Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

noreczka (offline)

04-01-2014 22:37:51

Ostrowiec Świętokrzyski
Hej dziołchy smiling smiley Witam nowe staraczki smiling smiley
U mnie okres pomału się wykańcza ( i mnie też ) grinning smiley
Powiem Wam, ze popieram paulinedorote, też chciałabym zobaczyć jak wyglądacie grinning smiley Tak w ogóle, to u większości z Was można się domyśleć chociaż imienia, a ja taka incognito grinning smiley Wiec... cześć, jestem Beata smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Megi28 (offline)

05-01-2014 11:32:28

Konopki-Awissa
Hej laseczki;-)
Dzięki za słowa otuchysmiling smiley Ale na początku każdej @ niestety nie umiem myśleć pozytywnie i wszystko widzę w czarnych barwach. Na dodatek właśnie wróciłam od lekarza i z przeziębienia zrobiła się anginasad smiley Mam ochotę zapaść się pod ziemię i wyjżeć dopiero jak i @ i angina sobie miną!!
Witam nowe starające;-)

ewelinka0605 (offline)

05-01-2014 13:53:56

Marciszów
Witajcie dziewczynkismiling smiley
Ja byłam na pierwszym usg i jestem w szoku ! podobno bliźniaki nie wiem czy się cieszyć czy bać mam Lenke nie wiem czy sobie poradzę


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulinadorota (offline)

05-01-2014 15:22:38

dolnoslaskie
No witam kolezanki moje kochane!!!
Mój mężuś jutro wyjeżdża na miesiac na szkolenie,na szczęście będzie nas "odwiedzał" w weekendy,trochę się boje tęsknoty ,chociaz wiemn,ze ona odżywia tez wiele uczuć o których na codzień nie myślimi.
Ewelina0605 uuu...wiadomość dosyc pioronująca,na szczęscie ciążą trwa az 9 m-cy i jest czas na to by przemyśleć,pzrekombinować i z paniki popaść w wielka radość.Bardzo fajnie,gratuluję Ci bliźniaczków!
Dziewczyny ja jestem Paula,mam 30 lat za 3 mesiace,synek ma 10.Jestem mała,troche za gruba akurat :-)
Miłego popołudnia


[link widoczny po zalogowaniu]

anulla85 (offline)

05-01-2014 17:35:27

Konstancin-Jeziorna
ewelinka0605, gratuluje! Długo starałaś się o drugą ciążę? Przyjmowałaś jakieś proszki hormonalne po ktorych bardzo często zachodzi się w ciążę bliźniaczą? Moja siostra przyjmuje jakieś proszki po których zwiększa się płodność i lekarz ją poinformował że gdyby udało jej się zajść w ciążę to bardzo duże są szanse na ciążę bliźniaczą, stąd moje pytaniewinking smiley

Ja też przed trzydziestką, do pełnej zostało mi półtora roczku, przy pierwszym dziecku przytyłam w ciąży 19 kg które szybko zrzuciłam bo karmiłam małego długi bo całe 7 miesięcy z kawałkiem i wróciłam do wagi sprzed ciąży a nawet jeszcze schudłam ale odstawiłam małego od piersi, przyszły święta i znów d..pa i brzuszek urósł...:/

paulinadorota, kurcze jak czytam Twój wpis że boisz się tęsknoty za mężem to aż się to miło czyta... Hehe ja bym nawet dopłaciła żeby ktoś wysłał go w delegacjęwinking smiley Praktycznie nie pomaga mi przy dziecku, wiecznie zmęczony, po pracy piwko... książeczka albo gazetka - bo musi odpocząć albo idzie już o 19 spać bo o 4 wstaje... normalnie biorę pod uwagę że kiedyś się z nim rozwiodę jak sie nie zmieni, ja sobie dam radę z dwójką dzieci i bez niego, mam super rodziców którzy bardzo mi pomagają, do tego dobra pracę, hehe więc nie jest powiedziane że jak zajdę w ciążę to przy burzy hormonów pogonie dziada!smiling smiley))

pauula228 (offline)

05-01-2014 18:47:38

poznan
hej kobietki jak wam mija weekend
ewelinka łał co za wiadomosc gratulacje chłopiec w łóżeczkudziewczynka w łóżeczku
ja tez paulina jestem, w maju 30 lat
ja chyba wezme sobie z tydzien urlopu bo jestem tak przemeczona ze nie mam na nic sily a teraz u nas bedzie cicho troche odpoczynku sie przyda
mi jak w tym miesiacu sie nie uda na przyszly miesiac ide do mojej gin niech robi kolejne badania


[link widoczny po zalogowaniu]

Megi28 (offline)

05-01-2014 19:09:33

Konopki-Awissa
Hej laseczki
Uf popłakałam sobie do poduszki, potem przespałam prawie cały dzień i teraz zbieram się do kupy. Już się nastawiam psychicznie na czekającą mnie laparo. Może w końcu się dowiem, dlaczego ciągle się nie udaje.
Ewelinka0605, podwójne GRATULACJE dla Ciebie, nie martw się poradzisz sobiegrinning smiley
Dziewczyny ja jestem Kasia, w marcu minie mi 28 wiosna.
Anula85 to ty goń tego swojego chłopa do tego, żeby ci pomagał! Mówię ci facetów idzie wyszkolić. Mój właśnie teraz zmywa po kolacji, a ja piszę he he

Luna21 (offline)

05-01-2014 20:39:09

Nowy Staw
Hej Dziewczynki! Zatrzymaliśmy się na obiadokolacje i można tu skorzystać z wii-fi wiec zaglądam co się u Was dziejesmiling smiley
paulinadorota ja tez nie lubię gdy mój m na delegacji zawsze czuje się taka rozbita i nie mogę sobie znaleźć miejsca sad smiley Ale czasem takie rozstania pomagają odswierzyc uczucia i rozpalić namiętność winking smiley powroty zawsze są supernowe !!!
Anulla85 trenuj tego swojego faceta bo oni to jak dzieci dasz palec a wezmą cała rękęwinking smiley mój maź tez był nauczony nic nie robić ale szybko go wytrenowalam!
Ewelinka nie bój się dasz sobie radę - w końcu to podwójne szczęście smiling smiley
Pauula228 weź sobie trochę wolnego, odpręż się a może to będzie strzał w dziesiątkę i będzie bobas smiling smiley każdy potrzebuje czasem zwolnić !
Megi ja tez mam na imię Kasia smiling smiley trzymaj się kochana! Mam nadzieje ze szybko się wszystko poukłada ! Napisz mi o co chodzi i tej laparoskopi ? Bo nic o tym nie słyszałam.
Dziewczynki nie wiem kiedy się znowu odezwę ale życzę Wam wszystkim owocnych staranek!

noreczka (offline)

05-01-2014 20:45:29

Ostrowiec Świętokrzyski
Megi28 jak to zrobiłaś ? smiling smiley Mój jest w porządku, ale w pracach domowych nie pomaga sad smiley Chyba, ze bardzo na niego narzekam smiling smiley
U mnie kochane koniec okresu, więc niedługo młody rycerz grinning smiley Ale spróbuję odpuścić jakoś, bo moze blokują mnie te nerwy ...
ewelinka0605 gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!! Nie martw się, dasz sobie radę smiling smiley Przez 9 miesiecy to przetrawisz winking smiley Podwójne szczęście kochana !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

pauula228 (offline)

05-01-2014 21:24:40

poznan
LUNA super ze sie odezwalas baw sie dobrze
NORECZKA to super dzialaj dzialaj grinning smiley z tymi nerwami to racja ja tez staram dac na luz ale nie jest to latwe pewnie kazda z nas ma ten problem nakrecamy sie i nic nie wychodzi dziewczynki od dzisiaj luz luz i jeszcze raz luz winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.