawału! Wracając już do domu po spacerze, przeszłam przez osiedle, żeby było trochę spokojniej. Patrzę, a jakieś 200 m ode mnie stoi wilczur i coś tam wącha na ziemi. Właściciela nigdzie nie widać, a pies bez smyczy... Myślę sobie, oby tylko nic nie zrobił... A tu nagle patrzę, a on na mnie biegnie. Odwróciłam się tylko plecami, żeby ochronić brzuszek. Na szczęście miał kaganiec i nie zaczął skakać ani nic. Ale obwąchał. Masakra... Myślałam, że umrę. Nogi miałam jak z waty. Szkoda, że w pobliżu nie było właściciela, dostałby niezły opieprz... Taki wielki pies, który jeszcze w ten sposób biegnie na obcych ludzi... Bez pojęcia...

O tych badaniach na glukozę słyszałam, ale mi lekarz jeszcze nic nie mówił... Boję się tego, bo wiem jak reagowałam na to badanie jak byłam mała. Przyjemnie nie było. A teraz jeszcze dochodzą dodatkowe czynniki, ech... To chyba najgorsze badanie smiling smiley No, ale cóż, dla maluszka wszystko smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Miałam wstawić zdjęcie małej w 3d z prenatalnego badania, ale powiem szczerze, żezerknęłam na nie teraz i jest bardzo niewyraźne, także nie ma sensu, bo nic nie widać. Teraz jak będę miała, na początku maja, to wstawię smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

karo86p (offline)

24-04-2015 20:28:55

Szczecinek
Witam drogie Paniewinking smiley

Kasiullka moje gratulacje - wyglądaliście pięknie!

Moje badanie połówkowe odbędzie się ok. 22 tygodnia, dokładnie 30 kwietnia. Nie mogę już się doczekać.

Jeżeli chodzi o test z glukozą, to jestem jego bardzo ciekawa. Zastanawia mnie tylko, czy glukoza będzie na miejscu w laboratorium, czy też trzeba ją uprzednio zakupić w aptece. Muszę się dopytać.

Dziewczyny, czy robiłyście/będziecie robić badania na WR (kiła), HBs oraz HCV. Ja właśnie zamierzam w poniedziałek wykonać te badania (mój ginekolog mi zalecił) i nie wiem jak długo trzeba będzie czekać na wyniki oraz jaka jest cena badań.

A tak w ogóle, to któraś z Was jeszcze pracuje? Ja miałam ambicje pracować jak najdłużej, ponieważ mam pracę biurową, jednak zaczynam już czuć zmęczenie. Po 8h za biurkiem boli mnie kręgosłup i nie mam ochoty już na nicsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-24 20:29 przez karo86p.

fasolkaa (offline)

24-04-2015 20:32:45

Wysoka
Cześć dziewczyny smiling smiley nie było mnie chyba jeden dzień i tyleeee czytania winking smiley

Pojawił się wątek glukozy, dobry temat na mój dzisiejszy dzień...
Na ostatniej wizycie dostałam od mojego lekarza skierowanie na badania laboratoryjne, żebym do 5 maja czyli kolejnej wizyty je zrobiła. Kurczę zła jestem i na siebie i na lekarza. Bo mój doktorek niestety nie poinformował mnie jakie to badania, wypisał świstek i dał, a ja głupia gapa nawet nie zapytałam. Dzisiaj wybieram się do przychodni na pobranie krwi i z kubeczkiem moczu, a tu pielęgniarka mnie informuje "Pani ma jeszcze glukozę na czczo, ale jest już za późno, bo trzeba przyjść na 7", a ja byłam 7:20... Pytam się co z tą glukozą, bo zielona jak jabłko, nie wiem o co chodzi. No i że muszę kupić tą glukozę w aptece, przygotować roztwór i przy kolejnej wizycie, po pierwszym pobraniu krwi na czczo wypic tą glukozę. No i pani również mnie poinformowała, że mogę sobie do butelki wcisnąć cytrynkę. W sumie zastanawiam się czy warto, skoro od początku ciąży jem mnóstwo słodkiego, więc chyba nie będzie tak źle. Troszkę boję się tej glukozy, bo jedna koleżanka zasłabła po niej, a druga bardzo wymiotowała... Oby nie było tak źle...

Jestem strasznie dzisiaj zdołowana, pół dnia przeleżałam pod kołdrą i płakałam nie wiedzieć dlaczego sad smiley chyba te hormony i ta rozłąka z ukochanym sad smiley będzie za tydzień, a ja już wytrzymać nie mogę. Tak mi go brakuje, zazdroszczę Wam dziewczyny, że macie swoich mężów i chłopaków obok.

Coraz częściej czuję ruchy dzidziusia, takie łaskotanie, bardziej intensywne, gdy leżę zwinięta.

Aaaaa znalazłam idealną pościel dla mojej niuni. Zaczekam na chłopaka i zamawiamy smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


fasolkaa

fasolkaa (offline)

24-04-2015 20:52:46

Wysoka



oczywiście chodzi mi tylko o wyposażenie łożeczka, ale wzór jest cudny dziewczynka w łóżeczku


fasolkaa

martusia7 (offline)

24-04-2015 21:29:12

Toruń
Fasolkaa ale śliczna pościel smiling smiley cudna smiling smiley a podasz stronkę z której zamawiasz?

Jeśli chodzi o glukozę to trochę mnie zdziwiłyście - myślałam, że tą mieszankę mają w laboratorium i podają, nie wiedziałam, że trzeba ją wcześniej samemu kupić i zrobić...muszę się dopytać jak to jest u nas.

Karo86 ja teraz też dostałam skierowanie na HIV, HBs i HCV i też jestem ciekawa ile się czeka na wyniki. Co prawda wizytę mam na 12.05 ale wyniki zamierzam zrobić w pierwszym tygodniu maja, mam nadzieję, że wystarczy. WR robiłam na początku ciąży i na wynik czekałam 1 dzień.

Mutuch współczuję przygody z psem, ja ogólnie boję się dużych psów i nie lubię jak błąkają się same bez smyczy po osiedlu ale na Twoim miejscu chyba bym padła ze strachu albo zabiła właściciela, może miał szczęście, że go tam nie było grinning smiley

Kasiullka to nieźle się nadenerwowałaś z tym lekarzem, ja też miałam taką sytuację - w 12 tc byłam umówiona na usg te genetyczne a lekarz o mnie zapomniał i wyjechał na jakąś konferencję, strasznie się też wtedy zdenerwowałam więc rozumiem Ciebie smiling smiley

Fasolkaa głowa do góry, pamiętaj że dzidzia odczuwa emocje smiling smiley będzie dobrze. Tydzień szybko zleci i będziecie razem smiling smiley ściskam buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolaroc (offline)

24-04-2015 21:29:43

Toruń
Karo ja dziś dokładnie ten wzór oglądałam ale pod katem rożka i myślałam o pościeli do kompletu i na tej fotce co wstawiłeś wydaje sie prześliczna. Właśnie szukam czegoś takiego bo mam Upatrzoną tapetę na jedna ścianę dopomoże małej w,sanie w takie duże rozmazane kolorowe kwiaty i super by sie to wszystko komponowało smiling smiley
Co do pracy to ja jeszcze pracuje i planuje do połowy lipca. Tez mam biurowa prace ale w ciagu dnia biegam czasem na rożne spotkania wiec nie siedzę tylko przed kompem wiec póki co nic mi nie doskwiera i nawet sie cieszę ze lato spędzę w pracy bo przynajmniej jest tam klima wiec ewentualne upały łatwiej przetrwam Miłego dnia!


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-24 21:31 przez Karolaroc.

fasolkaa (offline)

24-04-2015 21:37:09

Wysoka
Martusia podaję link do stronki z pościelą
[link widoczny po zalogowaniu]

Dobrej nocki dziewczyny smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


fasolkaa
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.