sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

beatrix (offline)

03-02-2015 07:34:51

co tu tak cicho?ktora ma wizyte ?
ja myslalamz e jzu ebdzie dobrze a tu z rana iz wieczora znow mecza mnie mdłosci..
wlasnie mnie usmałam jak nie wiem ,czytalam przesad pt jak kobieta ma zgage w ciazy to dziecko ebdzie mialo dużo włosów!smiling smileybzdura wogole nie wierzcie w takie poganskie cuda, ja mialam cala ciaze a synek urodzil sie lysy jak kolano.
ale jesli tak cierpie za kolejnego siurka to sie mocno pogniewam na los..w 1 ciazy czułam sie 1000 razy lepiej.
nie dosc ze od miesa mi niedobrze to jeszcze wczoraj po jajakach zebrało mi sie na wymioty,moje dziecko nie lubi drobiu?
klaudia wczoraj znow ogladalam tą rózową panienkę tym arzem cos madzrejszego [link widoczny po zalogowaniu]
od razu mi sie przypomnailo ze zostawilam koszule nocna na porodówcetongue sticking out smiley


aha ktora ma moze poduszkę mortherhood lub ta mniejsza w kształcie litery C do karmienia?drogie to jak nie wiem..ale mam taka ochote,bo chce karmic piersia i byloby mi wygodniej jaśki nie przeszły próby ale wlasnie chce to wieksze cos.tylko chcialabym wczesniej niz na urodziny ktore mam w czerwcu,moze na dzien matki m mi kupi?smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
a tu ejst ta mala do karmienia [link widoczny po zalogowaniu]
gosiaczeq Tobie by sie przydała..


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

03-02-2015 10:44:21

Beata każda rada się przyda, tym bardziej jak ktoś jeszcze nie rodził i jest w tym temacie zielony jak ja. Chociaż o porodzie na razie staram się nie myśleć, poki co jestem na etapie 13-14 tygodnia i wszystkim co z tym związane. smiling smiley

Zastanawiam się czy kupować spodnie z wysokim stanem, tzn z tym materiałem na brzuch. W lecie w tedy gdy tak na prawdę będzie największy brzuch to pewnie nie będę chodziła w długich spodniach, ale w sumie już teraz odpinam guzik a do ciepła jeszcze troche. Sama nie wiem. :p


[link widoczny po zalogowaniu]

zonka89 (offline)

03-02-2015 11:28:47

Turek
Do maja takie spodnie mogą się przydać ;-) ja narazie zamieniam na leginsy bo juz jeansy mnie cisną i tylko mnie później brzuch boli :-) latem to już można przewiewnie chodzić więc łatwiej akurat pod tym względem będzie ;-) na ta pore jak masz brzuszek to czemu nie ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

zonka89 (offline)

03-02-2015 11:31:30

Turek
Właśnie tak mi się teraz przypomniało :-) rozmawialysmy juz o tygodniach ciąży a teraz pozostaje kwestia miesięcy :-) 14 tydzień zaczyna w teorii 4 miesiąc ciąży , no ale mi to nie pasuje kurde dla mnie to raczej skończony 3 miesiąc no i potem jest to 3 miesiące + tydzień itd. To ja nie rozumiem . . . to jest wkoncu 4 miesiąc czy 3 ?? :-) zgkupialam :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

03-02-2015 11:43:48

KTÓRY TO TYDZIEŃ/MIESIĄC ?!
I TRYMESTR CIĄŻY
1 miesiąc ciąży trwa od 1 do 4 tygodnia. (1t 1d - 3t 6d)
2 miesiąc ciąży trwa od 5 do 8 tygodnia. (4t 1d - 7t 6d)
3 miesiąc ciąży trwa od 9 do 13 tygodnia. (8t 1d - 12t 6d)

II TRYMESTR CIĄŻY
4 miesiąc ciąży trwa od 14 do 17 tygodnia. (13t 1d - 16t 6d)
5 miesiąc ciąży trwa od 18 do 22 tygodnia. (17t 1d - 21t 6d)
6 miesiąc ciąży trwa od 23 do 27 tygodnia.(22t 1d - 26t 6d)

III TRYMESTR CIĄŻY
7 miesiąc ciąży trwa od 28 do 31 tygodnia. (27t 1d - 30t 6d)
8 miesiąc ciąży trwa od 32 do 35 tygodnia. (31t 1d - 34t 6d)
9 miesiąc ciąży trwa od 36 do 40 tygodnia. (35t 1d - 39t 6d)


[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

03-02-2015 11:52:07

A-stów
Zonka89 jak skonczyl sie 3 miesiac to jestesmy juz w 4 miesiacu winking smiley to nie tak jak z tg ciazy winking smiley ja patrze na termin z OM na termin z USG bede patrzec jak wyjdzie na polowkowym USG (niunia urodzilam tydzien przed terminem z OM a tylko jeden dzien z terminu z polowkowego USG)

Beatrix tez ten przesad slyszalam w poprzedniej ciaxy ale u mnie sie sprawdzilo hehe Urodzilam bardzo wlochatego synka winking smiley
Co do poduszki ja mam tylko ze mala ale mi sie przy niuniu ani razu nie przydala.
W biedronce kiedys byla i kosztowala cos koli 80zl taka duza wiec moze jeszcze beda

Klaudia na wakacje z wyzszym stanem raczej sie nie przydadza bo sie dzidzius jrszcze ugotuje w upal hehe no chyba ze na chlodniejsze dni to zawsze wygodniej. Ze mnie jeansy spadaja wiec w nich chodze jeszcze winking smiley


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-03 12:04 przez bllondii.

klaudiaaa1 (offline)

03-02-2015 12:26:32

Patrzyłam na te spodnie, może coś wybiorę. Leginsy są niby ok, ale nie lubię ich traktować jak spodni, czuje się, jakbym miała tylek na wierzchu :p jak już to nosiła bym je do dłuższych bluzek czy tunik, a takich mam malutko.

Od poczatku ciąży nie przytyłam, nadal mieszcze się w rozmiar 36 ale w brzuchu ciasno.
U mnie znów spokój z mdłościami ale jestem przygotowana, że wrócą. Za to głowa boli prawie codziennie. sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

BezOgonkow (offline)

03-02-2015 13:30:46

Olsztyn
beatrix Ja mam taką poduszkę. Kupiłam ją na allegro jakiś czas temu. Długość 170cm i do tego regulacja zaokrąglenia... sama decydujesz czy ma być prosta, czy w kształcie "C" czy może "U". Kosztowała z przesyłką 90zł.
Jak dla mnie to super sprawa. Póki co korzystam z niej podczas spania bo muszę spać na lewym boku, a niestety w nocy samoistnie przekręcałam się na prawy bok lub brzuszek.. i potem miałam problemy bo w nocy budził mnie ból brzuch itd.. Poduszka doskonale mnie podtrzymuje i już śpię spokojnie, bez niepotrzebnych bóli i do tego jak miękko i wygodnie smiling smiley POLECAM Czy przyda mi się potem do karmienia malucha? Nie wiem bo to pierwsze moje dziecko więc nawet nie wiem jak to jest karmić, ale na pewno przez okres ciąży przyda się bardzo dla mnie smiling smiley!!


klaudiaaa1 Myślę, że takie spodnie ciążowe się przydadzą! smiling smiley Ja mimo, że wolę leginsy to i tak kupie sobie jedną parę takich spodni. Wiadomo jak to z latem u nas w Polsce.. niby powinno być ciepło, ale nie zdziwią mnie długie zimne dni i noce. Zawsze lepiej mieć w zapasie coś cieplejszego. A wiadomo, że jak będzie gorące lato to przewiewne sukienki, bluzki itd smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

zonka89 (offline)

03-02-2015 13:51:42

Turek
Dzięki beatrix :-)
Ja leginsy noszę po domu :-D a jak wychodzę to już coś grubszego bo tak jak pies klaudia potwierdzam tez czasem mam wrażenie ze tylek ki za bardzo widać i do tego odstaje :-D ale po domu luz jak najbardziej ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

majowa (offline)

03-02-2015 16:02:38

Warszawa
W spodnie ciążowe to i ja bym chciała się zaopatrzyć bo nie zaszkodzą, a w końcu do lata jeszcze trochę zostało smiling smiley Może znacie jakieś sklepy w których można je znaleźć? Jakieś sieciówki, które mają odzież także dla przyszłych mam?

A co do bezpłatnych próbek czy upominków od firm z kosmetykami dla malucha, ja właśnie dostałam swoją pierwszą przesyłkę od firmy HIPP. Znalazłam w niej próbkę mleczka do ciała, poradnik dla przyszłej mamy i kupony rabatowe na ich produkty. Fajna sprawa smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547700, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.