sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

klaudiaaa1 (offline)

03-02-2015 16:25:23

Podlączam się pod pytanie majowa. Znalazłam fajne na allegro [link widoczny po zalogowaniu] ale bez przymiarki trochę się boję kupić...


[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

03-02-2015 18:07:05

A-stów
W H&M ie jest dzial dla ciezarnych a wiecej jak na razie do glowy mi nie przychodzi, ja kupowalam zwykle wieksze ubrania, jedne jeannsy ciaxowe mam


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zonka89 (offline)

03-02-2015 19:08:06

Turek
jeszcze jest jakas stronka na fb nazywa sie brzuchatki tam tez sprzedaja odziez ciazowa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

BezOgonkow (offline)

03-02-2015 20:53:28

Olsztyn
klaudiaaa1 tam na stronce masz podane wszystkie potrzebne wymiary, wystarczy, że się zmierzysz i będzie dobrze smiling smiley W razie złego zawsze masz minimum 10dni na odesłanie i zwrot pieniędzy

beatrix (offline)

03-02-2015 21:59:28

bezogonkow ja nie lubie zwracac bo oniz awsze robia problem w Pl juz chyba tak ejst...ble wole czegos nie kupic,

Klaudia1 dzis przyszly mi leginsy ale beda wyjsciowe ,tuniki mam a ze czarne to sie nadadza do wszystkiego i nie takie grube jak myslalam...

dziekuje za inf dot poduchy to mnie utwierdzilo ze warto ją nabyć,teraz szukam sponsora..spinning smiley sticking its tongue out
a te ciuchy warto walsnie od kogos odkupic.ja czesc mam jeszcze z 1 ciazy przejrze co sie przyda ale z tego co sie orientuje to wlasnie w spodnie bylam biedna..w1 ciazy 2 trymestr wczesniej misie zaczal .o miesiac ,bo synek z 11lipca no ale pogoda w sumie ta samasmiling smileytakze mysle ze uda mi sie wykorzystac to co mam.jeszcze mi sie wesele szykuje pod koniec kwietnia..


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

03-02-2015 22:29:45

Warszawa
Ja nie lubię kupować na allegro bo jakość często jest słaba... Dodatkowo nie tylko o wymiary chodzi, ale także o krój. To co ładnie wygląda na zdjęciu niekoniecznie sprawdza się w rzeczywistości


Alma13 (offline)

03-02-2015 23:35:24

Luboń
Hej, ostatnio czasu mam jakoś za mało. Pędzi strasznie, a to juz 4 miesiąc.
Jeżeli chodzi o poduchy, to ja miałam motherhood C i teraz tez taka kupię, bo byłam bardzo zadowolona. Spodnie ciążowe juz noszę,bo brzuszek mi szybko rośnie, proporcjonalnie do to apetytu ;-) ja kupuję na allegro, ale wiem, że np. H&m ma fajne rzeczy ciążowe, tylko w sklepach kosztują sporo. Dla mnie szkoda tyle wydawać na ciuch na parę miesięcy, ale to kwestia osobista. Wolałbym za to znać juz płeć, żeby dla dzidzi ciuszki szykować. :-)
Czy któraś z Was czuje juz ruchy dziecka? Ja w pierwszej ciąży czułam po 20 tygodniu, w drugiej po 17, a teraz od jakiś 4 dni juz coś czuję i to nie są gazy. :-D To mój 3 raz, ale za każdym razem to uczucie jest niesamowite!

zonka89 (offline)

04-02-2015 01:01:10

Turek
Czesc Alma smiling smiley

ja niestety nie czuje ruchow u mnie troszke za wczesnie , jeszcze jakies 6-8 tygodni pewnie zaczekam smiling smiley

i znow dopada mnie bezsennosc ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1993 (offline)

04-02-2015 11:12:09

Człuchów
Cześć Laseczkiwinking smiley jak wasze samopoczucie?? u nas w sumie oki,tylko booli mnie strasznie z prawej strony na dole przechodzi przez biodro i promieniuje aż do nogi... nie mam pojęcia co to jest.. zdarza się tak jak za długo siedze albo za długo chodze... w piątek wizyta więc wypytam sie co to może być. Może któraś z Was tak miała?? pozdrawiam;*

bllondii (offline)

04-02-2015 12:12:13

A-stów
Ja sie dalej czuje bez zmian. Dzisiaj bylam na wizycie jak to pani Dr powiedziala na tyle co ona moze zobaczyc jest wszystko dobrze. Dlugo widzialam malenstwo wiec jestem usatysfakcjonowana bo sie duzo ruszalo , kark wymiarowo w porzadku . kolejna wizyta dopiero za miesiac Kolejna.


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.