Moje początki z testami owulacyjnymi...

Wysłane przez karo1989 

karo1989 (offline)

06-12-2012 18:18:47

Łódź
Witam, zdecydowałam się na wypróbowanie testów owulacyjnych (po roku współżycia bez zabezpieczenia ), wcześniej nadmienię iż przez dwa lata brałam tabletki antykoncepcyjne, jednak nie ukrywam że chciałabym już mieć maluszka ale jak do tej pory żadnych efektów. Mam 24 lata, 10 lat temu miałam za pomoca laparoskopu usuwaną niegroźną torbiel z jajnika, po drodze napatoczyła się duża nadżerka, która pan doktor wypalił, ale to dawno było wiec mam nadzięje że nie jest to powodem braku efektów:/ Pani ginekolog zaleciła obserwację za pomoca testów owulacujnych, przegladałam troche internet i chciałabym zamówić wieksza ilosc z ALLEGRO, może któraś z was ma SPRAWDZONE TESTY Z ALLEGRO. Proszę o pomoc bo dopiero wkraczam na ten teren i jestem kompletnie zielona! Dziękuje z góry!

kaarolinaa246 (offline)

09-12-2012 17:06:56

Witaj smiling smiley
Ja po dwóch nieudanych próbach zakupiłam testy owulacyjne współżyłam od razu gdy pokazały 2 kreseczki chociaż nie wiem czy nie powinnam poczekać na grubszą T no ale teraz już się nad tym nie zastanawiam udało sie Nam za 3 razem smiling smiley Też miałam wypalaną nadżerkę, też brałam hormony. Przy trzecim cyklu staranek mierzyłam regularnie tempke brałam wiesiołek castagnus smiling smiley I powie Ci że nie wiem co pomogło może najlepiej sie wyluzować smiling smiley Powodzenia smiling smiley
Dodam ze testy zakupiłam w aptece i codziennie robiłam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.