sierpnioweczki 2015 ciąża Miłego dnia!

Wysłane przez angelika_najdyhor 

Aaasiak (offline)

10-04-2015 15:24:10

Krzykosy
Osobiście kolyski bym nie kupiła, bo tak jak dziewczyny piszą jest na chwile. Ja mam dość małe mieszkanie więc mam miejsce tylko na łóżeczko.

Nie wiem jak wy dziewczyny ale my z męźem na początku maja jedziemy po wózek. Niby dużo czasu zostało ale to szybko zleci więc powoli musimy się zacząć przygotowywaćwinking smiley

bllondii (offline)

10-04-2015 15:53:50

A-stów
Ewela88 mysle ze jak chcesz kolyske na chwile to juz lepiej lozeczko kupic winking smiley albo proponuje lozeczko dostawne jest male i przy lozku sie dostawia ze w nocy nie musialabys wstawac ja wlasnie szukam takiego nie drogiego uzywanego bo 2 lozeczka to jjuz tloczno w sypialni nam bedzie winking smiley
A Ana chwile tak jak dziewczyny pisaly gondola wozka bedzie mogla byc ja synka na piczatku w gondoli mialam chociaz lozeczko stalo bylo mi wygodniej winking smiley

A co do zaparc to ja mam czasami taki urok winking smiley na zmiane z biegunkami hehe


Tabelka Sierpniówek 2015
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kass89 (offline)

10-04-2015 18:01:21

Serock
Aaasiak - Ja tydzień temu kupiłam wózek już z fotelikiem. Nie jest za wcześnie smiling smiley będziesz miała już z głowy a komu się będzie chciało jeździć w te upały.
Przewijak, łóżeczko i wanienke ze stelażem też już mamy smiling smiley tak na prawde został laktator i kosmetyki i koniec smiling smiley

Pogoda dziś jest piękna smiling smiley jutro ma być jeszcze cieplej smiling smiley od 2 tygodni jestem w posiadaniu karty wędkarskiej i jutro idę z moim mężczyzną na ryby grinning smiley a co tam !

Pozdrawiam cieplutko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-10 18:37 przez Kass89.

wanda1989 (offline)

10-04-2015 19:03:21

Bydgoszcz
Ech dziewczyny widzę że większość już wszystko ma... ja niestety póki co nic nie kupuje bo mam coś jeszcze dostać od szwagierki, wiec czekam.


[link widoczny po zalogowaniu]

BezOgonkow (offline)

10-04-2015 19:33:58

Olsztyn
Mi jeszcze zostal do kupienia wozek, kosmetyki i jakies pierdulki typu nozyczki do paznokci, laktator, wanienka itp ale na dniach pewnie sie wszystko kupi i tylko wozek zostanie na maj smiling smiley
A potem to juz tylko oczekiwanie smiling smileysmiling smiley

klaudiaaa1 (offline)

11-04-2015 22:11:02

Cześć ! Ciepły weekend w całej Polsce i wszystkie wywiało. winking smiley

My dziś pogrillowaliśmy. Zjadłam 2 kiełbaski! Jutro u nas odpust, misie, pierniczki itp a ja w poniedziałek rano jadę na tą glukozę sad smiley a podobno nie jest zbyt dobrze najeść się dzień wcześniej słodyczy.

Co u Was ? Jak się czujecie ?

[link widoczny po zalogowaniu]

BezOgonkow (offline)

11-04-2015 22:57:44

Olsztyn
Ja po wypiciu glukozy caly dzien umieralam... nawet nie chce wiedziec co by bylo gdybym dzien wczesniej slodyczy sie najadla ;/;/ Ale kazdy reaguje inaczej smiling smileysmiling smiley

Co myslicie o spiworku dla maluszka zamiast kolderki??

majowa (offline)

12-04-2015 09:10:15

Warszawa
BezOgonkow właśnie ja się na tym zastanawiałam smiling smiley to jest całkiem fajna sprawa bo dziecko się nie odkryje, ale trzeba dość często zmieniać bo wiadomo dziecko rośnie. Choć tego jest masa np w lumpeksach i jeśli trafię na jakiś fajny to na pewno kupię smiling smiley Mimo wszystko kołderkę i tak kupię bo pościel, którą sobie upatrzyłam to ją zawiera


_Zuzanna_ (offline)

12-04-2015 10:20:49

BezOgonków majowa Mój Synek od urodzenia aż do ponad drugiego roku życia spał wyłącznie w śpiworku. Dopiero teraz jak skończył 2lata i 3 miesiące to kupiłam mu pierwszą pościel, a i tak nie jestem do końca przekonana czy nie jest mu zimno jak się odkryje. W każdym razem rożki/beciki i śpiworki polecam gorąco winking smiley Nie zamieniłabym na pościel dla Malucha winking smiley

_Zuzanna_ (offline)

12-04-2015 10:27:20

Ewela88 Kołysanie dziecka to super sprawa - nam się bardzo sprawdziło. Tylko my mieliśmy kupione łóżeczko turystyczne z płozami kołyskowymi i dzięki temu można było bujać i mieć normalne łóżko, które starczyło na prawie 2,5 roku smiling smiley Oczywiście do łóżeczka turystycznego porządny, ortopedyczny materac smiling smiley Można też kupić turystyczne i bujać malucha na "górnym piętrze" (to też przećwiczyliśmy) ale z górnego pięterka trzeba zrezygnować po ok.0,5 roku smiling smiley Bez huśtania w ogóle nie wyobrażam sobie usypiania niemowlaka winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546270, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.