Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

neszka7 (offline)

16-06-2014 09:04:48

Opatowiec
Madzik81 dzięki i trzymam za ciebie kciuki. Pozdrawiam

Majena (offline)

16-06-2014 11:40:51

Darłowo
Hej dziewczynki dawno mnie nie było, ale już wróciła moja mama więc mnie trochę odciąży, i będę miała więcej czasu na wszystko Dzisiaj powiedziałam w pracy o ciąży Pani kierownik, jeszcze została mi Pani dyrektor, ale ona czasami pojawia się w Filii dlatego czekam aż nas odwiedzi. Ogólnie reakcja pozytywna, zapewniłam , że na ile mi samopoczucie pozwoli, na tyle długo będę pracować. Uff już mam z głowy, wiecie dlaczego przyspieszyłam to wszystko? Ponieważ mam już problemy z dopięciem spodni, i w ogóle z ubiorem do pracy tak aby maskował brzuszek, jest coraz bardziej widoczny, obawiałam się plotek, a przecież najważniejsze by pracodawca ode mnie się tego dowiedział. Ogólnie czuję się dobrze, coraz lepiej sporadycznie odczuwam mdłości np. jak jestem mocno zmęczona, albo niewyspana.

Paula zdrówka dla taty życzę!!!!
Noreczko nie wiem czy gratulowałam ci synusia!!!jeżeli nie to gratuluję serdecznie i dbaj tam o małego Stasiasmiling smiley

Madzik dzięki za pamięć smiling smileytrzymam mocno kciuki za ten cykl!!!!!!!oby był owocny

Megi Gratuluję spadku wagi!!! Teraz to mąż już totalnie oszaleje!!!jak jesteś taka laseczka

Mamamilusi Myślę ze i tak wam wyjdzie i to pewnie bez wszystkich leków itd.smiling smiley

Neszka witaj!!!to dużo przeszłaś współczuję, mam nadzieje że Wam się uda. My starliśmy się o dzidziolka 8 miesięcy, dopiero pozastrzykach z zpregnylu się udało w wkoncu, jak odpuściliśmy tez psychicznie, zajęliśmy się remontem a tutaj niespodzianka

Martucha co u Ciebie jak dzidziol?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

neszka7 (offline)

16-06-2014 12:23:30

Opatowiec
Majena serdecznie ci gratuluję 8 misięcy to sporo ale najważniejsze że już masz swoje szczęscie pod sercem. Fajnie że pracodawca taki wyrozumiały.

Madzik81 (offline)

16-06-2014 22:32:18

Gdynia
Majena fajno ze w pracy powiedziałaś nie bedziesz sie stresowac i zobacz na suwaczku juz 10 tydz to i brzuchol robi sie coraz większysmiling smileyPozdrawiam:joliecouette:
gosia1991jakies wieści byłaś u innego lekarza ?
A jak tam reszta staraczek jakies widoki na nadchodzące cykle?
Nasze ciezaroweczki jak sie maja ?

martucha_91 (offline)

17-06-2014 07:31:04

Lębork
Hej winking smiley

A więc trochę mnie nie było ale muszę wam powiedzieć, że pracę inżynierską już skończyłam i oddałam do dziekanatu więc teraz czekam tylko na termin obrony winking smiley Więc teraz będę miała na pewno trochę więcej czasu. Dzidziol rośnie jak na drożdżach, w poniedziałek mam usg prenatalne więc cieszę się, że znowu go zobaczę bo coś podejrzewam że to ON jest winking smiley Ostatnia wizyta była bardzo wzruszająca, bo byłam na niej z mężem. Bardzo się wzruszył jak zobaczył malucha jak się rusza i usłyszał jego serce. To było coś pięknego. Na razie mąż wyjechał do Danii do pracy i wróci na koniec lipca ale fajne jest to że ciągle się troszczy nawet tak na odległość i ciągle pyta jak się czujemy winking smiley Szczerze nie mogę się już doczekać pierwszych ruchów i jestem ciekawa kiedy to nastąpi winking smiley

Majena- a jak tam Twój dzidziol?

MamaMilusi- mi udało się przy drugim cyklu z clo, ale mój gin był nastawiony na 6 cykli, bo twierdzi że przez 6 cykli można próbować a wtedy robi się przerwę a czasem w tej przewie, kobieta sama potrafi zajść w ciążę winking smiley Nie martw się na pewno się uda. 6 cykli to sporo czasu do starania i odpuść trochę nie przytulaj się z mężem na siłę tylko tak aby to była przyjemność winking smiley to pomaga mówię Ci winking smiley

Gosia- byłaś u lekarza? Jak tam?

P.S. Ja też już powiedziałam w pracy i teraz wysłuchuje o porodach, kupkach, chorobach, wychowaniu itd. ;/ Upierdliwi ludzie ;/


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 07:31 przez martucha_91.

Majena (offline)

17-06-2014 08:36:18

Darłowo
hejka kobietki wczoraj miałam takie "szczęcie" że akurat przyjechała do nas pani Dyrektor na nieplanowaną wizytę, heheheh to sie nazywa mieć szczęscietongue sticking out smiley no i juz tez ją poinformowałam, także mam całkowicie pracę z głowysmiling smileybardzo się z tego powodu cieszę, przez osotanie 2 dni jakos slabiej sie czulam, ale jak widac raz jest lepiej raz gorzej.

martuchamój dzidziol dobrzesmiling smiley chociaz ja najchetniej miałabym usg raz w tygodniu, żeby sprawdzić czy jest wszystko ok, cały czas mam stracha o maluszka, ale musi byc dobrze. Masz usg prenatalne? a test krwi też robiłas? mialas jakies wskazania, czy sama sie zdecydowałas na dodtakowe badanie?Gratuluję skończonej pracy inżynierskiejsmiling smiley ja tez słomiana wdowatongue sticking out smiley mój mąż w szwecji i mam nadzieje że się załapie na kolejną wizytę, zeby mógł być przy usg, (mozliwe ze za 2 tyg bedzie miał kilka dni wolnych).Mówisz że masz przeczucia co do płci, ja niby też ale staram się o tym nie myslec, żeby jakby co nie czuć sie zaskoczona. Imię już wybrane? U nas juz postanowione na 100% ja wybrałam dla chłopca a córcia z męzem sla dziewczynki, Synek będzie Oskar a drugie imie po moim mężu, a córcia,(uparli się) na Oliwię a drugię imie po tesciowej. Także ktokolwiek tam siedzi, jest na literkę "O" tongue sticking out smiley

madzik masz racje teraz to juz pewnie brzusio urosnie jak na drożdzach, juz mam problem z dopięciem się w spodnie,szczęscie ze juz nie musze nic ukrywacsmiling smileytrzymam kciuki za twój cykl

neszka dziękuje za gratulacjesmiling smiley u nas ciąża wyczekana ale naprawdę nas zaskoczyła, ponieważ myslelismy, że to jeszcze dłuzej potrwa. W pierwszą ciąże zaszłam odrazu, ale było w niej dużo komplikacji, od samego początku, teraz jak narazie idzie wszystko gładko i oby tak zostałosmiling smiley

Jejku dziewczyny ale mam cisnienie na mięsa szynki itd. Jakies mięsozerne to dzieciątkotongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

neszka7 (offline)

17-06-2014 09:02:42

Opatowiec
Majena ja w ciąży z córką tak miałam tylko mięso bym jadła i to takie smażone i pieczone masakra a gdy czułam zapach gotowanych warzyw to mi się na wymioty zbierało

martucha_91 (offline)

17-06-2014 10:08:19

Lębork
Majena- ja też z chęcią to bym ciągle chodziła do lekarza żeby zobaczyć czy z dzieckiem jest dobrze winking smiley Mój lekarz zrobi mi tylko usg prenatalne bez tych całych badań prenatalnych. Nie ukrywam że bardzo chciałabym mieć synka ale najważniejsze żeby dziecko było zdrowe winking smiley My mamy już imiona, chłopak to na pewno będzie Leon, a córka Ania (według męża), a według mnie Lena winking smiley Co do jedzenia to mam całkiem odwrotnie. Nie mogę patrzeć na mięso i słodycze za to jem dużo warzyw i owoców więc chyba rośnie nam mały wegetarianin winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

mamaMilusi (offline)

17-06-2014 17:19:57

Świdnica
majena jak sie nazywal ten zel co pomaga plemniczkom przy starankach? On jest bez recepty? Uzywalas go jak zaszlas? Chce go kupic- tonacy brzytwy się chwyta:/ napisz pliss.

Eh.... Napisze coś więcej później,bo z tel. To za długo się pisze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

noreczka (offline)

17-06-2014 17:43:43

Ostrowiec Świętokrzyski
hej dziewczyny smiling smiley
Majena dziękuję za gratulacje smiling smiley Dbam o Stasia jak tylko mogę smiling smiley
Gosia jak sprawy? Klucie w okolicach pępka chyba nie jest związane z ciążą, przynajmniej nie tak wczesną bo macica jest teraz nisko... Tak mi się wydaje.


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546800, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.