Czerwiec 2015

Wysłane przez AldonaSarnowska 

pasia24 (offline)

17-05-2015 13:12:12

Kanada
Aaaa skleroza nie boli- w pt bylam w szpitalu. Przygotowalam sie ze chce badanie.. Czekam wchodzi pielegniarka i sama mowi przygotowac sie do badania- mysle wreszcie! Sprawdza szyjke czy sie skraca itp. A ta wziela tylko wymaz i mowi dziekuje to wszystko,, a ja ostro na tym fotelu ze chce by sprawdzili kak tam przyszlosc nasza najblizsza a ona ze takich badan nie robia. Ze mam jeszcze 3 tyg wg terminu. A jak wody odejda to befzie szybciej i tyle! Szok!
Skorzystalismy z okazji zobaczylismy oddzial i pokoj gdzie bede z maluszkiem po porodzie jak odzyskam wladze w nogach po cc. Az sie plakac chcialo ze wzruszenia!!!
Sale tylko 1 osobowe maja. Maluszek caly czas z mama. Obok lozko dla taty. Lazienka wieksza niz pokoje moich corek w domu,, obiady mam dzwonic i zamawiac co chce tam wybor jakis 6 posilkow. A nie 1 zupa i jesz albo glodna chodzisz. Szok!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Luneeen (offline)

18-05-2015 11:34:04

Olza
pasia gdzie Ty mieszkasz? Ja też chcę taki pokój po porodzie smiling smiley)
Jak byłam ostatnio na badaniach to zapowiedziała, że za 2 tygidnie będę miała jakiś wymaz. Na obecność jakiś bakterii. Pewnie to samo co Ty miałaś.
Ostatnio mała mi coraz bardziej ciśnie w dół. Wystarczy, że 5 minut postoję lub chwilę pochodzę i takie nieprzyjemne ciągnięcie w dół czuję. Jak usiądę to przechodzi więc się tym nie martwię.

Wczoraj teściowa mnie poinformowała, że jej siostra ma ubranka po wnóczce i pyta czy bym chciała. I chociaż mam już pełną szafę, to się zgodziłam smiling smiley) Dziś szykuję sobie torbę do szpitala. Oprócz podstawowych rzeczy co polecacie wziąć?


[link widoczny po zalogowaniu]

Bogna2004 (offline)

18-05-2015 13:29:02

Wrocław
Cześć dziewczynysmiling smiley mam pytanie jaki materacyk kupujęcie, albo już macie do łóżeczka? Chciałabym dziś kupić, ale zastanwaiam się jaki będzie najlepszy. Czytałam, ze kokos - gryka są najczesciej kupowane. Z tym, że należy pamietać o tym, żeby do 6 miesiaca maleństwo spało na stronie z włókien kokosowych.

pasia24 (offline)

18-05-2015 15:57:40

Kanada
Jupi 38 tydz ciaza donoszonawinking smiley)) i PO komuniwinking smiley udalo sie nie tozpakowac do tego czasu.
Luneeen- rodzic bede w Calgary- Kanada, tu sa 2 pokojowe sale ale ze przypadkiem kolo mnie jest nowy szpital to tu sa 1 osobowe sale- czego wczesniej nie wiedzialam i nie ma tego oddzialu maluszkow wiec wszystko robi sie przy mamie ni nie zabieraja malca bo nie ma gdzie czyli caly czas ze mna!!!!
2 poprzednie porody w Pl tez mialam pokoj 1 osobowy- ale znacznie sie roznia od tego, a tam byla inna bajka.
Zycze fajnych ubranek jak Ci doreczawinking smiley
Wcxoraj ok 2h mislam napiety brzuch, ale to meczylo!
A ten wymaz ja nie wiem po co, cos w statystykach mowila 50% cos 2 % wiesz co to?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

18-05-2015 15:59:18

Kanada
Bogna- kupowalam teraz inny materacyk i ani nie myslalam o kokosie,, kiedys go mialam ale czy jakas super rewelacja.. Hmm


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anisiunia (offline)

18-05-2015 17:20:52

Wioska
Heloo
Laska ty sie jeszcze nie rozpakowuj mamy czas poczekaj te dwa tygodnie grinning smiley ale szczerze to mnie tez cos bierze brzuch nisko mala czuje w kroku i to tak mocno...
pasia super ze przetrwaliscie komunie w pakiecie grinning smiley
Bogna ja zamawiałam łóżeczko na allegro w pakiecie z materacem pianka gryka kokos.
A ja tydzień temu mialam wizytę i pan doktor pyta jak sie czuje ja na to ze super i ze mogę rodzic w naszym szpitalu a ten ze tez tak uważa grinning smiley we wtorek mialam rozmowę z jego żoną -panią anestezjolog i zgodzila sie na poród u nas tak wiec przed lub po Bożym Ciele cesarka u nas w szpitalu grinning smiley musze jeszcze załatwić od swojej pani kardiolog zaświadczenie ze mogę byc znieczulona ale to bez problemu grinning smiley
Tez miałam wymaz na paciorkowca i mam nieliczne ale to antybiotyk podadzą przy porodzie i będzie ok winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewula201 (offline)

18-05-2015 19:31:30

Niemcy
Dzięki Kobietki za życzonka zdrówka . Już po jednym dniu kuracji czuje się normalnie, częste parcie na pęcherz minęło tak szybko jak przyszło, ale dziś nadal 3 kroplówki antybiotyku +2 L soli fizjologicznej do żyły. Tak sobie po cichu myśle ze jutro jeszcze i w środę mnie wypiszą do domu , ale zobaczymy.
Już mogłabym do domu bo tęsknię bardzo za moim małym mężczyzną sad smiley chociaż od rana i po południu mnie z mężem odwiedzają ...
Pasia gratki, teraz poród moze przyjść juz w każdej chwili wiec bądź czujna winking smiley
Laska Ty trzymaj sie w "całości" jeszcze troszkę , nasze maluchy mają jeszcze czas winking smiley
Bogna ja tam materacy mam normalny 10cm szwambkowy.
Anisiunia cieszę sie ze jednak końcówka ciąży poprawiła sie u Ciebie i mam nadzieje do samego porodu, oraz sam poród bedzie"normalny" smiling smiley
A co do wymazu , ja miałam ostatnio te badania i jestem "nosicielką" streptokoken w pochwie i tez muszę miec antybiotyk podany . Niestety z Lukase jakoś z tym antybiotykiem nie poszło, bo chyba za późno mi go podali i przez to Luki po porodzie musisł leżeć tydzień pod kroplówką, dlatego terazwiem ze o antybiotyku trzeba lekarzy informować zaraz jak wkroczyły na porodówke, co by w odpowiednim momencie ten antybiotyk nam podali .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

18-05-2015 20:42:48

Kanada
Anisiunia- no super wiesci ze doczekasz do swojego terminu I ze w swoim szpitalu ze Ci pozwolilismiling smiley)
Ja w Boze cialo mam ccsmiling smiley
Ewula- wychodz ze szpitala ! Jej antybiotyki w ciazysad smiley wrrrr, ja czekam na wyniki.
W Pl 2 cc mialam wyznaczone na 38 tydz I obie wychodzily 2 tyg wczesniej bo skurcze, a tu chcialam 2 tyg wczesniej wlasnei zeby byc przygotowanym.. na spokojnie pojechac a nei ze skurcze sie zaczna.. a ja termin na za tydzien na cc dopiero ;/ wiec siedze nepewnie sad smiley bo juz mam 38 tydz;/
Dzis sprawdzalam torby i stress mnei zlapal ze TO JUZ PRAWIE... szok - teraz moge powiedziec ale zlecalo szybko smiling smiley)))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika19239 (offline)

18-05-2015 21:40:44

Kolonia Obrowska
Witam Was,
Dawno mnie nie było, na ale jak to życie.. duuuużo się dzieje (no ale nic złego oczywiściesmiling smiley
Ciesze się kobietki, że wszystko u Was i u maluszków dobrze.
Pasiu pewnie odetchnełaś, że już komunię masz za sobą i możesz w spokoju oczekiwać maluszka oby do terminu cc. A dom śliczny widziałąm zdjęcia tylko pozazdrościć...i co wyszlo ostatecznie z imieniem dla synusia?
Laska oj kobietko oszczędzaj się bo masz czas do porodu, no ale czasem bywa że organizm sam zdecyduje że już czas i nie ma zmiłuj.. i maluch bedzie chciał już wyjsc, no ale to nie oznacza ze nie mozesz jeszcze poodpoczywacsmiling smiley
Anisiunia ciesze sie ze juz wszystko u ciebie dobrze..nie zapeszając, aby tak pozostało do końca
Ewula dużo zdrówka obyś szybko wróciłą do domciu do syniusia i w spokoju oraz w juz w zdrowiu doczekala koncoweczki ciąży
Bogna ja mam materac pankowy i chyba cos tam jeszcze bylo, bo byl chyba 2 warstwowy, ale nie pamietam dokladnie, bo nie mam go w domu, ale wiem ze na pewno byla pianka..
eh jak ten czas szybko mija jeszcze niedawno dowiedzialam sie ze jestem w ciazy a tu juz koncowka tego pieknego okresu w moim zyciu. Jutro mam ostatnie usg. wiec trzymajcie kciuki oby bylo wszystko ok.. i mam nadzieje ze moj maluszek potwierdzi ze jest slicznym zdrowym CHŁOPCEM. Dziś wreszcie zebrałam się i spakowalam torbe do szpitala.. jeszcze jutro wstapie do apteki po drobne rzeczy no i by bylo wszystko.. no i jutro jak sie potwierdzi ze to chlopiec kupimy/ zamówimy posciel do lozeczka i wozkasmiling smiley pozdrawiam Was cieplutko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

alusiaizbys (offline)

18-05-2015 21:59:57

Sokolniki
Ja mam właśnie taki materac, czytałam i czytałam i też wyczytałam, że jest najlepszy. smiling smiley

Czekam na wolne mojego Mężusia i będziemy składać nasze białe łóżeczko z żyrafką grinning smiley tzn. łóżeczko naszej Zuzieńki , a w piątek wybieramy się na tzw. sesję brzuszkową, mam nadzieję, że nie urodzę do piątku hihi grinning smiley







alUsia
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.