Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

pauula228 (offline)

07-05-2014 18:59:28

poznan
GOSIA mi wiesiolek tez troche pomogl sluzu bylo wiecej
przesylam energie ciazowa grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Madzik81 (offline)

07-05-2014 19:04:46

Gdynia
Hej dziewczyny ja właśnie wróciłam z akademi Pani Dr obejrzała wyniki biorę leki i od natepnej @ zastrzyki z heperyny Nio i zobaczymy może Cosik sie ruszy smiling smiley
I głowa do góry babeczki kto jak nie My smiling smiley))
Jai dopiero co wpadlam do domku i siadam do obiadku bo jestem mega głodna!!!! miłego moze do wieczorka jeszcze Cosik tu naskrobiecie smiling smiley

pauula228 (offline)

07-05-2014 20:54:53

poznan
MADZIK super ze masz takie nastawienie pewnie ze dacie rade wszystkie i juz w krotce kazda z was bedzie widziala dwie piekne kreseczkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Luna21 (offline)

07-05-2014 21:18:01

Nowy Staw
Madzik a co to za zastrzyki z heparyny tak z ciekawości pytam bo nie słyszałam o tym. Na co to masz? Oby pomogły będę trzymać kciuki!
Dziewczyny kupiłam sobie w zeszłym tygodniu herbatke detox tak na oczyszczenie organizmu chyba przyda sie mi takie sprzątanie smiling smiley ale jest naprawdę ochydna !

Megi28 (offline)

07-05-2014 21:52:12

Konopki-Awissa
Hejka
Uf dałam sobie wycisk wczoraj z bieganiem, dziś powtórka, od jutra dodatkowo jadę z brzuszkami. Zakwasów dużych nie miałam, ale w końcu tylko 2 miesiące przerwy w trenowaniu było, to może dlatego. Dodatkowo zakupiłam hydrominum, żeby pozbyć się nadmiaru wody w organizmie, zobaczymy czy zadziała.
Majenka, a kiedy wybierasz się na pierwszą wizytę, bo jakoś mi to uciekłosmiling smiley
Lunka a ja będę trzymać kciuki, żeby twoja @ jednak nie przyszła, może będzie tak jak u Paulinydoroty, że cosik się tam przesunęłosmiling smiley. Ja nie cierpię herbaty, więc u mnie tego rodzaju "sprzątanie" odpada, daj znać jakie są efekty picia tego paskudztwasmiling smiley
MamaMilusi i Gosia nie ma co się załamywać, będzie dobrze, zaraźcie się pozytywną energią od Madzik, grunt to myśleć pozytywnie.
Madzik wierzę, że w końcu się ruszy i to na maxa, zasługujesz na tosmiling smiley
Przesyłam uściski i buziaczki dla naszych " ciążamamusiek"
Miłej nocki dziewczynki

Luna21 (offline)

07-05-2014 22:08:39

Nowy Staw
No no Megi niezle wymiatasz smiling smiley ja na rolkach jak tylko czas mam śmigam ale musiałam sobie trochę odpuścić bo ten katar mi sie tak leje z nosa ze nie nadążam z husteczkami smiling smiley Megi herbatke mi poleciła koleżanka bo czasami sie mi wątroba odzywa. Myśle ze trochę trzeba jej wypić by jakieś efekty zobaczyć.
Megi ja bardziej sie obawiam ze cos złego sie dzieje i już najchętniej bym jutro sie wybrałam do gina no ale do mojego nie da rady a do innego nie chce.
Ja tez zmykam muszę sie wyspać w końcu !!!smiling smiley dobrej nocki!

Madzik81 (offline)

07-05-2014 23:10:06

Gdynia
Pauula288 dzięki za miłe słowa walczę do końca .Czekamy na wieści co tam u Ciebie w brzuszku rośniesmiling smiley ale z tego co widze To Ty chyba tez energi masz sporo smiling smiley
Luna21[/b są to zastrzyki działające przeciwzakrzepowo moja immunolog zaleca juz od nastepniej@ i tez pełna optymizmu ze do niej wrócę zafasolkowana.
Jak dzis czekałam do niej na wizytę przyszło na chwile młode małżeństwo z bukietem kwiatów do niej z takim maluszkiem około 2-3 miesięcznym miał taka czarna burze włosów na głowie słodki i jak tu nie wierzyć w cuda smiling smiley aj łezka w oku sie zakręciła
Megi28 ale szalejesz energi ci przybędzie odrazu lepiej sie poczujesz smiling smiley
Majena jak tam sie mamy?
Obiecałam sobie ze pójdę spać wcześniej bo dzis cos mi sie wstawać nie chciało a tu juz 23 a ja szperam po internecie !!!!
Spokojniej nocki dziewczyny do jutra smiling smiley

Majena (offline)

08-05-2014 08:42:34

Darłowo
hej dziewczyny

Luna biedna na ciebie przeszło przeziębieniesad smiley Co do staranek to kto wie, róźnie bywa z tymi płodnymi, nas poniosło wcześniej przed zakładanymi dniami płodnymi, a później okazlo sie że pęcherzyk juz gotowy do pęknięcia był w 12 dc, gdzie dostałam zastrzyk, i chyba dlatego sie udało, bo plemniczki juz cekały na jajeczko...także, nic nie jest niemozliwegrinning smiley czego życze z całego serduszka. Podziwima cie za herbate, ja tez nienawidze herbat tego typu, są obleśne...bleh

Madzik fajnie że jestes pod opieka dobrego lekarza, gdzie widac są efekty (pewnie tej parze pomogła w dzidziolku),coś czuje ,że jestes coraz bliżej celusmiling smiley A ja mam sie dobrze, chróbsko na dobre mnie opuściłosmiling smiley

Megiale się zawzięłas gratulacje samozapracia!!!!Na wizyte chyba raczej pójdę za tydzień...czyli 15.05, dłużej nie wytrzymamsmiling smiley

Ja wczoraj kupiłam sobie Femibion, matko jaka cena wielkie oczy prawie 2 razy tyle co na alegro, zapłaciłam 42 zł zdzierstwo, nastepnym razem zamówie zapas z apteki internetowej, bardziej sie opłaca...Ogólnie czuję sie ok, gdyby nie brak @, i bolesne piersi, zapomniałabym o teście, próbuje sie jeszcze nie nakręcac, póki lekarz nie potwierdzi, ale sie nie da...już myślę gdzie postaiwmy łóźeczko dla małego, wariatka ze mnie wiem ale to sie chyb atak nie da. Ostatnio 2 razy mąż mnie przebudził z zpytaniem, ciekawe co teraz będzie, chłopczyk czy dziewczynkasmiling smileyhhehe widac ze sie cieszy

Matko teraz widze że napisałam małego ale mi się wbiło w głowę to sie zdiwie jak bedzie jednak córciatongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-08 08:45 przez Majena.

gosia1991 (offline)

08-05-2014 08:54:52

Wilkowice
Majena no zacznę brać,a powiedz jak brałaś mi kazał od 1 cyklu aż do owulacji.Czy jakoś tak.No czekam z niecierpliwością a kiedy masz wizytę kochana?
Luna 21 ja wiem że ciężko jest,ale czasami już nie daję rady to takie trudne jak coś pragniemy a idzie coś nie tak.Może to my coś źle robimy źle oblicam czy coś.Nie mam pojęcia.
Paula a ty opowiadaj mi jak sie czujesz ciężaróweczko ;D masz na coś zachcianki?

Majena (offline)

08-05-2014 09:12:41

Darłowo
gosia brałam tak jak kazał ci lekarz, od 1 dnia cyklu do owulki, na wizyte chyba pójde 15-stego maja bo juz dłużej nie wytrzymam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547790, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.