Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

pregnant (offline)

17-05-2015 21:33:06

Moja gin jest pewna że zaciazylam ale ja.niestety nie mam nawet cienia nadziei bo jakoś w ciąży się nie czuje

pregnant (offline)

17-05-2015 21:35:34

Agudzidzia
Przykro mi

Jersey (offline)

18-05-2015 00:08:18

Kołobrzeg
Pregnant, ginekolog raczej nie rzuca słów na wiatr...oni są raczej oszczędni w słowach...tzn. chodzi mi o to, że na pewno nie daje nadzieji jeśli sam w to nie wierzy. A może ma rację ? Może jednak coś tam w tym Twoim brzuniu się dzieje i dlatego tak boli? Ja wiem, że najgorsze są rozczarowania, ale może tym razem go nie będzie? Kurcze...oby smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

18-05-2015 00:12:49

Kołobrzeg
Agudzidzia, przykro mi. Ja też jak teraz się nie udało, to kupię te zioła na płodność winking smiley A co tam smiling smiley Może akurat właśnie tego nam trzeba winking smiley kto wie winking smileyTo super, że impreza się udała smiling smiley No i te zakupy... winking smiley) ehh winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

18-05-2015 00:14:18

Kołobrzeg
Małgosia a to nie za wcześnie ten test? Który to dzień cyklu?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

18-05-2015 00:14:46

Kołobrzeg

Jersey (offline)

18-05-2015 00:25:51

Kołobrzeg
Podobno kobiety w ciąży mają zachcianki winking smiley A ja przed @ winking smiley I to czasami naprawdę dziwne...Np. zjem śledzia i zagryzę go wafelkiem winking smiley Albo ogórka kiszonego i zaraz po tym coś słodkiego. I to naprawdę mi smakuje. Gdyby nie to, że mam tak już długi czas, to pomyślałabym, że rzeczywiście coś jest na rzeczy winking smiley A Wy macie czasami takie zachcianeczki przed albo w trakcie @? Dzisiaj wracałam z pracy o 22:30 i myślałam tylko o ogórku kiszonym smiling smiley No i pożarłam go ze smakiem smiling smiley Ehh... szkoda, że to nie oznacza Tego stanu...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

18-05-2015 08:06:31

malgosiachyba klapa w dupedostaniesz, a kiedy masz dostac @?
pregnantto kochana dostalas dopalacze wiec moze juz fasolinka sie zagniezdza w cieplym miejscu?
jerseyja z kolei przed @ mam apetyt mega naczekolade mimo ze za slodyczami nie przepadam i ogolnie tydzien przed mam wiekszy apetyt

A co do moich staran to moze byc ciezko tym razem bo najpierw za wczesnie sie przytulalismy 2 dni przed pozytywnym testem owu, a wczoraj moj chlop z przyzwyczajenia wyskoczyl ze mnie haha, obudzilam go co prawda o 2 w nocy i powtorzylismy robote ale obawiam sie ze chlopaki mogly byc juz za slabe aby dotrzec do celu, ale narazie sie nie spinam bo tak jak pisalam jeszcze @ po poronieniu nie mialam podejrzewam ze za 2 tyg powinna (nie) przyjsc bo ta owulacja bardzo mi sie przesunela, a teraz ide pracowac milego dnia dziewczynku


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-18 08:11 przez monique203.

Anonimowy użytkownik (offline)

18-05-2015 08:59:43

Molcia, Pigwa - ja tez "za młodych lat" chodziłam na pielgrzymki do Czestochowy - byłam 3 razy. i to było własnie cos ponad 10dni. Ale nie wyobrazam sobie zabrac tam malych dzieci... podziwiałam takich rodziców.

Agudzidzia, Małgosia - przykro mi, ze to jednak nie tym razem sad smiley ja jutro do Was pewnie dołącze...
Małgosia - ile to dni przed przewidywaną @?? moze to jeszcze za wczesnie no i to, że ten test wpadł do wc... moze by sie tam jednak cos pojawiło...

Wczoraj byli znajomi na drinka i ja sączyłam soczek na w razie w ... ale juz mnie tez korciło zrobic test...
Pregnant, co mi tu pachnie dzidziusiem winking smiley
Którejs z nas MUSI sie udac w tym miesiącu!!!

Anonimowy użytkownik (offline)

18-05-2015 09:03:51

Jersey,moze jednak te zachcianki cos znaczą ? tongue sticking out smiley oby smiling smiley

Ja takie mieszanki czesto jem wieczorami ( od dłuzszego czasu) :/ wtedy mam niestety najwiekszy apetyt... maż czasami sie na mnie dziwnie patrzy jak tak zmieniam smaki winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546490, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.