LIPIEC 2015

Wysłane przez mixa 

jakaja (offline)

17-12-2014 13:45:45

Polkowice Dolne
Marzena jestem z Tobą.
Ja dzisiaj tez zamierzam iść do mojego lekarza, mam nadzieję że ją zastanę. Ja u siebie też podejrzewam najgorsze. Cały czas plamie. Ostatnio dziwne rzeczy mi wyszły, takie same jak przy pierwszej a ona skończyła się bardzo szybko. Jestem podlamana, dzisiaj w nocy nie mogłam spać z tego wszystkiego. Odezwę się po wizycie.

Beata2015 (offline)

17-12-2014 13:51:53

s-ki
Oj Kochane, tak mi przykro. Mam ciągle nadzieję, że będzie jeszcze wszystko dobrze. Ale wiem, że trudno Wam w tej sytuacji. Sama w ubiegłym roku straciłam maleństwo i wiem jak jest ciężko. Tylko ciągle nie potrafię zrozumieć DLACZEGO??? Dlaczego tak się dzieje, że Ci co oczekują, dbają i kochają Dzieciątka od pierwszego grama tracą je, a niektóre piją, palą i dzieci zdrowe rodzą... Dlaczego w ogóle dzieci chorują, umierają - nie pojęte...
Myślami jestem z Wami!


[link widoczny po zalogowaniu]



Czekamy na nasz kolejny CUD smiling smiley Synuś smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

SZYMEK

Magdalena9 (offline)

17-12-2014 14:02:43

ielsko
Marzenka- jesteśmy cały czas z Tobą! Trzeba wierzyć ze Bóg wie co robi.. Trudne to do zrozumienia bo tez przeszłam przez stratę dzieciątka i teraz wiem ze Ci bardzo cieżko. Pamiętaj o swojej córeczce i niech ona dodaje Ci sił :*

Beatka- tak jak ty uważam ze to nie sprawiedliwe! Wczoraj w rozmowach w toku były pary które nie mogą mieć dzieci. To takie niesprawiedliwe.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-17 14:14 przez Magdalena9.

Beata2015 (offline)

17-12-2014 14:32:12

s-ki
Madziu jeśli mogę spytać którą ciążę straciłaś ? Pomiędzy chłopcami? Czy znasz powód? Jak przebiegała u Ciebie kolejna ciąża? Bo ja mam ciągle obawy, że się sytuacja powtórzy....


[link widoczny po zalogowaniu]



Czekamy na nasz kolejny CUD smiling smiley Synuś smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

SZYMEK

madzius0712 (offline)

17-12-2014 14:41:12

Miedzierza
Marzenka, jakaja trzymam kciuki i modlę się za Was i wasze maluszki. Wiara czyni cuda. Wy tak bardzo chcecie mieć dzieci a natura płata takie figle.
Macie rację dziewczyny to niesprawiedliwe!!!! Kobiey walczą o to żeby mieć dzieci i nie mogą a niektóre poddają się aborcji lub zabijają swoje nowonarodzone skarbysad smiley
Teraz i ja jestem pełna obawprzewracjący oczami Jutro wizyta i mam nadzieję że moja dzidzia ma się dobrze. Chyba muszę kogoś ze sobą zabrać. Może szwagierka pojedzie bo jakoś boję się sama. Lepiej będę się czuła jak ktoś będzie czekał za drzwiami.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

17-12-2014 14:42:30

ielsko
Beatka-przed chłopcami. Nie wiedziałam ze jestem i nie zwracałam uwagi na siebie a był to czas dość imprezowy i dużo pracowałam. Łożysko sie odkleiło. Wiem ze tamtego byłam ja winna bo nie jadłam witamin i nie dbałam o nic ale to dlatego ze nie wiedziałam ze jest ciąża to był wtedy bardzo intensywny czas. Ale jestem przykładem ze teraz 3dzidziasmiling smiley chłopcy odpukać jeszcze bez antybiotyku i jakiś chorób jedynie katarek ale to dwa dni i przechodzismiling smiley dużo daje pozytywne nastawieniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

17-12-2014 14:46:23

ielsko
Kurde dziewczyny myślcie pozytywnie choćby nie wiem co. Przecież nie można sie denerwować a nawet dopuszczać myśli ze może być coś nie tak!!! Energia wokół nas krąży i dzieje sie tak jak myślimy! Może to dziwnie brzmi ale od kiedy zaczęłam mocno to praktykować to wszystko o czym myśle i wizualizuję sie sprawdza!!! A jak urodzi mi sie Corka to napisze książkę grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Beata2015 (offline)

17-12-2014 14:47:11

s-ki
Madziu a ciąże z chłopcami przebiegały właściwie? Bezproblemowo?


[link widoczny po zalogowaniu]



Czekamy na nasz kolejny CUD smiling smiley Synuś smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

SZYMEK

madzius0712 (offline)

17-12-2014 14:53:05

Miedzierza
Magda masz rację ten stras nie jest dobry dla dzidziusia. Choć ja nawet nie dopuszczam nawet takiej myśli że coś jest nie tak, to jednak kiedy na forum pojawiają się takie informacje to się zaczynam denerwować. Na szczęście póki co czuję się dobrze i nie mam żadnych niepokojących objawów więc chyba nie ma powodów do obaw. Pierwsza ciąża przebiegała bezproblemowo więc myślę że i tym razem tak będzie.
A z tą książką to poważnie???? Jak napiszesz to napewno kupięradość


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

17-12-2014 14:56:53

ielsko
Bezproblemowosmiling smiley wogole nie myślałam ze coś może być nie tak.
Skoro Bóg dał mi to szczęście ciąży to trzeba zrobić wszystko by o siebie dbać i dziękować za tą szansesmiling smiley martwienie sie nic nie da..
Uwazam ze gorsze jest urodzić dziecko i stracić. Wiec jeżeli było słabe i mogłoby sie urodzić chore to lepiej ze jest naturalna selekcja- pisząc to myśle o dziecku bo to ono jest skrzywdzone całe życie a nas kiedyś zabraknie.. Trzeba wyzbyć sie egoizmu..
Może to drastyczne co pisze ale to słowa psychologa takie racjonalne..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.