Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

monique203 (offline)

24-07-2015 14:17:31

Marzena fajnie by było co do objawów to ja już nie wiem które do nich zaliczać,dziś mnie łeb boli ale to może być od tych upałów trochę cycki czuje ale to też może być co innego także niestety czekanie czekanie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

24-07-2015 19:20:57

Mazury
No i nie muszę testować jak zwykle. Po południu dostałam @.

monique203 (offline)

24-07-2015 20:22:26

pigwaniech to szlak przykro mi cholera ale coś wczesnie ta @ może jednak idź do ginki na kontrol może coś z hormonalne?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

25-07-2015 08:47:22

Bytom
Pigwa kochana przykro mi bardzo : ( kurcze co to się tu dzieje ostatnio okropny przestój !! W końcu któraś musi przerwać ta zła passę ! Teraz pozostałe dziewczyny czekamy na wieści. A Pigwa może faktycznie powinnaś pójść do ginekologa jak Monique radzi ?


pigwa87 (offline)

25-07-2015 09:18:52

Mazury
Czy Wy naprawdę myślicie, że ja nie chodzę do gina? smiling smiley Byłam już kilka razy, hormony mam w normie, pęcherzyki dojrzewają... M. też się badał. Mój gin mówi, że świrujemy winking smiley I tak ludzie się na nas dziwnie patrzą, jak mowimy, że chcemy trzecie smiling smiley
Wczoraj sobie popłakałam, dziś już mi lepiej. Zdecydowanie. Może to jest jakiś znak, może nie jest nam dane mieć więcej dzieci. Muszę się teraz skoncentrować na nauce, może moje myśli nie będą tylko krążyły wokół tematu dziecko.
Jedyne co może mnie blokować to nadwaga, także dzisiaj obmyślę plan, a od jutra zaczynam walkę. Będę Was informować na bieżąco. Dzięki za wsparcie Dziewczyny!!
Jersey co u Ciebie? Nie było Cię tu ostatnio.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-25 09:24 przez pigwa87.

pregnant (offline)

25-07-2015 10:10:22

Pigwa
Bardzo mi przykro. :*

monique203 (offline)

25-07-2015 11:29:50

pivwaja tezz sie zastanawiam czy czasem nie za duzo waze i stad teraz problemy ale z Nadia z drugiej strony wazylam tyle co teraz;no nie wiem zobaczymy sroda czwartek


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

25-07-2015 11:57:39

Lublin
pigwa Przykro mi.. :/ wredna @ :/ Ile teraz ważysz jeśli mogę spytać... smiling smiley

lena A tu po tabletkach sru bliźniaki grinning smiley

monique A kiedy spodziewasz się @@?smiling smiley

Pigwa: Odpowiadam ma pytanie na temat badań prenatalnych.

Wiec dziś byłam na usg prenatalnym, dzidzia ma 5.34cm zgodnie z wiekiem ciążowym smiling smiley Kość nosowa widoczna, zarys kręgosłupa prawidłowy, pęcherz moczowy widoczny, struktury mózgu prawidłowe. Przeziernosc karkowa 1.0 tez okej smiling smiley

Moja dzidzia to śpioch smiling smiley)) Jedna rączkę położyło na buzię tak ze zasłanialo nosek :p Musiała mi lekarka poruszać brzuchem wtedy dzidzia podskoczyla i zmieniła pozycję winking smiley

Poza tym serduszko ładnie biło 176/min smiling smiley
Wstydziło się i nie pokazało co ma między nóżkamiwinking smiley winking smiley winking smiley

Relacja foto w galeriiwinking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-25 12:01 przez annie27.

monique203 (offline)

25-07-2015 12:02:50

annieno to super wyniki i niunia juz calkiem spora hihi a@ no wlasnie sroda czwartek


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

25-07-2015 12:08:56

Mazury
Annie no to super!! Pozwól, że wagę zatrzymam dla siebie. Po prostu wstyd się przyznać. Moje BMI jest ok. 29, także niedługo to już będzie otyłość, a nie nadwaga smiling smiley
Monique - ja odpuszczam do końca roku starania. Zaczniemy znowu w styczniu.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.