sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Anna1987 (offline)

03-07-2015 22:22:26

Rybnik
Mnie dopada szybka toaleta po sloneczniku z auchan. Lubie go ale sie ograniczam. Ale przy zaparciach ciazowych raz na jakis czas taka szybka sprawa jest dobra. Mysle ze to nic zlego. Tylko duzo pij zeby sie nie odwodnic wtedy.


[link widoczny po zalogowaniu]

bllondii (offline)

03-07-2015 22:50:50

A-stów
Ciezko powiedziec od czego moglo mnie tak przeczyscic... Jadlam sernik, kielbaske z grila salatke z kalafiora, salatke z salaty szczypiorku i rzodkuewki, ogorki malosolne, pomidora z mocarella . jednym slowem nic nowego a z reguly mecze sie z zaparciami. Ale dobrze sie czuje brzuch sie nie spina wiec nie potrzebnie sie nakrecam maly tylko mniej aktywny dzisiaj


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

_Zuzanna_ (offline)

03-07-2015 22:55:18

Wow! Widzę, że rozpakowywanie idzie pełną parą! smiling smiley Gosiu i Kasiu - gratulacje smiling smiley Rzadko do Was zaglądam bo coś mi nie działało na tym forum przez jakiś czas i przeniosłam się na inne ale staram się być na bieżąco winking smiley A dzieje się tutaj!, oj dzieje!

U nas bez większych rewelacji. Mała rośnie, mi nic nie dolega (odpukać) i tak sobie czekamy smiling smiley Synek poszedł do przedszkola od 1.07. i właściwie wszystko kręci się wokół niego. Torba do szpitala nie jest spakowana, łóżeczko niemowlęce nie jest wyprane, a o ciuszkach to nawet nie wspomnę! Niczego nie dokupuję - wszystko mam po starszaku ale jedyne co się zmobilizowałam, to żeby wyciągnąć te ubranka z kartonów. Za pranie nawet się nie zabieram. Chyba zostawię to Tatusiowi jak pójdę do szpitala to niech machnie jedną pranie i tyle winking smiley Łóżka zresztą też nie będę składać póki nie wrócimy z Córeczką winking smiley Takie turystyczne rozkłada się w końcu migiem...

Ale przyznaję, że za torbę szpitalną zabiorę się już w tym tygodniu! Wasze historie zdecydowanie do tego zachęcają winking smiley

majowa (offline)

03-07-2015 23:52:50

Warszawa
Kass89 faktycznie synek identyczny jak na zdjęciu 3D! I zazdroszczę tak szybkiego porodu smiling smiley


Paulinaa25 (offline)

04-07-2015 10:10:51

Kraków
hej dziewczyny! nie wiem czy piszemy jeszcze tutaj czy tylko na fb? smiling smiley
chcemy wybrać się dziś na większe zakupy - podgonić temat wyprawki. Zastanawiałam się nad kupnem pieluszek dla Maleństwa. Wiele osób poleca Dada z biedronki - że sa tanie i nie ustępują w niczym tym droższym jak pampers i inne. Co myślicie?

I jakie lepiej kupić?te w rozmiarze 2-5kg czy 3-6kg (cenowo wychodzi taniej)?

[link widoczny po zalogowaniu]

klaudiaaa1 (offline)

04-07-2015 10:46:31

Tutaj są chociaż suwaczki ;p

Paulina ja mam na próbę trochę z biedronki Dady i paczkę z Pampersa. Zobaczymy które nam spasują ale bardziej skłaniam się ku tym biedronkowym. A mam kupione te 3-6 ale do szpitala chyba dokupię paczkę tych mniejszych.
[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinaa25 (offline)

04-07-2015 10:56:07

Kraków
No właśnie chyba też tak zrobię - do szpitala 2-5kg. Moja mama, która pracuje w żłobku mówi, że używają tych Dada i bardzo rzadko się zdarza, żeby jakieś dziecko źle na nie reagowało (odparzenia itp), więc chyba jednak warto spróbować smiling smiley


taaak..suwaczki super grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Anna1987 (offline)

04-07-2015 11:35:08

Rybnik
Ja tez bede testowac pieluszki te tansze. Ale pierwsze to kupie pampersy oryginalne. A potem to tez stwierdze ktore najlepiej sie sprawuja. Jak sobie pomysle ile kasy pojdzie na same pieluchy ktore sie wyrzuca to az zal. sad smiley no ale wiadomo za wygode sie placismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

04-07-2015 12:59:17

Anna1987 ja tez te tansze ,zreszta mam juz sprawdzone marki

Klaudia1 suwaczek dobra rzecz..dziecko z grzechotką

35tc ,o zgrozo...


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-04 13:00 przez beatrix.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.