Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

kasia_sz (offline)

10-09-2015 13:20:00

Stargard
Roma z tego co mi wiadomo to prolaktyna musi być badania w konkretnym dniu cyklu, ja ostatnio badałam to miałam ją zrobić między 3-5 dc. TSH, FT3. FT4 nie ma znaczenia kiedy zrobisz. Progesteron też w konkretnym dniu cyklu…Może ten lekarz chce najpierw sprawdzić czy po braniu tych leków to TSH spadło? Z tego co napisałaś to dość konkretnie wziął się, bo i badanie plemników, monitoring cyklu…szkoda tylko że musisz za to wszystko płacić, jak domyślam się to nie małe pieniążki. Wydaje mi się że najpierw sprawdzi TSH a potem ewentualnie skieruje cie na inne hormony.

Trzymam kciuki i powodzenia.


[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-10 13:21 przez kasia_sz.

butterly (offline)

10-09-2015 13:28:27

Sokoły
Roma
Faktycznie jakiś specyficzny lekarz. Wygląda na jakiegoś naciągacza. A ja miałam badane tylko raz wszystkie hormony, w grudniu 2014, wiec też jadę do innego lekarza niebawem skonsultować się. Fakt, monitoring jest bardzo ważny, ale badanie krwi na poziom hormonów to podstawa, żeby zacząć konkretne leczenie i wiedzieć gdzie leży problem. Z tak wysoki TSH jak 5 może być ciężko zajść. Ja mam 2,4 i wydaje mi się, ze powinnam zbijać mam nadzieje że tak mi powie nowy lekarz. Hormony robi się w konkretne dni cyklu, zależy... a TSH można robić obojętnie w którym dniu. Na wynik prolaktyny ma wpływ stres i sex...
Ja miałam badane:
- progesteron
- prolaktyna
-LS
-FSH
-TSH
- Estradiol

Jestem po HSG i histeroskopii i nadal nie jestem w ciąży, ale nie miałam nic laparoskopowo...histeroskopia - jest nowoczesnym rozwiązaniem i mniej inwazyjnym niż laparoskopia. Ja na Twoim miejscu skonsultowałabym to wszystko zanim zgodziłabym się na laparoskopię, bo dziwne rzeczy by mówić o tym i o invitro bez badań krwi!


[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

10-09-2015 19:54:51

Mazury
Kasia u mnie dzisiaj 23dc, też czekam na @. Niestety temp. niska, podbrzusze już pobolewa. W sumie to już chciałabym ją dostać, żeby zacząć nowy cykl.
Roma u nas też niestety część badań robi się prywatnie, no ale to nie taki koszt jak u Ciebie. A co to za tajemnicze witaminy za taką kasę? Możesz podać nazwę?

monique203 (offline)

10-09-2015 22:22:56

pigwaa twoj gin po czym stwierdzil ze musisz brac duphaston od 15 dc
Dziewczynki czytam was bo sie chyba uzaleznilam od was hehe I mocno w was wierze


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

10-09-2015 22:50:03

Mazury
Monique bo mam krótkie cykle 21-23 dni, a TSH, fT3 i fT4 w normie (tarczyca też mogłaby za to odowiadać), ból piersi i bóle podbrzusza jak na @ już od połowy cyklu, a nawet wcześniej. Oczywiście mam zbadać progesteron, ale w tym cyklu nie mogłam się zmobilizować sad smiley Załatwię to w przyszłym, bo mam się zgłosić z wynikami badań, a trochę mi się nie chce, bo muszę jechać do większego miasta do laboratorium, a w związku ze zmianą miejsca pracy mam więcej ma głowie niż zwykle. No ale muszę przyznać, że czuję się znacznie lepiej na Duphastonie. Może to psychika?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-10 22:50 przez pigwa87.

kasia_sz (offline)

11-09-2015 08:37:27

Stargard
Hej dziewczynki, u mnie @ zaczyna się rozkręcać…jedyny plus tego wszystkiego jest taki, że cykl wrócił do normy czyli ma 28 dni grinning smiley jupi grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

butterly (offline)

11-09-2015 09:00:15

Sokoły
kasia_sz
Ale Ci dobrze...

Monique
Oczywiscie, ze nas odwiedzaj!


[link widoczny po zalogowaniu]

kasia_sz (offline)

11-09-2015 09:05:41

Stargard
Butterly wydaje mi się, że pomógł mi inofolik na uregulowanie smiling smiley Teraz chyba dajemy spokój do listopada, dopóki się nie przeprowadzimy smiling smiley co będzie to będzie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

11-09-2015 09:24:14

Bytom
Kasia no to teraz nowy cykl nowe nadzieje przed Tobą ! smiling smiley

Monique fajnie ze zaglądasz smiling smiley a Wy się teraz zabezpieczacie jakoś czy po prostu nie wyliczasz nie starasz się żeby trafić i tyle ?


kasia_sz (offline)

11-09-2015 09:33:00

Stargard
No właśnie Monique? Bo ja w tym miesiącu nie będę wyliczała, nie będę robiła testów owulacyjnych, po prostu kiedy będzie przytulanko to będzie.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.