Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

megiem (offline)

22-03-2013 10:20:12

Skierniewice
ten program zaczyna mnie naprawdę wkurzać, zgłupieć można.. :/

kochana niestety, póki co dzieci brak..

paulinadorota (offline)

22-03-2013 10:28:31

dolnoslaskie
A pracujesz? ja sie boję o pracę,mam umowę do konca grudnia.A swoją pracę kocham bardzo.martwię się,że jakbym zaszła w ciążę,to mi nie przedłużą umowy.
Jak jest u Was z pracą dziewczyny?


[link widoczny po zalogowaniu]

megiem (offline)

22-03-2013 10:29:52

Skierniewice
Ja pracuję w administracji na umowę na czas nieokreślony więc jestem spokojna o to..

paulinadorota (offline)

22-03-2013 10:38:19

dolnoslaskie
Ja w szpitalu,ale ta umowa...do końca roku.Cholera.Ale z drugiej strony,wcześniej pracowałam w pogotowiu ratunkowym przez 3 lata,i ani nie byłam w ciąży,ani nic sie nie stało,tylko po prostu zredukowali pracowników i...wyleciałam bez słowa wytłumaczenia,wię teraz już leję na to.


[link widoczny po zalogowaniu]

megiem (offline)

22-03-2013 10:47:36

Skierniewice
dokładnie, jak nie ta praca to inna, nie ma co się tym przejmować..

MILKA12 (offline)

22-03-2013 13:22:35

Wojciechowo
Hje, dziwczynt. Dziś byłam u gin ponieważ nadale nie mam okresu juz 2 tydzień minoł....miałam nadzieję że mimo nagatywnego testu okaże się że to jednak ciąża ale... Pani doktor nie stwierdziła ciąży tylkom powiedziała że mam ,,szerokie epicentrum" i przepisała mi leki alby miesiączka powróciła :/
Czy któraś z Was była w takiej sytuacji?
Co to jest to ,,szerokie epicentrum"?
Od czego to?

Proszę o odpowiedz smiling smiley

MILKA12 (offline)

22-03-2013 13:23:39

Wojciechowo
Sorki za błędy w pisowni, jestem trochę rozczęsiona sad smiley

aj_ka (offline)

22-03-2013 14:09:41

Koniuchy
fresilla, mozesz mnie dopisac - CS:7, ?

dziewczyny, zastanawiam sie, moze bysmy zalozyly wątek dla tych, które jeszcze się starają? z tabelki fresilli widzę, że tych, którym się poszczęściło jest juz o wiele więcej niż tych strających i właściwie to forum zostało przejęte przez dyskusje o ciążach, a nie o staraniach i to tylko psychicznie dobija te osoby, które nie mogą zajść. nie wiem, może to tylko moje odczucia...
napiszcie co sądzicie. nie chcę tu nikogo obrazić ani żeby nikt się nie poczuł dotknięty w żaden sposób. piszę tylko dlatego, że ja osobiscie tak to odczuwam niestety. cieszę się oczywiście z każdej nowej dziecinki, ale sama przez to łapię załamkę jak czytam o tych wszystkich ciążowych dolegliwościwach, których sama już chcialabym doświadczać....


[link widoczny po zalogowaniu]

kropeczka24 (offline)

22-03-2013 19:26:03

Klonówka
aj_ka rozumiem cię trochę ale ja jako za fasolkowana na pewno nie chcę zrobic nikomu przykrości bardzo kibicuje i przeżywam wasze starania .Bardzo polubiłam dziewczyny i nie chciałam zostawiać tego forum bo już mi się udało i wypiąć się tyłem bo jeszcze nie dawno wpychałam paluchy sprawdzając szyjkę po nocy spać nie mogłam ..i cały czas nogi do góry wiem ile mnie to kosztowała i domyślam się ile to was kosztuje jak staracie siędługo.Napewno nie chciałam swoją osobą nikogo dołowąć soryyy


/f2w3gox1jyuspnb2.png[/img][/url] [link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agusia23 (offline)

22-03-2013 19:38:22

Brenna
witam wiem że ja tu żadko pisze ale odwiedzam was dziewczeta pare razy dziennie i czytam wasze wpisy wiem zeby nie było że sie wami nie interesuje...sama sie juz półtorej roku staramy z mężem i wiem jak wam jest ciężko...i to nie jest tak ze te którym sie udało robią nam przykrosc to ze wam sie udało daje nam nadzieje że nam tez sie wkoncu uda ale prawda jest taka że nie jest nam łatwo...brawa dla tych którym sie udało a dla nas starajacych sie kobitek mnóstwo cierpliwosci i siłysmiling smileygrinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.