Majóweczki 2015

Wysłane przez kasiaha 

kasiaha (offline)

17-10-2014 12:59:20

Witam wszystkie majóweczki! Piszcie, mam nadzieję, że jest nas więcej!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaha (offline)

18-10-2014 10:31:45

Nie ma żadnych mamuś z terminem porodu na maj 2015...sad smiley Może dla zachęty napiszę coś więcej od siebie... Mam termin na 29 maja, obecnie jestem w 9 tc, mdli mnie jak nigdy, dodam, że to moja czwarta ciąża, mam już jedną córeczkę, moje złotko, niestety jak widać z obliczeń po drodze miałam 2 poronienia, teraz jednak jestem dobrej myśli, czekam spokojnie na bieg wydarzeń, póki co piersi mam obolałe, mdli mnie cały dzień, jestem płaczliwa, więc myślę, że jest dobrze. Usg miałam w 7 tc i widziałam i słyszałam bijące serduszko, dodam, że zaszłam pierwszy raz w życiu przez przypadek i wierzę, że tak właśnie miało być i że będzie dobrze. Piszcie!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anitka_aniteczka (offline)

18-10-2014 11:12:19

Wioska
kasiaha bo majówki 2015 juz są masz na 2 stronie i tam są dziewczyny...pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

GOSZAGOSZA (offline)

13-11-2014 14:55:56

Rajszew
HEJ. tez dołaczam do grona majóweczek... jestem własnie po usg- 13tc skonczony.

justyna969 (offline)

14-11-2014 19:13:49

Police
Witam serdecznie u mnie juz 14tc, ja również mam na maja a dokładniej 23 maj, prawdopodobnie bedzie chłopak ale jeszcze na 100% nie wiem. Wszystko u mnie bardzo dobrze od początku zero zakich kolwiek wymiotów tylko lekkie mdłości. Zero ochoty na słodkie i jakiś szczególnych zachcianek też nie mam może od czasu do czasu na kiszoną kapustę. Piersi urosły o jeden rozmiar juz mniej bolą nie są takie napuchnięte, brzusio u mnie już było widać w 9tc. Małeństwo bardzo dobrze się rozwija w 12tc mial 5,5cm długości.

magdusia81 (offline)

14-11-2014 23:17:47

Kraków
Goszagosza, Justyna969 udzielamy się w wątku Maj 2015, więc zapraszamy Was tam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

01-12-2014 15:40:38

Witam! Na wstępie gratuluję ciąży, sama jestem mamą dwóch kochanych synów i swoje obie ciąże spędziłam na forum ebobasa smiling smiley
Pozwolę sobie Was DROGIE MAMY zaprosić do przejrzenia mojej oferty z wyprawkami dla mam ciężarnych do szpitala oraz z akcesoriami dla noworodka i niemowlaka, a do tego markowe kosmetyki, więc u mnie znajdziecie COŚ dla każdego z rodziny za jednym kosztem przesyłki.
Zamówienia można składać poprzez maila podanego na stronie lub na OLX, przejście do aukcji na środkowej gorze strony. www.kosmed-hurt.pl lub [link widoczny po zalogowaniu] Można mnie także znaleźć na allegro katharsis82, jednak z racji pobieranych wysokich prowizji cała oferta dostępna na podanych wyżej stronach... i można dobrać produkty w razie chęci wspólnej wysyłki...
Przy większych zamówieniach przewidziane gratisy lub upusty cenowe. Dla Was to pewnie jeszcze za wcześnie na kompletowanie wyprawki, więc jeśli można jeszcze się kiedyś przypomnę, a może teraz polecicie moje aukcje znajomym z bliższym terminem rozwiązania winking smiley Dziękuję i zapraszam....
Legalna firma, wszystko nowe, oryginalne z gwarancją producenta. Bezpieczne zakupy - szybka wysyłka.
NAJTANIEJ!!! Dziękuję i życzę szczęśliwego rozwiązania i radości z pociechsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.