pco

Wysłane przez malinka 

malinka (offline)

30-08-2009 06:26:36

HEJ!!MAM 25 LAT I OD NIEDAWNA DOWIEDZIALAM SIE ZE MAM ZESPOL POLICYSTYCZNYCH JAJNIKOW I MALE SZANSE NA ZAJSCIE W CIAZE...STARAM SIE O DZIECKO ALE NIC NARAZIE Z TEGO NIE WYNIKAsmiling smiley MOZE KTOS Z WAS MA PODOBNY PROBLEM ? I SPOSOB JAK SOBIE Z TYM PORADZIC POZDRAWIAM !!!

obratan (offline)

31-08-2009 21:30:21

a jak długo się starasz i co na to lekarz?? według mojej wiedzy to dzięki podaniu hormonów jest szansa na zajście w ciąże.

ulinka (offline)

30-10-2009 01:45:43

Gdynia
Ja też mam pco i mam 8-miesięcznego synkasmiling smiley Długo się o niego staraliśmy ale najważniejsze że się udałosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

19-12-2009 21:51:50

Ujazd/Tomaszów Maz.
Hej. U mnie lekarz też stwierdził pco... nic pocieszającego ale jak narazie przepisał mi 3 op. Diane35 na zmniejszenie poziomu testosteronu bo mam go niestety zbyt dużo sad smiley i jeśli to nie pomoże wtedy czeka mnie chyba jakiś zabieg... ogólnie to bardzo sceptycznie podchodze do tych tabletek bo są jednocześnie antykoncepcyjne no i niby jak mam zajść w upragnioną ciąże? no ale je biorę, mam nadzieję że pomogą smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

19-12-2009 22:03:14

Gdynia
Diane to są przestarzałe tabletki i ich głównym celem jest likwidacja jakiś dolegliwości dermatologicznych a antykoncepcyjne są tylko przy okazji. Rurcia idź lepiej do dobrego lekarza bo tak to będziesz leczyć się latami. Mi też pewien lekarz proponował zabieg ale się nie zgodziłam, bo to raczej ostateczność, jak nie pomogą tabletki wspomagające rozwój pęcherzyków i inseminacja to wtedy jest czas na zabieg lub in vitro - takie jest przynajmniej moje zdanie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

20-12-2009 16:14:12

Ujazd/Tomaszów Maz.
no tak tylko, że lekarz nic innego mi nie zaproponował a przy wysokości poziomu testosteronu to raczej nici z zajścia sad smiley nad zmianą lekarza też się zastanawiałam i chyba do tego dojdzie jeszcze w tym roku


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

20-12-2009 16:45:20

Gdynia
Rurcia Ja też miałam wysoki poziom testosteronu, dostałam Clostilbegyt i już w drugim cyklu cieszyłam się fasolką. Nie brałam nic na obniżenie testosteronu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

obratan (offline)

20-12-2009 18:35:10

ja przyznam szczerze nie miałam żadnych problemów z zajściem w ciążę, pomimo pco. Wiem, że czasami lekarze przepisują tabletki antykoncepcyjne, ponieważ liczą na tzw efekt odstawienia. Tzn w przypadku tabletek nowej generacji są to 2 miesiące, po odstawieniu, wtedy podobno zajście w ciążę jest dużo łatwiejsze. Pewnie o to chodziło. Ale nie wiem jak to jest z Diane35 - tu jestem zaskoczona. W sumie nie wiedziałam, że te tabletki jeszcze są przepisywane, ale nie wypowiadam się, bo nigdy nie stosowałam to nie wiem. Na pewno warto zasięgnąc rady innego lekarza.

Rurcia (offline)

20-12-2009 18:51:12

Ujazd/Tomaszów Maz.
ja byłam wściekła jak lekarz przepisał mi ta dianne 35 i szczerze mówiąc to wybrałam 1 opakowanie a dokładnie to kilka tabl z tego opakowania i nie bralam wiecej, teraz czekam jak mi @ minie i lece do innego gin. mam nadzieje że ten drugi coś innego mi powie smiling smiley
Ulinka a co to za tabletki ten Clostilbegyt?


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

20-12-2009 22:58:18

Gdynia
Rurcia Clostilbegyt wspomaga rozwój pęcherzyka, w pierwszym cyklu dostałam za małą dawkę i w ogóle to na mnie nie zadziałało, w drugim cyklu pęcherzyk ładnie urósł, dostałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka i podziałałosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547980, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.