Przyszłe mamusie na luty 2015

Wysłane przez marga2456 

milcia80 (offline)

25-08-2014 15:02:48

Kostrzyn Wlkp.
Witajcie Lutóweczki smiling smiley
Dołączam i ja smiling smiley dopiero trafiłam na to forum smiling smiley
Ja mam termin wg OM na 12.02.2015 r. i jest to moje pierwsze Dzieciątko smiling smiley Brzuszek już widać, apetyt dopisuje, mdłości juz minęły dawno temu, teraz z niecierpliwością czekam na pierwsze ruchy maluszka. Jeszcze nie wiem co siedzi w brzuszku. Następną wizytę mam 12.09 i już się nie mogę doczekać smiling smiley
Pozdrawiam smiling smiley


Dagna [*] Nasz malutki Aniołeczek (22 tc)

gosia1991 (offline)

25-08-2014 15:30:29

Wilkowice
Marga u mnie nie tylko po obserwacji brzuszka ale również po której stronie poczułam pierwsze ruchy i gdzie jest maluszek po lewej.A chłopcy zawsze są po lewej pod serduszkiem.

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

CreerAn (offline)

25-08-2014 17:09:30

Milcia gratuluję i witam w naszym gronie.

Dziewczyny to u mnie znowu w porównaniu do Was, po tym jak piszecie oczywiście, ja mam lekko zaokrąglony brzuszek. Moi bliscy znajomi, którzy wiedzą, że jestem w ciąży widzi, że się zaokrągla, ale z rodziny nikt nic nie zauważył. Czekam na wizytę na 3 września, chce wziąć nagrać płytkę i dopiero pochwalić się rodzinie pokazując im filmik z bobaskiem.
Wiecie, że ja też czuję, że to będzie chłopak i nie dlatego, że od zawsze tego pragnęłam. Gosia trudno mi stwierdzić, po której ja stronie poczułam, powiem pośrodku grinning smiley Mnie nadal rozpiera energia. Do pracy i z pracy chodzę na piechotę i nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej.


---

dominika692 (offline)

25-08-2014 18:49:30

Poznań
Zapomniałam zajrzeć przez kilka dni na forum a tutaj już dołączyły nowe mamusie smiling smiley
Czuję się bardzo dobrze w ogóle nie odczuwam , że jestem w ciąży mam mnóstwo energii i ogromny apetyt smiling smiley Czasami jestem bardzo senna dlatego popołudniowa drzemka będzie chyba obowiązkowa .
Ja też mam kolejną wizytę 3.09 i już odliczam dni grinning smiley
A jak z waszą cerą ? Bo moja nie wygląda zbyt dobrze ;/

gosia1991 (offline)

25-08-2014 19:15:22

Wilkowice
CreerAn Mówi się że jak chłopak to rospiera energia ale ja jakoś energii nie mam.Może to zależy raz ją mam posprzątam w domu zrobię obiad i coś jeszcze a przychodzi taki dzień że raz płaczę coś mi nie pasuję i śpię cały dzień.
A co chodzi o cerę u mnie to masakra jakaś... Raz w miesiącu wypryśnie mia cała twarz wulkanów potem przejdzie i od nowa i naokrągło. Lekarz miał rację że druga ciąża bd zupełnie inna niż pierwsza.

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

dominika692 (offline)

25-08-2014 19:17:53

Poznań
U mnie z cerą jest tak samo i nic nie pomaga ;/ a to moja pierwsza ciążą smiling smiley
ale mam nadzieję , że to się zmieni smiling smiley

milcia80 (offline)

25-08-2014 21:09:49

Kostrzyn Wlkp.
A u mnie cera super, wszyscy mówią że wyładniałam winking smiley
Ja ze względu zagrożenie na początku ciąży jestem od 5 tc na zwolnieniu lekarskim. Ciężko mi z tym bo zawsze chciałam być sprawna w ciąży i normalnie funkcjonować no ale cóż wyszło inaczej i teraz muszę na siebie uważać a wszyscy na około mnie pilnują żebym się nie przęmeczała i najlepiej nic nie robiła. Teraz już jest i tak lepiej, początki to tylko łóżko i łazienka.
CreerAn super pomysł z tą płytką. My powiedzieliśmy na początku ciąży rodzinie ze względu na to że musiałam leżeć więc by były dopytywania dlaczego nie chodzę do pracy itd.
dominika692 widzę że jesteś z Poznania, ja mieszkam w Kostrzynie winking smiley


Dagna [*] Nasz malutki Aniołeczek (22 tc)

Ninuss (offline)

25-08-2014 22:24:43

Warszawa
Nie martw sie tak moze byc. Ja cale szczescie czuje sie dobrze jedyne co to mogla bym przespac cala ciazesmiling smiley i chce zeby juz maluch byl na swieciesmiling smiley

CreerAn (offline)

26-08-2014 07:03:56

Dziewczyny ja na początku byłam w szpitalu ze względu, że wykryto sporą torbiel o średnicy prawie 5 cm. Miałam spore ograniczenia, kiedy ciąża się potwierdziła i do kolejnej wizyty każdy wokół mnie skakał. Nie mogłam tego znieść. Potem na wizycie zamiast się uspokoić to okazało się, że pojawił się kolejny torbiel i już sporych rozmiarów. A od pobytu w szpitalu do wizyty minęło zaledwie dwa tygodnie. Do następnej wizyty obchodzono się ze mną, jak z jajkiem. Nic nie mogłam zrobić, moja znajoma z którą szłam na zakupy nawet papieru toaletowego mi nie pozwoliła nieść hahaha Dlatego nie powiedziałam rodzinie, bo po co robić nadzieje. Ale wszystko dobrze się skończyło. Pracuje, chodzę na piechotkę do pracy. I aż trudno uwierzyć, że byłam w gronie ryzyka. Więc Milcia trzymam kciuki smiling smiley A co do cery to ogólnie mi się poprawiła. Czasem wyskoczy mi cosik na twarzy, ale zaraz znika. Widzę poprawę także kondycji moich włosów i paznokci.
Pozdrawiam i życzę udanego dnia.


---

ewaiolivka (offline)

26-08-2014 10:36:01

Wołomin
Witam Was Dziewczynki smiling smiley

Również dołączam do Was, mam termin porodu na 27 luty (tak wychodzi za każdym razem z usg).
Wczoraj byłam na tym usg w 13-14 tc, widziałam maluszka w 4D, śliczne jest, ruszało nóżkami, rączkami, przeciągało się, fikołki robiło, świetnie,uśmiałam się, niestety mimo usilnych starań nie pokazało co ma między nóżkami, a tak baaaardzo chcę już poznać płeć maluszka, bo jak widzicie z suwaczka na dole, jestem mamą mojej małej szatanicy Olivki, która ma 2 latka smiling smiley

Czy któraś z Was zna już płeć maleństwa?

Pozdrawiam Was serdecznie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548640, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.