sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Kass89 (offline)

06-03-2015 07:33:53

Serock
Hej smiling smiley wybaczcie, ze zaglądam raz na jakiś czas ale obowiązki wzywają. Gratuluje syneczkow i córeczek smiling smiley ja w 15 tyg według OM sie dowiedziałam ze bedzie synek smiling smiley ostatnio tylko sie potwierdziło smiling smiley bedzie Aleksander i chyba najwieksza cześć wyprawki juz mam. Ciuchy aż do roku czasu i jest ok 200szt, kolderke z podusia, narzędzia do paznokci wraz ze szczoteczka do wlosow, buteleczkę antykolkowa avent, pieluchy tetrowe i flanelowe.jak na razie tyle smiling smiley czekam z niecierpliwością na sierpien :*


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-06 07:40 przez Kass89.

zonka89 (offline)

06-03-2015 09:29:27

Turek
Klaudia wszystko dobrze. dobrze ze mój ginekolog przyjmował ;-) 5
ale bezwstydnik mój się pokazał :-)
pokaże jak wrócę od teściowej to wstawię Wam zdjęcia :-)


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-06 09:30 przez zonka89.

GosiaczeqN (offline)

06-03-2015 11:50:05

Gorzów Wielkopolski
My nie przechodzilismy. Ospe tak z tym że mój mały miał 7-8 miesięcy więc ospe może jeszcze załapać. Ja półpasiec. Mój Bartek to ospe odre i świnke miał.

BezOgonkow (offline)

06-03-2015 11:55:26

Olsztyn
Byłam dzis u gina. Nie robiła mi USG, jedynie pokazała jak bije serduszko dzidzi i dała skierowanie na mocz, krew i poziom glukozy. Kolejna wizyta dopiero za miesiąc, wtedy dopiero pewnie sprawdzi płeć.. eh tyle czekać.
I oczywiscie waga od początku ciąży ani drgnęła, cały czas taka sama, więc prosiła mnie żebym postarała się chociaż trochę przytyć smiling smiley
A przede wszystkim po ruchach dzidzi podczas nasłuchiwania serduszka powiedziała, że możemy spodziewać się pierwszych odczuwalnych ruchów już pod koniec marca !! smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

06-03-2015 12:40:33

Ja tak czekam, żeby zajrzeć do groszka. Widzieliśmy się ostatnio 5 tygodni temu. Ciekawa jestem jaki już jest duży i w ogóle.
Moja waga myślę, że coś już drgnęła od poprzedniej wizyty. W końcu brzuch rośnie no to coś musi być.
Smaruje brzuch 2 razy dziennie ale i tak obawiam się tych strasznych rozstępów...


[link widoczny po zalogowaniu]

BezOgonkow (offline)

06-03-2015 12:54:44

Olsztyn
Ja codziennie wieczorkiem smaruje olivka dla dzieci, ale głupia jestem bo nie sprawdziłam, że olivka z aloesem jest a ja na aloes mam uczulenie... dopiero do sie zorientowałam jak skora na brzuchu zamiast byc ladnie nawilzona to stala sie sucha i swedzaca ;/;/ teraz musze poszukac czegos innego na brzuch co by potem rozstepow nie bylo.

A wy czym smarujecie sie? Co polecacie na zapobieganie rozstępom? A ktoras z was uzywa moze ten krem od nive co pod prysznicem sie sparuje i splukuje?

[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

06-03-2015 13:01:39

Ja przez dzień używam zamiennie oliwkę bambino i babydream z rossmana. Wieczorem używam juz czegoś lepszego - palmers. Zalecają nawet położne, dużo dobrego słyszałam. Jednak jak ktoś ma skłonność do rozstępów to pewnie najlepszy i najdrozszy krem nie pomoże.


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

06-03-2015 15:46:31

ja stosuje poki co oliwke BD
zonka gratuluje synka!
Kass89 szybka jestes z tą wyprawką,ja sie w sumie nie spiesze,jak bedzie synek to pojedyncze rzeczy dokupie a jak corka to moze bardziej zaszaleje w kierunku różu,jakas posciel,sukieneczki,ale watpie coby byla, mam przeczucie ze jednak bedzie chlopak,takze niewiele bedzie do kupienia..


[link widoczny po zalogowaniu]

CZORNA_KN (offline)

06-03-2015 16:12:54

Knurów
Bezogniowa- ale miałaś pecha. Ja się oliwkuję 2razy dziennie Babino. Sądze tak na prawdę, że jak ma coś popękać to i tak popęka. Miałam tak z piersiami nawet przy smarowaniu. Dla własnego komfortu psychicznego chyba tylko to robię tongue sticking out smiley

Klaudia, Majowa i Bezogniowa- gratuluję chłopców. Fajni są smiling smiley

Co do chorób, to widać, że ludzie za szybko poczuli wiosnę. W przychodni wielki wysyp. A jeżeli coś ma nas dopaść to i tak dopadnie, ważne by próbować jak to Beatrix pisze, zapobiegać i nie chodzić tam gdzie jest tych bakcyli wielka kumulacja.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CZORNA_KN (offline)

06-03-2015 16:15:23

Knurów
Słuchajcie nie wiem czy z tego korzystacie, ale z punktów Paybeck można odebrać komplet startowy butelek Avent [link widoczny po zalogowaniu] Fajna sprawa.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.