sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

beatrix (offline)

05-03-2015 16:30:45

majowa gratuluje chlopca!takie milczenie lekarza potrafi przestraszyć..
gosiaczeq moze jednak odpusć tą dodatkową wizyte?
zonka89 tzrymam kciuki za pon wizyte coby udalo sie okreslic jaka plec...

u mnie na razie ok, choc synek sie przeziebil, wczoraj katar był do pasa,dzis juz troche lepiej...ale jutro jeszcze zostanie w domu a w pon do przedszkola.u nas te choroby w p.masowe ostatnim razem jak byl to tylko 8 dzieci na 24!jedynie to angielskiego mzona sie lepiej nauczyc w takich warunkach


[link widoczny po zalogowaniu]

zonka89 (offline)

05-03-2015 16:39:00

Turek
mnie jakoś pokusiło to usg zwłaszcza ze myślałam że będzie kosztować więcej a kosztuje 150 zł . Przynajmniej będę miała dokładny obraz boboludka :-) i sobie nagram płytę na pamiatke :-) wiem to usg to fanaberia ale dużo kobiet sobie chwali i mówią ze to niesamowite przeżycie wiec i ja chce spróbować :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

GosiaczeqN (offline)

05-03-2015 16:44:04

Gorzów Wielkopolski
beatrix podobno to fajna pamiątka smiling smiley fanaberia jak to zonka określiła. A może masz rację i zaczyna mi lekko odbijać .... sad smiley

klaudiaaa1 (offline)

05-03-2015 16:55:54

Ja się właśnie dowiedziałam, że lekarz do którego się wybieram na drugie usg prenatalne nagrywa na płytę przebieg badania. Także poproszę o taką. winking smiley

Tymczasem postaram się wrzucić do galerii zdjęcie brzucha. winking smiley ciekawa jestem Waszych. smiling smileysmiling smiley

majowa (offline)

05-03-2015 17:52:43

Warszawa
GosiaczeqN dziękuję bardzo! Widzisz moje pragnienie się spełniło więc i u Ciebie musi być dziewczynka smiling smiley Faktycznie duże te Twoje bobasy. A powiedz mi ile ważą? Bo mi się wydaje, że mój jakoś dużo przy swojej wielkości tongue sticking out smiley
A za tę płytkę to się chyba płaci prawda? Bo też o tym myślałam, ale teraz nawet nie było by sensu bo się nie ruszał.

zonka89 dziękuję również! Na pewno będzie widać bo ja właśnie miałam USG 3D choć mi lekarz nic nie pokazywał tak więc marna satysfakcja, ale to co najważniejsze sam zobaczył więc u Ciebie tym bardziej będzie wiadomosmiling smiley

beatrix dziękuję! Uważajcie teraz bo podobno odra powraca...


GosiaczeqN (offline)

05-03-2015 20:06:26

Gorzów Wielkopolski
majowa cieszę się że moje kciuki pomogły. Może rzeczywiście zaczną się marzenia spełniać smiling smiley

W Szczecinie zanotowano kilka przypadków. Jak my ciężarne możemy się przed tym ochronić?

majowa (offline)

05-03-2015 20:12:49

Warszawa
Nie mam pojęcia jak się przed tym ochronić, ale dziś na zajęciach babeczka ogólnie przed tym przestrzegała bo jeśli ktoś drugi raz na to zachoruje to ona nie przebiega już tak łagodnie. Można stracić słuch, wzrok itp... Ale jaka profilaktyka to nie mam pojęcia


beatrix (offline)

05-03-2015 21:34:24

gosiaczeq mysle tylko ze niektore dzialania dla jednych sa istotne a dla drugich zbedne, ale zrob jak uwazaszsmiling smileymiz djecie z usg wystarczy a to nagranie w 3d?
zonka co ma byc to bedzie. mysle ze panika gorsza od samej choroby ...i ze warto zachowac zdrowy rozsadek,czesto myc rece,w maire mozliwosci unikac skupisk ludzi dlatego powinni nas przepuszczac do pobran itd zebysmy nie byly narazane na choroby odre oraz te inne,..
ale jak na pietrze mojego gina sa ludzie i do dermatologa,laryngologa i nie wiem co jeszcze to az strach ,nie tylko ze wzgledu na odre ale sama ciaze ,
dlatego wole ostatnio jezdzic sama, wejsc 1-2 niz czekac na m i wchodzic o 16-17 w sam srodek zarazy....
ponadto przedszkola,szkoly,apteki,markety w takich meijscach to wszystko sie kumuluje..
Klaudia1 jak sie uda dostosowac jakos format zdjecia to wrzuce,bo mam zrobione.


[link widoczny po zalogowaniu]

zonka89 (offline)

05-03-2015 22:10:13

Turek
mam taki głupi charakter ale to po mamie tez taka panikara a to gorsze jak sraczka wierzcie mi :-) dziewczyny ! Byłam 1.5 godz temu u ginekologa bo coś mnie niepokoilo i się okazało ze na 100 procent będę mieć syna :-) mam zdjęcie jajek :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

06-03-2015 07:08:56

No to zonka możesz śmiało kupować wyprawkę i myśleć nad imieniem. winking smiley
I wszystko ok ? Bo piszesz, że coś Cię niepokoiło..
Aaa pokażesz zdjęcie ? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.