Na dobry początek roku. Stycznióweczki 2015

Wysłane przez gianka 

dombisia (offline)

22-07-2014 11:28:01

Czwarty miesiąc. grinning smiley Świetnie się czuję. W pierwszym trymestrze różnie to bywało ale teraz jest super. Niech ten błogi czas trwa jak najdłużej.
No i mam już brzuszek grinning smiley Teraz czekamy na pierwsze ruchygrinning smiley

Madziah1986 (offline)

22-07-2014 12:30:32

Ruda Śląska
U mnie także zaczął się 4 miesiąc.
Od początku ciąży do dnia dzisiejszego nie miałam i nie mam żadnych objawów poza brakiem okresu.
Niestety brzuszka nie widać a to pewnie dlatego,że od dziecka mam nadwage... Mam nadzieje, że za miesiąc bądź dwa również i ja go będę miała smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patka2108 (offline)

22-07-2014 20:54:17

Słupsk
Witam Was mamusie smiling smiley
ja po dzisiejszej wizycie moge powiedziec z duma ze bede miala synka smiling smiley malutki jest zdrowy rozwija sie wspaniale. Ja jedynie mam lekki stan zapalny pochwy ale juz od jutra bede brala tabletki przez 6 dni i lekarz powiedzial ze napewno to sie poprawi smiling smiley
Pozdrawiam Was wszystie szczesliwe mamy smiling smiley

Lena2011 (offline)

23-07-2014 14:04:30

Patka - gratuluję synusia smiling smiley Jak narazie mamy przewagę chłopaczków na forum smiling smiley


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dombisia (offline)

24-07-2014 10:50:09

Twardy brzuch

Hej dziewczyny, oststnio obudziłam się w nocy z bólem brzucha. Po czym okazało się, że brzuch tak jakby w nocy mi urósł no i zrobił się bardzo twardy. Bolał mnie aż do rana. Czy jest to możliwe, że to z przepracowania? Dzień wcześniej troszkę przesadziłam przy domowych pożądkach...:/
Na dzień dzisiajszy brzuch jest dalej wiekszy ale juz nie tak twardy. Choć pobolewa czasami.

W piątek idę do lekarza jestem ciekawa co on na to powie.

17 tydzień ciąży. Termin na 4 styczeń



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-24 10:50 przez dombisia.

mika83 (offline)

24-07-2014 11:31:07

Grójec
Witam wszystkich
Dawno mnie nie było ale niestety komputer odmówił mi posłuszeństwa
Czuję sie dobrze ale słyszałam że kobiety z otyłością mogą nie mieć żadnych obiadów ciąży . Wczoraj byłam na usg maluszek rośnie i wszystko jest w porządku co do płci to jeszcze nie można było podejrzeć więc mam nadzieje że to dziewczynka będzie.
Piszecie o wadze ja schudłam 3 kg i trochę się tym martwię bo warzę mniej niż jak zaszłam w ciąże

agusiaj85 (offline)

24-07-2014 11:35:51

Grenchen
dombisia to ze brzuszek boli to nic zlego, bobas rosnie, wszystko sie powieksza i dlatego. mnie tez boli, dostalam magnez i jest lepiej. Bardziej niepokojące jest to, ze robi się twardy.

U mnis brzuszek już widać smiling smiley
We wtorek bylam u gina, krwiak znikł i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Udalo sie lekarzowi zrobic zdjęcie usg jak maluszek ssal paluszka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dombisia (offline)

25-07-2014 18:57:12

Drogie styczniówkigrinning smiley Pragnę się pochwalić grinning smiley

Byłam dzisiaj u lekarza. I wszystko jest ok. Mam się oszczędzać i odpoczywać.
Ale co najlepsze grinning smiley Będziemy mieć synusia!
Teraz tylko musimy poszukać imię dla naszego brzdąca... bo miała być Zosia... grinning smiley

94ika94 (offline)

27-07-2014 10:47:46

Solec Kujawski
Ja od początku ciąży schódłam 3 kg i teraz ta waga mi się utrzymuję... Myślę że może sie to wiązać z moją dietą cukrzycową bo już w 9 tygodniu mi stwierdzili na szczęście na razie obyło się bez insuliny... Mam takie pytanie miała może któraś z was robione badania genetyczne ?

Madziah1986 (offline)

28-07-2014 09:22:50

Ruda Śląska
Czesc dziewczyny!
Jak tam Wasze samopoczucie?
Ja dzis zaczelam 15tydzien- czuje sie wysmienicie od samego poczatku ciazy, chociaz nie ukrywam ze te upaly daja mi niezle popalic.
Nie moge sie doczekac wizyty u gin. moze w koncu dowiemy sie kto mieszka w brzuszku a jeszcze tak dlugo trzeba czekac... (7.08)
Na szczescie nadal udaje mi sie utrzymac wage na tym samym etapie- jak na poczatku schudlam 2kg tak zostalo do teraz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547140, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.