Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

martucha_91 (offline)

25-04-2014 07:21:34

Lębork
Witam was w ten piękny piątek

Także u mnie bez zmian, to znaczy @ nie ma skurcze macicy są już lżejsze więc humor też jest już o wiele lepszy. Kurcze dziwnie to wszystko u mnie działało bo to było coś na zasadzie @ bez @ winking smiley Niby bolało jak przy @ a jej nie było. A może już nie będzie? Hmmmm... zobaczymy jutro. No właśnie jutro rano dostaniecie ode mnie wiadomość wesołą albo smutną. Ale nawet jak nie wyjdzie to i tak wiem, że się nie poddam w końcu kiedyś będę mamą winking smiley

Dziękuję wam wszystkim za wsparcie i trzymanie kciukó winking smiley Jesteście kochane winking smileysmiling bouncing smiley

Majena (offline)

25-04-2014 08:21:52

Darłowo
witajcie kobietki w ten piekny dzieńsmiling smiley
u nas słonko od samego rana, aż żyć się chce!!!!Mam nadzieje ze cały przyszły tydzień bedzie słoneczny, i nałapie troszkę promienismiling smileyWczoraj dostałam infor od moja szefowej że teraz mamk umowe do 6 czerwca,, a później podejma decyzje co dsalej. Dziewczyny trzymajcie kciuki, jetsem teraz w w przełomowym momencie...

Madzik aj chyb amnie zaraziłaś ta ochota na porzadki.Co do tabletek...Napewno coś tam musiały nameszać, Ja łykam kwas foliowy, mąż fertimen.

Megi tak tutaj fajnie, że każda chetnie zaglądasmiling smileyja juz nawet po powrocie do domu, szybciorem sprawdzam czy ktos cos napisałsmiling smileyLato idzie więc trzeba się wylaszczyćsmiling smiley ja nabrałam troche w wbrzuchu boczkach i nogach przez prace siedzącą, ograniczam się totalnie z z jedzeniem, dodatkwoow cwiczonka, moz przniesie jakies efekty

Noreczka Oj nabrałas nabrałas i jeszcze nabierzesz kształtówsmiling smiley ale takich fajnych ciążowychsmiling smiley

Martucha ojejkusmiling smiley no to trzymam jeszcze mocniej kciuki jutro się okaże,ktoś musi odkorkowac zastój fasolkowy na forum;PJak się nie uda to dalej walczymy razemsmiling smiley Napewno bedziesz kiedyś mamą, tak jak każda z znas, wierzę w wto z zcałego serducha

Dziewczyny moje dziecko taka piekna piosenke o mamie spiewa, uczą w przedszkolu na dzień mamysmiling smileyAż łezka staje w oku.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

noreczka (offline)

25-04-2014 10:12:09

Ostrowiec Świętokrzyski
martucha, kciuki bieleją mi już od zaciskania smiling smiley Mam nadzieję, że zaczniesz tą wiosenną ciążową passę i pociagniesz za sobą resztę dziewczyn !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

martucha_91 (offline)

25-04-2014 10:29:43

Lębork
noreczka- też mam taką nadzieję winking smiley

Kurcze znowu mam bardzo silne skurcze macicy ;/ Boli strasznie myślicie że mogę wziąść nospę?

Majena (offline)

25-04-2014 10:40:12

Darłowo
martucha pewnie ze tak nospe możesz wziąć spokojnie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pauula228 (offline)

25-04-2014 10:58:34

poznan
WITAJCIE u nas tez dzionek zapowiada sie sliczny ale nigdy nic nie wiadomo z ta pogoda
ja dzisiaj mam wolne szybkie sprzatanko i zakupy zaliczine jeszcze obiadek zrobic i odpoczynek
MARTUCHA TRZYMAM MOCNO KCIUKI a czy masz jeszcze jakies inne objawy


[link widoczny po zalogowaniu]

martucha_91 (offline)

25-04-2014 11:26:53

Lębork
pauula228- bolą mnie piersi ale lekko pare dni temu bolały mocniej, no i nie mam siły na nic dzisiaj ale to napewno jest spowodowane tymi skurczami ;/ Boję się, żę coś jest nie tak, pamiętam jak lekarz mi mówił, że bywają jakieś skutki uboczne stosowania tych leków... ;/

Madzik81 (offline)

25-04-2014 12:13:25

Gdynia
Martucha spokojnie napewno bedzie oka nic Ci nie będzie sa tylko 2 opcje jutro zrobisz test i wszystko się wyjaśni.
Tez sie zlapalam na tym ze jak mam chwile to zagladam tu z ciekawości co naskrobalyscie.Wlasnie wcinam 2 śniadanko w pracy jeszcze troszke i week smiling smiley slonecznie za oknem ale kolega mowil ze zimnawo ale to nic wezme sie za porzadki nie bedzie mnie nosic tu i tamsmiling smiley

martucha_91 (offline)

26-04-2014 08:15:47

Lębork
Dziewczyny już po teście!!

Wyszedł pozytywnie winking smiley


Z wrażenie nie wiem czy już mogę się cieszyć !!! winking smiley Jestem w szoku i to olbrzymim winking smiley

Majena (offline)

26-04-2014 08:23:40

Darłowo
martucha!!!!!!!!!!!!!!!super gratuluję!!!!!ale ci zazdroszczęsmiling smiley ale w wtym dobrym sensie oczywisciesmiling smiley no w wkońcu ruszyło kto następnysmiling smiley?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.