Przyszłe mamusie na luty 2015

Wysłane przez marga2456 

fioletowa (offline)

17-01-2015 17:59:31

Jak tam kolejny dzień?Miłego dnia!
U mnie w miare dobrze, choć brzuch twardy hmm... pytajnik
Mąż mi owoców nakupił, jogurtów a ja ciastka wpierniczam dziecko z lodem dziecko z lodem Jakby ktoś mi postawił pizze przed nosem to chyba cała bym wciągnęła! W sumie trzeba korzystać, bo potem o takim "zdrowym" jedzeniu będzie można zapomnieć na dłuugo.
Czekam z niecierpliwością na wizytę a mam dopiero na 22.01 sad smiley No nic, myślę, że do tego czasu i tak nic się nie wydarzy i doczekam spokojnie
Miłego dnia!

[link widoczny po zalogowaniu]

gosia1991 (offline)

17-01-2015 21:05:25

Wilkowice
Zanetka ja termin mam na 7 lutego. Ale lekarz powiedział że powinnam już pod koniec stycznia rodzić. według usg ale wiadomo to zależy od dzidzi kiedy jej się zachcę. Dziewczyny wam też puchną stopy? To moja druga ciąża i w pierwszej tak nie miałam.

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

Imelin (offline)

17-01-2015 21:18:48

Brusy
Ja jestem cała spuchła, obrączki nie noszę a skarpety mi się tak odciskają że szok...
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

18-01-2015 12:31:24

Stargard
Cześć Dziewczyny!
Ja całą noc nie spałam ,tak mi mała dała w kość,wierci się jak szalona,sama nie wiem co robić?głupio mi znowu jechać do szpitala,z drugiej strony martwię się bo w pierwszej ciąży tak nie miałam.Mąż mówi,żeby lepiej jednak jechać i sprawdzić.
gosia!To może faktycznie pod koniec stycznia urodzisz:-)ja nie puchnę.
Imelin!Dobrze,że lata nie ma bo dopiero byście puchły.Mnie to nie dotyczy,za to mam inne zmatrwienie.
Pozdr.Żaneta.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

fioletowa (offline)

18-01-2015 13:10:55

Hej dziewczyny Miłego dnia!
Ja opuchlizny nie mam na szczęście. Jedyne co mi teraz dokucza to kłucie i ciągnięcie w podbrzuszu. To normalne w 38 tygodniu pytajnik przewracjący oczami
Czasem tak mnie zakłuje, że zgina mnie w pół sad smiley Chodzę w tempie góry lodowej.
Wczoraj młody jakiś był niemrawy, dziś się znów ożywił pociąg
Trzymajcie się Ciąża Ci służy!

fioletowa (offline)

18-01-2015 17:23:06

Jak tam Wasza waga? U mnie rano na czczo +8 pokazuje, wieczorem +9
Nie jest źle Ciąża Ci służy!

dominika692 (offline)

20-01-2015 16:41:55

Poznań
Dawno tutaj nie zaglądałam, ale byłam zajęta ostatnimi zakupami smiling smiley
U mnie 13 na plusie więc sporo a termin mam na 22.02 smiling smiley więc trzymam za was kciuki żeby wszystko było dobrze smiling smiley
Mam pytanie pakowałyście się w torbę czy w taką małą walizkę ?

gosia1991 (offline)

20-01-2015 16:59:49

Wilkowice
Hej ciąża jak samopoczucie?
Jutro jadę do szpitala na usg. Jak narazie nie zapowiada się że maluszek wyjdzie szybciej,a już bym chciała. Ale codziennie i coraz mocniej mam bóle w dole brzucha są coraz bardziej nie do zniesienia.
Ja mam spakowaną w dużą walizkę. Jeśli chodzi o kłucia i ciągnięcia w 38 tygodniu to normalna nie za wcześnie mnie się już bardzo wcześnie zaczeły po 36 tygodniu.

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

Imelin (offline)

20-01-2015 17:58:46

Brusy
Hejka smiling smiley
dominika ja mam dwie torby bo nie zmieściłabym się w jedną grinning smiley mam jedną na kółkach i jedną podręczną grinning smiley no i wezmę chyba jeszcze torebkę grinning smiley heheh trochę tego będzie grinning smiley
fioletowa ja na razie przytyłam 12 kg i mam nadzieję że tak zostanie grinning smiley między rankiem a wieczorem jest 1 kg różnicy ale to też zależy od tego co masz na sobie grinning smiley
Jutro mam KTG i kolędę grinning smiley więc muszę to jakoś pogodzić grinning smiley Dzisiaj ojciec mnie tak zestresował że bym się nie zdziwiła jakbym w nocy dostała skurczy smiling smiley teraz cały czas mnie brzuch boli, a mały się fest kręci... chociaż z jednej strony fajnie by było jakby się już zaczęło smiling smiley
dzisiaj się dowiedziałam strasznej rzeczy... koleżanka mojej koleżanki w zeszłym tygodniu rodziła dziecko w tym "bliższym" szpitalu co wcześniej pisałam. Mówiła, że położna która ją przyjmowała była super, po urodzeniu przyszedł lekarz i ją zszył, a ona została odwieziona na oddział. Po dwóch dniach ok zaczął ją boleć brzuch, jeszcze była w szpitalu, poszła do toalety się podmyć i zauważyła że z pochwy coś jej wychodzi, więc zaczęła to ciągnąć, a się okazało, że nie da rady, więc poleciała do pielęgniarek, potem się okazało, że lekarz, który ją zszywał, zaszył jej gaziki i waciki od krwi całe i to ją tak bolało i nie mogła tego wyciągnąć... przecież kobieta mogła się przejechać na tamten świat przez jego głupotą... a potem ten lekarz wieczorem miał obchód i był u niej i lekceważąco się zapytał "ponoć się okazało, że jakieś waciki pani miała zaszyte" mówiła, że w ogóle się tym nie przejął i miał to gdzieś...
Z jednej strony dziewczyny wam powiem, że strasznie się cieszę że nie rodzę w tym szpitalu, co tydz kupuję gazetę i co tydz coś jest złego napisane na ten szpital, dosłownie aż strach...

Ok już kończę, bo nie będzie się wam chciało tego czytać grinning smiley hhehe
Pozdrowionka smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

fioletowa (offline)

20-01-2015 18:09:31

Lekarze to niestety bardzo specyficzna grupa... Jako pielęgniarka już nie jedno widziałam. Bezkarni się czują niestety. Jest w tym też nasza (pacjentów) wina, bo np. opisanych przez Imelin sutuacji nie zgłaszamy dyrektorowi albo gdzieś dalej. Wtedy może jeden z drugim zastanowiłby się co robi i te lekceważące uśmieszki szybko by zniknęły.

Co do torby do szpitala -> ja mam 1 dużą z rzeczami moimi i dziecka. Rożek muszę wziąć osobno, bo się nie zmieści.

Tak mnie dziś młody kopie po żebrach, że już mam dość.. Ciągle w to samo miejsce przewracjący oczami
Trzymajcie się

Miłego dnia!

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.