Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

Marzena5 (offline)

26-05-2015 14:38:09

Bytom
Jersey looo 15 stopni a to widzisz ja też tyle mam tylko ze u mnie leje ale właśnie byłam w sklepie i niby deszcz chmury to jest taka duchota ze myślałam że nie dojdę juz smiling smiley
Dziewczyny kiedy która testuje najszybciej ? Lena jutro a kto później ? smiling smiley


tynka03 (offline)

26-05-2015 15:09:04

noo na szczescie bede mogła leciec do łóżka (nawet mam pyszny rosołek w domu) boo na stadionie jest mokro i festyn odwołany smiling smiley Jupii


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

26-05-2015 15:16:34

Kołobrzeg
hehe... Pregnant, Marzena... dla mnie 15 stopni to już sporo. Może dlatego, że nad morzem, to zawsze jednak dość silny wiaterek wieje winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

26-05-2015 15:17:28

Kołobrzeg

Jersey (offline)

26-05-2015 15:20:26

Kołobrzeg
Marzena ja mam dopiero 6 dc, więc mi jeszcze daleko do testowania winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

26-05-2015 15:21:42

Kołobrzeg
I wiecie co? Dzisiaj spróbowałam siemię lniane i powiem szczerze, że mi smakuje grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

26-05-2015 15:23:59

Bytom
Jersey to oby Ci pomogło grinning smiley to jest na śluz tak ?


annie27 (offline)

26-05-2015 15:35:22

Lublin
Hey dziewczyny! smiling smiley

Jestem tu nowa.

Mam takie pytanko:

Zaczęliśmy się starać z mężem o 2 dziecko... Współżyliśmy zaraz po miesiączce, tak przez prawie 2 tygodnie... smiling smiley
Dodam, że to nie jest nic na siłę, każde z Nas lubi seks, do tej pory mąż nie kończył we mnie... no ale zdecydowaliśmy że to pora bo nasz synek ma już prawie 4 lata. Tak więc współżyliśmy w nadzieji że uda nam się zajść w ciąże. smiling smiley

Jutro mam termin spodziewanej miesiączki, dodam tylko że nie mam okresu tak np co do 28 dni i tak co miesiąc. Czasami okres mam tydzień później, albo tydzień wcześniej...

Stąd moje pytanko.. Kilka dni temu robiłam test ciążowy, na początku wyszedł negatywnie ale po jakimś czasie było widać cień cienia drugiej kreski... Podejrzewam, że test się po prostu odbarwił. Nie chce sobie robić nadzieji.

Z drugiej strony, mam kilka objawów ciążowych (albo to moje urojenia):

- zmiany nastroju
- zmęczenie (spałabym całymi dniami, tak jak w 1 ciąży) smiling smiley
- częściej chyba robię siusiu
- czasami mi niedobrze
- i od kilku dni pobolewają mnie jajniki, nie jest to taki ból jak przed okresem nie wiem jak to opisać... do tego mam taki biały śluz lepki...

Pojechałam dziś do ginekologa niestety mojej lekarki nie było więc wróciłam z kwitkiem...

Powiedzcie jakie jest wasze odczucie? Czy mogę sobie robić jakieś nadzieję na to że znów będę mama? smiling smiley

Pozdrawiam!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

26-05-2015 15:43:21

Kołobrzeg
Marzena, Podobno tak winking smiley a co tam...ma dużo fajnych właściwości bo właśnie się naczytałam. Podobno dobry zamiennik ryby smiling smiley Jak ktoś nie lubi oczywiście. Ja akurat rybką nie pogardzę, ale siemię też jest ok. I w zasadzie dużo lepsze na sucho (nie mam mielonego tylko całe ziarna)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna2_8 (offline)

26-05-2015 15:49:05

Wąsosz
Monique mi się wydaję ,że dobrze zrobiłaś ,robiąc te badanie ja jak byłam u endo to kazał mi wrócić jeszcze z wynikami anty TPO ,bedziesz miała sprawę jasną z tarczycą a kiedy idziesz do endo?
Butterly ja Cię doskonale rozumie...pomimo ,że mam już dziecko to te starania też przeżywam chyba jeszcze bardziej, marze by znów poczuć w sobie maleństwo....też nie zareagowałam na clo w tym cyklu,wydaje mi się ,że bedzie wszystko dobrze z twoimi jajowodami nie miałaś żadnej operacji itp więc będzie dobrze winking smiley
Jersey ja też lubię smak siemia a bedziesz jeździć na monitoring?
Mi też szkoda tych pęcherzków...szkoda ,że nie wiem co z nimi się stało;p a wczoraj bardzo bolały mnie jajniki i mialam wczoraj i dziś śluz płodny więc chyba organizm mi wariuje ;\ Przy pierwszej ciąży też brałam te zastrzyki mam nadzieje ,że znowu pomogąsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.