Oaza spokoju dla wakacyjnych mam

Wysłane przez mixa 

zabcia404 (offline)

17-01-2015 16:59:42

KasiakowaMama ja w pierwszej ciazy tez ciagle na kolanach laptop trzymałam, a byłam na forum tak jak teraz, i wszystkie bobasowe zakupy przez internet robiłam, spedzałam z nim duzo czasu,, dzidzia zdrowa była, choc nie powiem ze cos kiedys slyszalam ze nie wolno... ale komorki tez rakotworcze,, ja raczej nie ufam takim gadaniom, teraz zaopatrzylam sie w tablet i tez go trzymam na brzuchu.. :-P z tymi dziecmi to powiem Ci ze jak pierwszy raz zostajesz mama to jestes cala dla dziecka, obserwujesz, piescisz, nosisz, dbasz,,, boje sie jak to bedzie z moja mała jak zobaczy bobasa w domu, czy bedzie delikatna (bo należy do drastycznych osób raczej ;-) ) czy zrozumie, czy ja znajde czas dla obojga, itp... chyba mam wiecej obaw niz miałam jako pierworódka :-( ale razem z Wami dam rade :-P


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra123 (offline)

17-01-2015 18:34:12

Poznań
No właśnie Beata pokaż Nam swoje prace smiling smiley)) Może coś się którejś spodoba smiling smiley)
Kasia ja też z laptopem tak siedze i się zastanawiałam czy to w jakiś sposób nie szkodzi...

Weekend a tu nawet nie tak smutno tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ewex (offline)

17-01-2015 20:19:46

Warszawa
Ja już po zakupach. Dużo przecenionych ciuchów ale nic konkretnego nie ma. Kupiłam jeden sweter i to nie z przeceny.
Ja z mojej pracy też jestem zadowolona. W szkole pracuję dopiero drugi rok. Jest ciężko bo klasa liczna, dzieci bardzo temperamentne a i rodzice różne wymagania mają. Ale bardzo się zżyłam z dzieciakami i ciężko będzie oddać w inne ręce. Zabcia i Kasia fajnie, że się przeprowadzacie na swoje i na większe i tak pomyślałam jak to dobrze
że do porodu jeszcze sporo czasu. Wszystko sobie jeszcze z brzuszkiem dopiescicie. Wiem jak jest ciężko z małym dzieckiem peprowadzac się i robić remont.

ewex (offline)

17-01-2015 20:33:16

Warszawa
Sandra no chyba u nas będzie trzecia córa. Na prenatalnym usg lekarz powiedział żebyśmy nie nastawiali się na chłopca. Ale w 20 tyg. powie na pewno. Wiadomo super byłoby mieć ojeszcze chłopca ale dla mnie nie ma różnicy. Mąż to wiadomo syna bardzo oczekuję . Ale na to juz wpływu nie mamy. Moje dziewczyny mówią,że to Martynka będzie

misiak (offline)

17-01-2015 22:11:45

Witajciesmiling smiley No to Was nadrobiłam w końcusmiling smiley ehh już nie mam tyle czasu, kiedy byłam na zwolnieniu i mogłam być w miarę na bieżąco. Ale to nic, postaram się czytać w wolnym czasie i też dobrze. Duża grupka się u nas stworzyła, witam wszystkie nowe mamusiesmiling smiley

Żabcia, Kasia - zazdroszczę Wam trochę tych przeprowadzek, my mieszkamy u siebie od pół roku i bardzo lubiłam tu wszystko sobie urządzać. Mąż dał mi w tej kwestii wolną rękę i wszystko zrobiłam po swojemu. Ciągle jeszcze coś dokupuję, a w tym roku mam zamiar na wiosnę stworzyć sobie mały ogródek, tak żeby mieć swoje przynajmniej marchewkę, pietruszkę, szczypiorek, później dla dzidzi na obiadki się przyda. Fakt, że z brzuszkiem ciężej na pewno będzie wszystko ogarnąć, ale dacie radęsmiling smiley

Beata - ja też chcę zobaczyć Twoje dziełasmiling smiley uwielbiam takie ręcznie robione rzeczy, zawsze chciałam mieć zdolności do czegokolwiek, żeby móc własnoręcznie coś stworzyć, ale chyba ich nie posiadam, albo po prostu nigdy za nic się porządnie nie zabrałamwinking smiley

ewa - to masz szczęście do dziewczyneksmiling smiley ja po cichu liczę, że też u nas będzie tym razem córka, ale to się dopiero okaże.

Skorzystałam dziś po pracy, że teściowa zamówiła sobie fryzjerkę do domu i pojechałam do nich i też podcięłam swoje bardzo już długie włosy i pofarbowałam. Fajnie tak coś zmienićsmiling smiley w poniedziałek chciałabym jeszcze wyskoczyć na jakieś zakupy, bo tylko w legginsach mogę chodzić do pracy, wszystko spodnie mnie uciskają i przydałoby się kupić jakieś dłuższe bluzki do nich albo jakieś tuniki. A teraz siedzę sama, bo mąż ma dziś imprezę w męskim gronie i pewnie wróci jak już dawno będę spała, co jakiś czas mają takie imprezy z pracy, a ja za każdym razem się zastanawiam, kiedy to mama będzie miała w końcu wychodne, a tata zostanie z dzieckiem w domu?:/


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

17-01-2015 23:43:49

Bytom
Cześć Wam !! smiling smileysmiling smiley Ajj.. ja dzisiaj robiłam porządki w ciuszkach po Majce i normalnie nie mogę uwierzyć, że była taka malutka ;p;p te pierwsze całkiem to jak na lalki ;p fajnie tak sobie poprzypominać smiling smiley robiłam porządki bo kuzynka w kwietniu rodzi i córkę będzie miała a ja tyle tego mam i właściwie nie wiem po co aż tyle tego trzymać więc bardzo dużo jej dałam i fajnie jak widać, że ktoś się cieszy smiling smiley ale te do których mam "love" włączone obowiązkowo zostały grinning smiley Pozdrawiam Was i całuję smiling smileysmiling smiley ;*;*;*


sandra123 (offline)

18-01-2015 07:59:16

Poznań
Cześć kobietki :-*

Ewex 3 dziewczyny też super smiling smiley) Moja mama ma 5 sióstr tongue sticking out smiley Jest najmłodsza więc jak się urodziła to dziadek już się poddał z synem hehe wychowywał moją mamę jak syna nie żeby była chłopczycą ale w domu wszystko zrobi i naprawi grinning smiley Mówię na nią macgyver smiling smiley))

Misiak no właśnie Nam też się coś należy smiling smiley) Mój mąż twierdzi, że będzie zostawał z maleństwem ale uwierzę dopiero jak zobaczę tongue sticking out smiley Oni to zawsze mają jakieś wymówki jak się dziecko urodzi to muszą z kumplami opić a nikt nie pomyślał czy my nie chcemy tego uczcić ?? Wiadomo, że nie możemy od razu ale w końcu siły wracają smiling smiley) Ja już ostatnio mówiłam, że też zrobię babską imprezę na cześć narodzin smiling smiley))

Ja dzisiaj znowu w nocy budziłam się dwa razy ... :/ Jak tak będzie do końca to chyba jeszcze długo sobie nie pośpię tongue sticking out smiley Później z maleństwem to już całkiem smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

KasiakowaMama (offline)

18-01-2015 11:55:28

Siedlce
No to dzieki dziewczyny , uspokoiłyscie mnie z tym komputerem, bo zaczynalam miec lekkie wyrzuty sumienia, że coś może to zaszkodzić. Zresztą pewnie gdybym miała siedzieć z kompem przy stole, czestotliwość korzystania zmniejszylaby się o połówęsmiling smiley

Beata, no to nie masz wyboru, musisz sie pochwalić smiling smiley

Zabcia, to fakt starsze rodzenstwo różnie reaguje na nowe rodzenstwo, albo sa zazdrosne i trzeba uważać żeby nic się nie stalo temu mlodszemu, albo wrecz porzeciwnie, sa kochane , czułe i pomocnik gwarantowany, oby w Twoim przypadku sprawdziło się to drugie smiling smiley

Ja dzis mam intensywny dzien, więc milego dnia smiling smiley

madzius0712 (offline)

18-01-2015 12:15:17

Miedzierza
Witam Was mamuśki. Wczoraj tak źle się czułam że nawet w klawiaturę nie miałam siły uderzać. Dziś jest już lepiej i nadrobiłam zaległości. Natalka też w jakby lepszym humorze więc mam nadzieję że najgorsze mamy za sobą.
Witam nową mamusię. Fajnie że nadal nas przybyważartowniś
Powiem Wam że ja też zastanawiam się jak Natalka zareaguje na nowego członka rodziny. mam nadzieję że moje obawy się nie sprawdzą i będzie dobrze. Czekam niecierpliwie na te pierwsze wyraźnie odczuwalne ruchy dziecka. Póki co to zdarzyło mi się kilka razy że poczułam te delikatne muśnięcia, i jestem prawie pewna że to dzidzia. Ale jak już będzie można to ręką wyraźnie wyczuć to pokarzę Natalce jak dzidzia w brzuszku się rusza, pokarzę maleńkie ubranka i może w ten sposób uda mi się ją jakoś przygotować. W końcu to będzie też dla niej szok i wielkie wydarzenie.
Misiak masz rację niby mała zmiana w wyglądzie a jak humor poprawia. Ja też mam zamiar pofarbować włosy i myślę że jak będę w czwartek w Kielcach na wizycie to skoczę do rossmana po farbę i zrobię wreszcie coś ze sobąposzłooo!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra123 (offline)

18-01-2015 13:05:08

Poznań
Beata ale ja zazdroszczę ludziom takich talentów smiling smiley) moja znajoma też robi właśnie tego typu rzeczy i strasznie mi się podoba smiling smiley Szczególnie te maskotki smiling smiley A na zdjęciu Twoja córcia ?? Śliczna dziewczyna i te ciuszki na Niej bomba smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547350, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.