Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

agudzidzia (offline)

02-04-2015 21:35:07

Sulmierzyce
Witam wszystkie nowe staraczkismiling smiley Nie było mnie chwile, jakos ta pogoda na mnie działa męczaco i w pracy taki zapierdziel, że nie ma nawet kiedy śniadania zjeść. Dzisiaj pojechałam sobie do fryzjera dla odstresowania. Wyliczyłam , że w poniedziałek zaczniemy "tydzien starań". Musze się zaopatrzyć na allegro w testy owu ... bo już mam na wykończeniutongue sticking out smiley

Blondynka_z_wyboru (offline)

02-04-2015 21:43:05

Gdańsk
Thelma też mi się wydaje, że to nie to. Ale zobaczymy smiling smiley
agudzidzia owocnych starań Kochana ;


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marzenia30 (offline)

02-04-2015 22:54:39

Wierznowice
agudzidzia również życzę Wam owocnego "przytulania" winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

butterly (offline)

03-04-2015 07:05:06

Sokoły
malgosia
Jestem po becie i nic nowego HCG 2,0 także znowu nie tym razem..

Ja odpuściłam kochane staraczki winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

03-04-2015 09:28:14

malgosia - u mnie najwiecej oczywiscie tez bialego smiling smiley ale jakis tam płodny był, tylko ze tak wcześnie, około 10 dnia sie zaczął a potem 14 juz był biały

pregnant - lekarka która prowadziął moja pierwsza cieze jest jakas tam specjalistka od npr własnie i na przedmałżenskich naukach opowiadałą ze z tymi śluzami to różnie jest, podstawowe są dwa, ale u kazdego są różne i zerozpoznaje się coś pod 200 !! rożnych rodzajów sluzów i u niektórych tylko jakby kilka z nich są płodne.. nie słychałam za bardzo ale ona ma fioła na tym punkcie smiling smiley mówiła ze obserwacja tych śluzów ma największa skutecznośc, czasem nawet większą niż iseminacja .. ot co, taka mi się doktorka trafiłą, nie wiem na ile to prawda no aaale z tego co mówiłą to wielu rodzinom pomogło

butterly - szkoda, ściskam smiling smiley czyli przerwa ?

Ja dzisiaj już wolne, dopiero we wtorek do pracy, ale w domu mimo ze juz niby po prządkach to jakis bałągan.. lece ogarniach.. aa no i u nas sniega tez pada .. calą noc padał, troche stopniało a teraz nowu pada . masakra ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

butterly (offline)

03-04-2015 09:47:19

Sokoły
tynka03

U mnie też śnieżno, masakra jesionki na Wielkanoc.
Tak przerwa i to długa, nie mam siły na to... a wiem, że w moim przypadku bez leków clo i luteiny się nie uda tym bardziej, więc muszę brać, żeby mieć szanse, ale nie podziałało, więc nie chcę się faszerować...Może w wakacje mnie najdzie...


[link widoczny po zalogowaniu]

butterly (offline)

03-04-2015 09:48:31

Sokoły
roza2
Co u Ciebie? jak po tym clo? Testowałaś?


[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

03-04-2015 09:49:43

Hej staraczki
Tynka03
No ja mam dzisiaj bialy klejacy wiec mysle ze znow nie bedzie owu w tym cyklu sad smiley

tynka03 (offline)

03-04-2015 10:26:35

butterly no własnie tez tak pomyślałam ze lepiej by pewnie bylo utrzymywac te leki.. no alee nic na siłe, tak się faszerowac i nie korzystac z tego to tez niedobrze

pregnant - no własnie moze tak być ze różne rodzaje tego śluzu są i tylko w jakims okreslonym momencie masz płodny,o czym nawet nie wiesz co wygląda inaczej, nie wiem juz co myślec i dlaczego tak jest ze jedna praktycznie tydzien płodna a druga chwilke i koniec, albo wcale bez owu..

ja mam jakis dziwny @ tongue sticking out smiley na poczatku obfity ale nic nie bolało a im skąpsze krwawienie tym bardziej brzuch boli.. dzis w nocy to az sie obudziłam.. ale przeszło już .. kurcze zis 3 dziec a juz dużo słabszy niz wczoraj, mogłabym się przyzwyczaić do 3-4 dniowych okresów a nie jak kiedyś 7-8 dni grinning smiley ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

03-04-2015 10:55:09

Mazury
A ja wypiłam wczoraj lamkę wina i dostałam moją spóźnioną @. Więc się cieszę smiling smiley w tym cyklu mam zamiar prowadzić sumienne obserwacje mojego cyklu smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546930, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.