Oaza spokoju dla wakacyjnych mam

Wysłane przez mixa 

rzenka (offline)

22-04-2015 12:04:55

Katowice
No dziewczyny, ale mi się podobają u Was te paseczki już po 29 tygodniu - a u mnie dopiero 26 ;/

Beata nie martw się nie tylko z NFZ te wizyty tak wyglądają, prywatnie niektóre też, byłam kiedyś w renomowanej znanej w całej Polsce klinice - wizyta ponad 150 zł i 2 minuty ... żenada!! Jedynie nie musiałam czekać 3 godzin - bo tu Ci współczuję!! Ja czekam u swojego - prywatnie max 1h- ale to też dlatego, że przyjeżdżam wcześniej - bo potem te babki z recepcji się czepiają - raz mnie same przeniosły na sam koniec kolejki bo przyszłam na czas i już wiem, że nie można się narażać smiling smiley Fajnie, że nic złego z tego cukru nie wyszło. A basen to świetna rozrywka, tylko jak jedziesz na jakiś aquapark uważaj na begających szaleńców smiling smiley
Ja staram się teraz chodzić regularnie i Pan ratownik zawsze ma dla mnie tor dla kobiety w stanie błogosławionym jak on to nazywa smiling smiley
A co do imienia, to przyjdzie czas - u mnie wybiera JS i codziennie mi mówi, że się musi z tym przespać grinning smiley

Dorota ja na katar stosowałam wodę morską z cynkiem dla niemowląt, pomagało mi oddychać i do tego przy łaskocącym gardle tabletki na gardło prenalen (dla kobiet w ciąży) i piłam litrami herbatę z miodem i cytryną - w ciąży byłam chora przynajmniej 3 razy ale dałyśmy radę to przezwyciężyć smiling smiley
Imiona ładne, Szymków widzę coraz więcej się pojawia.

Psotka fajnie, że się odezwałaś smiling smiley Super, że z Małym ok. 1150gr to chyba tak w sam raz smiling smiley A Ty masz już imię? Jak Ci na gimnastyce? Ja muszę mieć zgodę mojego lekarza na gimnastykę, więc może uda mi się załatwić 30, choć on to nie jest skory do wydawania jakichkolwiek zaświadczeń smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

dorotaml (offline)

22-04-2015 12:23:54

Mąchocice Dolne
dzięki dziewczyny za rady
wodę z cytrynką to w sumie piję non stop
zobaczę jeszcze ten amol moze u mnie też pomoże
A do tego wszystkiego zepsół mi sie komoputer jest jedna wielka czarna plama Nie mam pojęcia co sie stało ale wygląda mi na cos powaznego Dobrze że ma tzw. awaryjny komp - Ciekawe tylko ile on wytrzyma
Chyba do tych wszystkich wydatków będzie trzeba jeszcze doliczyć zakup kompa


porky_chrum (offline)

22-04-2015 13:58:36

Niemcy
Hej babeczkismiling smiley ja właśnie oagrnęłam się dopiero, bo z rana wpadła kumpela na kawe, więc wszystko się przeciągło w czasie.
Rzenka ja też kochałam mój blond i też czułam się w nim najlepiej, ale teraz w tym jasnym brązie też czuję się ok. smiling smiley blond to blond, ożywia, promienieje twarz, no ale wiadomo że upierdliwy bo te odrostysmiling smiley
Beatka a no takto jest z tym NFZtem, tragedia. Ale pocieszę Cię, że tu w Niemcach ja jak mam wizytę to może trwa 3 min? wchodze, ona sie pyta czy alles gut, potem na kozetkę i usg trwające nawet nie 1 minutę, schodzę, ona coś w komputerze zapisuje i dziękuję dowidzenia grinning smiley wolę w Polsce prywatnie.
A imie to bym obstawiała Szymeksmiling smiley
Dorota ja jak miałam katar i zapchany nos to bardzo pomógł mi otrivin dla dzieci. Pomyślałam że jak dla dzieci to se psikne i tak se psikałam i za każdym razem ulga. Do tego inhalacje i czasem sobie delikatnie posmarowałam koło nosa vickiem.
Psotka wiem coś o imprezach i pijanych ludziach, też się zawsze obawiam o moją kuleczkę...dobrze,że masz to już za sobą. Co do kota to tak jestem pewna, ponieważ i ja się urodziłam z kotami, mój Filip też się urodził i były koty i teraz Nikodemek też chcę by się z kotkiem wychował, no chyba że będą jakieś meega problemy z tym kotem, albo nie daj boże alergia to zawsze mam komu tego kotka dać- mojej mamiesmiling smiley już tamtego kotka chciała mi wziąć, złodziejka smiling smiley a i super,że z synkiem wszystko oksmiling smiley 1150 g to wcale nie mało przecież chyba.
Magdalena oo ja, ja też bym chcciała zdrową dietkę wprowadzić ale nie wytrzymałabym, a zresztą mój mąż by nie dał rady a dwóch różnych posiłków i dla mnie i dla niego nie chce mi się robić. Ale to przepisy bierzesz z neta?

Życie ze mnie uszło, nic mi się nie chce. W ogóle to mały tak strasznie boleśnie mnie skopał wczoraj i dziś, że aż mi nie dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

22-04-2015 15:06:56

ielsko
Wrocilam smiling smiley rano były ploteczki a pózniej pojechałam do miasta bo w mieszkanku wszystko zrobione to nie chciało mi sie siedzieć w domu no i znów zakupy... Za każdym razem sobie tłumacze ze sie przyda he he i kupiłam cienki ażurowy kocyk bo wyczytałam wczoraj w liście wyprawki na lato i kilka ciuszków body, bluzeczki, śpioszki, majteczki, opaski i czapeczki smiling smiley

Dorotka- na katar polecam inhalacje woda+sól tylko nie za gorąca wodasmiling smiley
Rzekna- czekamy na wieści po fryzjerze - jak tak eksperymentuje to moze z czymś ciekawym na głowie wyjdziesz grinning smiley
Psotka- super że z maluszkiem wszystko dobrze no i wagowo to akurat na etap ciąży smiling smiley
Beatka- fajnie ze i u Ciebie spokojniesmiling smiley córeczka napewno sie ucieszy z wolnego w szkole smiling smiley a co do tapet to jak piszesz ze tak spokojnie to moze zaszalej z jakaś kolorowa smiling smiley

Nastawiłam zupę i idę na tarasik sie trochę poopalać smiling smiley za chwile wrócą chłopcy a mężuś znów późno... Eh oby był juz weekend i spędzimy czas razemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rzenka (offline)

22-04-2015 16:53:13

Katowice
Jestem smiling smiley

Wrzuciłam fotkę do galerii - mam wreszcie swoją upragnioną grzywkęsmiling smiley Tym razem nie było szaleństw wielkich - mam takie pasma ciemniejsze we włosach, ale na zdjęciach tego nie widać - no i kolor jest zdecydowanie ciemniejszy - bo zazwczyaj mam taki bardzo jasny blond, prawie jak tleniony smiling smiley
Ale fajnie mieć wreszcie włosy, które się układają smiling smiley

Porky moim zdaniem to świetny pomysł, żeby dziecko wychowywało się ze zwierzakiem, kotem czy psem nie ma znaczenia. Ja też bym chciała kota, ale JS powiedział, że nie i koniec i ewentualnie pies - ale nie w bloku. A ja tam uważam, że z kotem jest zdecydowanie łatwiej niż z psem, no ale cóż chyba mu nie przegadam - choć kto wie, może smiling smiley On wie jedno, że jak znajdę przybłędę na ulicy to i tak go wezmę - i się śmieje, że od kiedy się znamy to koty nas omijają smiling smiley

Ehh w ogóle zrobiłam sobie te zdjęcia i jak zobaczyłam swoje ramiona, to aż mi wstyd ;/ Normalnie takie spaślaki, że głowa mała!! Mam nadzieję, że jak pochodze jeszcze na ten basen to może zejdą trochę ... A tak to u mnie na dzień dzisiejszy +6kg. Chyba też się na zdrową żywność przerzucę... bo w tym tempie dobiję do dwóch kos (77), a tego bym nie chciała sad smiley

Kupiłam sobie już glukozę na badanie i walczę z myślami, czy iść w piatek czy poczekać może do poniedziałku tongue sticking out smiley Nie ma to jak odwlekać tą chwilę smiling smiley

Magdalena Ty to uwielbiasz zakupy widzę, ja też wstąpiłam - ale zakupiłam jedynie tabletki - magnez i femibion 2. No i kosmetyki smiling smiley szampony, odżywki i inne cuda - ale nie znalazłam mojej oliwki Ziajki sad smiley a jakoś się już do niej przyzwyczaiłam.

Jutro jadę zamawiać łóżeczko, żeby poczuć, że Maleństwo się zbliża smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

22-04-2015 17:45:47

ielsko
Rzenka- kurde no lubię ale właśnie mało co dla siebie tylko raczej dla męża i dzieci albo domusmiling smiley
Fryzurkę masz super a oc do kg to 7 to pikus przy moich 13grinning smiley to tak na pocieszeniesmiling smiley

My 2h na zewnątrz poszaleliśmy a teraz zupka zjedzona i czas na bajeczkę - chwile sapnę he he


A gdzie reszta sie ukrywa?smiling smiley hej mamusie- piszcie jak u Was?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

porky_chrum (offline)

22-04-2015 18:12:36

Niemcy
Ja się wylegiwałam w łóżku 2 h... ale nie spałam tylko się przytulałam z Filipkiem bo jest ostatnio strasznie smutnysad smiley dobrze, że umie już mówić, bo wyraźnie sygnalizuje mi ostatnio że jest mu źle. Domyślałam się dlaczego, ale jak go dziś pociągłam w łóżku za język to powiedział,że bardzo tęskni za babcią Anią i chce do niej już jechać, że bardzo chciałby bawić się z dziećmi długo i codziennie, oraz że nie ma z nami Feli a on bardzo tęskni za nią. Byłam trochę w szoku bo jeszcze 2 miesiące temu nie umiał mówić a teraz takie żale. Strasznie mnie to wzruszyło bo ja widzę jak on się tu dusi, strasznie mnie to za serce chwyciło. Na szczęście za 8 dni jedziemy do Polski, więc pierwszy jego problem się rozwiąże, drugi problem to gorzej bo przedszkolanka już mnie nie zwodzi, Filip może pójść do przedszkola dopiero w lipcu i to w drugiej połowie jak skończą się wakacje w tym przedszkolu... A trzeci problem to wiadomo. Bawi sie z dziećmi ale żadko, 2 razy w tygodniu? co to jest?

magdalena no i dobrze, bo zakupy poprawiają humor smiling smiley
Rzenka śliczna grzyweczka! i przypominasz mi taką aktorkę ale zapomniałam jak się nazywa smiling smiley a ramionami sie nie przejmuj, może to woda Ci sie nazbierała. Co do kotów, to widzę, ze my obydwie kociary grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sandra123 (offline)

22-04-2015 20:43:38

Poznań
Cześć Laski! Ale naskrobałyście przez te dwa dni gaduły grinning smiley

Ja spędziłam całe dwa dni z mężem smiling smiley) Porobiliśmy razem różne rzeczy i było bardzo miłogrinning smiley Jutro mam urodziny więc pewnie też nie będę miała tak czasu zajrzeć... Od wczoraj mała zaczęła mi się mega rozciągać... brzuch mi się napina i raz mam górkę po prawej raz po lewej grinning smiley śmiesznie to wygląda jak taki brzuch jest wtedy krzywygrinning smiley Mąż dzisiaj mówił, że jak w nocy mnie głaskał po brzuchu to mega się ruszała ale ja tak spałam, że nawet nie czułam ani jej ani tego że on mnie głaska haha cały dzień coś robiliśmy więc jak wieczorem padłam to sen miałam mocny tongue sticking out smiley

Misiak super, że w pracy wszystko się ułożyło i że już nie będą Cię tam tak wymęczać smiling smiley)

Rzenka widzę, że o Ciebie mężulek też dba smiling smiley) też lubię takie spontaniczne niespodzianki tongue sticking out smiley

Milka czekam na zdjęcie w sukience grinning smiley Nie widziałam jeszcze Panny Młodej w ciąży więc mam nadzieję, ze się pokażesz smiling smiley)) Na pewno będziesz wyglądała ślicznie :-*

Porky Twój synek jak z obrazka :-*

Beata też mam ochotę na basen ale kurde nie mam stroju grinning smiley Muszę kupić i tak odkładam to ciągle bo nie mam pojęcia jaki żeby wyglądać jakoś w miarę normalnie grinning smiley
I w ogrodzie pracujesz .. ja nie mam ręki do kwiatów:/ Cokolwiek miałam to mi zdechło sad smiley Nie wiem co robię nie tak

Psotka super, że z synkiem wszystko dobrze smiling smiley) Rosną te Nasze maleństwa ciekawe ile już moja ma ... dowiem się dopiero 5 maja sad smiley

Magdalena ja co jestem w mieście to zawsze coś kupię grinning smiley No nie mogę się oprzeć tongue sticking out smiley Więc nie jesteś sama hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

23-04-2015 07:10:12

ielsko
Hej Kochanesmiling smiley
Mąż pojechał na wyjazd a wczoraj sie pokłóciliśmy bo mi teraz cieżko a do wieczora sama każdy dzień i jeszcze ten wyjazd i wróci dopiero jutro nie wiem o której :\
Jutro nasza rocznica ale chyba nie ma na co liczyć...
Eh.. Nie chce mi sie narzekać.

Sandra- Wszystkiego co najlepsze z okazji Twoich urodzin, abyś miała dużo uśmiechu na codzień i miłości a wokół samych dobrych ludzi:* 100 lat!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rzenka (offline)

23-04-2015 09:29:03

Katowice
Dzień dobry smiling smiley

9 już a tu taka cisza!! Widać, że wiosna przyszła smiling smiley

Sandra wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - przede wszystkim spełnienia Twoich marzeń, a jak się już spełnią to wiesz poszukuj następnych!! Ale super masz, że 2 dni z mężusiem spędziłaś... musiało być miło i intensywnie smiling smiley Haha z tymi ruchami Małej to nieźle masz i że mężuś poczuł w nocy to ekstrasmiling smiley Czytałam właśnie ostatnio, że w ciąży się dobrze śpi i ponoć sny są bardziej wyraziste. Mi codziennie się coś śni smiling smiley Czasem takie bzdury, że szok smiling smiley Świętuj urodzinki, bo w końcu ma się je tylko raz w roku grinning smiley

Magdalena gratuluję, widzę, że zmiana kodu 3 z przodu grinning smiley 30 tydzień wow smiling smiley A mężuchem się nie przejmuj, muszą być czasem jakieś scysje, żebyście potem mogli się pogodzić. Smutne to, ale niestety życiowe. A zobaczysz jak wróci to będzie miał dla Ciebie na pewno jakąś niespodziankę z okazji rocznicy. A jak tam początek dietki? Smakuje, czy brakuje Ci jakiś smaków?

Porky przyznam Ci się, że nigdy nie byłam kociarą - jakoś byłam nieufna - dopóki jakieś 3 lata temu przygarnęłam do domu małego kota, który okazał się być kotką. Oj biedak był wychudzony, przestraszony - a ja?? O matko nie wiedziałam, czy mnie w nocy nie zadrapie albo jeszcze co innego. Ale po 2 dniach przyszła wielka miłość smiling smiley Nawet spałyśmy razem smiling smiley Niestety moja praca ciągle na wyjeździe nie pozwalała na posiadanie zwierzaka i musiałam znaleźć dom dla niej - strasznie płakałyśmy jak się rozstawałyśmy. Ale wiem, że u niej wszystko ok.

Ja dziś jadę zamówić łożeczko, nie jestem przesądna, ale zastanawiam się czy to nie za wcześnie. Nby czas oczekiwania to 21 dni, czyli będzie jakoś pod koniec maja - a chciałam, żeby było już na remont, tak żeby chłopaki już je złożyli i niech stoi i czeka - choć do końca lipca to jeszcze kawał czasu ... Choć chciałam jakoś te wydatki podzielić, żeby nie wszystko na raz!!

Do tego umówiłam się z położną na spotkanie w sprawie szkoły rodzenia - mam nadzieję, że mi się w końcu uda zapisać smiling smiley

Życzę miłego dnia, odpoczywajcie i łapcie promienie słoneczne smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547190, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.