Czerwiec 2015

Wysłane przez AldonaSarnowska 

anitka_aniteczka (offline)

26-02-2015 15:12:15

Wioska
Witaj dorota2010 grinning smiley
Moja mama wczoraj była po opiekę u mojego Gina i okazało sie ze jest zmiana decyzji czyli w 32 tyg idę do szpitala dostane przez tydzień sterydy zeby plucka się rozwinęły i wtedy w 33 cesarka :-o
To juz tak nie wiele czasu 8/9 tygodni i będzie malutka strasznie się boje


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

26-02-2015 17:01:17

Kanada
ANITKA zdrowka dla Was, mamusia jestes w dobrych rekach!! Plus ze bedziesz miala coreczke juz a my jeszcze bedziemy nosily i nosily,,, lepiej?

A mnie lekarz chce zmienic lekarza gin. Bo pierwsza i tym samym ostatnia wizyte mialam przed swietami, potem polowkowe USG przez technika, wyniki poszly do gin a on ani nie zaklepal drugiej wizyty ani wizyty na tlumaczenie usg ze stycznia. Tu na usg nic technik nie mowi. Minal kolejny miesiac i cisza.. Lekarz poprzedni mowi by zmienic szpital na lepszych lekarzy.
A po wizycie standardowo na sklep, kupilam drugi spiworek, spioszki, kolejne malenkie ogrodniczki. I mase innych ubranwinking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anitka_aniteczka (offline)

26-02-2015 18:42:32

Wioska
Pasia ty to potrafisz pocieszyć grinning smiley No mysle że bedzie dobrze tylko najlepiej zeby niunia przybrala jak najwięcej no i boje się jak wygląda opieka nad taki m malutkim dzieciaczkiem ale musi być dobrze...w poniedzialek robie ta glukozę i aż mi niedobrze na sama myśl :/
Wykańcza mnie kaszel i katar ale jest o niebo lepiej niż wczoraj smiling smiley
Po wypłacie kupuje już pełną wyprawkę bo przeciez to juz na koniec kwietnia szpital i dzidzia winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

26-02-2015 18:58:46

Kanada
Anitka- co do maluszka to napewno opieka bedzie wysoka. No widzisz juz na powaznie myslisz o spotkaniu z coreczka a my,,, czekamy,,,
My ostatnio domowy szpital wiec imbir kupilismy gotowalismy i do herbat kazdemu. Dodatkowo czosnek jako zupa. W sosie czosnkowym do domowej pizzy. I wyszlismy na prostawinking smiley) polecam.
A my jutro po wozekwinking smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anitka_aniteczka (offline)

26-02-2015 19:59:31

Wioska
Wózek mam po Ali smiling smiley chciałabym nowy ale nie ma sensu kupować bo ten jest jak nówka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

dorota2010 (offline)

27-02-2015 06:30:49

J-w
Anitka dasz radę, początki zawsze wydają się trudne przy tak malutkim dziecku. BYnajmniej będziesz miała dziecko przy sobie, nic już nie będzie jej zagrażać i nie będziesz się denerwować.

Ewula201 (offline)

27-02-2015 08:56:29

Niemcy
Anita oj to Twoja dzidzia bedzie malenka, i jakie wtedy ubranka kupic, w sklepach sa zazwyczaj w rozmiarze od 50 , na mniejsze ciezko trafic. Musisz popytac dr, czy w szpitalu gdzie bedziesz miec cesarke co z ubrankami. Napewno na poczatku mala bedzie w inkubatorze, wiec uranka zbedne, tylko niewiadomo jak dlugo, a Ciebie pewnie zaraz wezma na leczenie.
Trzymam za Ciebie , za Was mocno kciuki ! wykrzyknik smiling smiley I tak jak Pasia pisze bedziesz miec juz mala po tej stronie brzuszka, takze wszystko sie da, bedzie dobrze !

Pasia Ty ale szalejesz z zakupami smiling smiley ja w sumie tez juz troszke rozu pokupilam, ale w sumie nie mam jeszcze zadnej sukieneczki eye rolling smiley wiec musze to nadrobic winking smiley
Co do tesciowej, Lukas wczoraj chcial isc do dziadkow, to zaraz z 6 roznych puzli z piwnicy przyniesli, po ok 50 szt :O i mowia Lukas sam sobie te wybral, to wole nie wiedziec ile oni tych puzzli tam Maja. Jedne mi tesciowa pokazywala z 1000 szt takie puzzle z bajki, ale mowi to to jeszcze Lukas za maly. Ja juz nic do domu nie biore zawsze mowie niech zostanie u babci bedziesz mial sie czym bawic jak tam pojdziesz. Mi 6 rodzajow w domu starczy, a Ci to konca nie widza i kupuja i kupuja. Wczoraj tez chciala mi dac 5 obrazow z kubusiem puchatkiem. A ja na to gdzie ja mam to wszystko powiesic confused smiley a ona ze jak ja nie chce to ona da kolezance... Ja nie rozumiem po co to wszystko kupuje. Niech najpierw przyjdzie zapytac czy by sie przydalo czy nie.
U nas tescie to ciezki temat, jezeli chodzi o niekonczace sie prezenty i nowe (uzywane rzeczy), ja to musialabym miec w domu kamerlik tylko na Lukasa zabawki, bo tak to prawie wszedzie mam pochowane .

Laska ja patrzylam u mnie w piersiach tylko taka zoltawa woda, wiec raczej to nie siara.

Dorota witaj w naszym gronie winking smiley

Ja teraz na 3 marca mam wizyte z polozna w Gina w przychodni, wiec za duzo sie nie dowiem, tylko ctg i w sumie nie wiem czy jeszcze cos. Mala Kopie czasem gdzies z gory, czasem po moich organach wewnetrznych, wiec jest supi smiling smiley i te skurcze przepowiadajace, nieraz tak mi brzusio stwardnieje ze az sie zastanawiam czy wszysztko ok, ale po chwili przechodzi.
Powoli to bym chciala by do nas wiosna zaczela zagladac, bo moja kurtka zimowa to jakos taka coraz mniejsza mi sie robi, jakos dziwnie opieta na brzuchu, jeszcze troche i nie bede mogla jej dopiac tongue sticking out smiley wtedy bede chyba Meza nosic grinning smiley
A z ubrankami od siostry poki co zrobilam przerwe, zostal mi jeszcze jeden karton do przeprania, ale te ubranka wygladaja juz w miare porzadnie, tylko Jakis Taki zapach , jakby wilgotne zapakowala.
Ach porobilam sobie sesyjke w domu z opisanym brzuchem na pamiatke winking smiley

Milego dnia :winking smiley Pozdrawia Was smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anitka_aniteczka (offline)

27-02-2015 15:01:59

Wioska
Ja mam nadzieje że będę dobrze się czuła i jakoś przetrzymam do 37 tygodnia smiling smiley póki co mam spokoj nie denerwuje się i od 2 dni nie mam ataków hot smiley
Spaceruje codziennie i grypa przechodzi..Robie nadal inhalacje sobie z soli a Ali rano mucosolvan + sol a wieczorem sama sol i jest juz prawie ok smiling smiley
Wpaslo mi w oko takie lozeczko [link widoczny po zalogowaniu]
A to ja
i wezme chyba to [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-27 15:05 przez anitka_aniteczka.

dorota2010 (offline)

27-02-2015 15:27:56

J-w
Ewula witaj smiling smiley

dorota2010 (offline)

27-02-2015 15:29:58

J-w
Anitka bardzo ładne jest to białe łóżeczko, nawet się nie zastanawiaj tylko kupuj winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.