Mikroskop owulacyjny

Wysłane przez chelseaa 

chelseaa (offline)

13-01-2012 12:55:16

Kalisz
Witam. Jestem na etapie starania o dziecko. Mam zamiar używać mikroskopu owulacyjnego. I tu mam pytanie co myślicie o tym urządzeniu i czy jest to dobra alternatywa dla testów paskowych?

staraczkaKLA (offline)

13-01-2012 13:31:33

właśnie dopisuje się do pytania. winking smiley

chelseaa (offline)

16-01-2012 16:09:38

Kalisz
Cytuj
staraczkaKLA
właśnie dopisuje się do pytania. winking smiley
To jesteśmy 2 zainteresowane smiling smiley Szkoda tylko, ze nikt nie odpowiada...

Alexast (offline)

17-01-2012 09:20:54

Kędzierzyn-Koźle
Cześć dziewczyny,

ja w tamtym miesiącu kupiłam tester Afrodyta. Niestety przyszedł po owulce i nie miałam okazji sprawdzić czy działa.
Zamówiłam też testy owulacyjne i w tym cyklu będę porównywać afrodyte z normalnymi testemi. Zaczynam tak mniej więcej od 26stycznia.
Z tego co pisaly dziewczyny na innych forach to niby ten mikroskop działa. Mi narazie pokazuje tylko kropeczki na dni niepłodne, to się póki co zgadza winking smiley

Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

Alexast (offline)

27-01-2012 08:26:31

Kędzierzyn-Koźle
tak jak mówiłam testy rozpoczęte smiling smiley sprawdzałam 20 stycznia i test owu neg, mikroskop tez miał pojedyńcze plamki. sprawdzałam 25teg i test owu pokazał bladziuchną drugą kreskę a na mikroskopie bez zmian. wczoraj druga kreska na teście była troszeczke bardziej wyrazista a na mikroskopie zauważylam ze z kropek robią się pałeczki.


[link widoczny po zalogowaniu]

chelseaa (offline)

22-08-2012 14:50:43

Kalisz
Bardzo dawno mnie tu nie było. Kupiłam w lutym ten tester i do tej pory bardzo dobrze się spisuje. Także mogę polecić

Majkowa (offline)

05-04-2013 13:48:01

Częstochowa
Używałam tego testera kiedy się starałam smiling smiley Miałam afrodytę. Teraz z mężem podjeliśmy decyzję o 2 dziecku i mam zamiar do niego wrócić.

kruczonska (offline)

13-01-2016 11:46:34

Kraków
Cytuj
chelseaa
Witam. Jestem na etapie starania o dziecko. Mam zamiar używać [link widoczny po zalogowaniu] owulacyjnego. I tu mam pytanie co myślicie o tym urządzeniu i czy jest to dobra alternatywa dla testów paskowych?

Kiedy starasz się zajść w ciążę, najważniejsze jest, aby współżyć jak najbliżej terminu owulacji.Przed owulacją wzrasta poziom hormonu estrogenu, co powoduje, że ślina kobiety tworzy charakterystyczne kryształki przypominające liście paproci.

Riley (offline)

01-08-2016 10:34:37

Kraków
Odgrzebuję temat, bo może komuś sie jeszcze przyda. Otóż szukałam info o mikroskopach natknęłam się na taki artykuł [link widoczny po zalogowaniu] Moim zdaniem fajna encyklopedia wiedzy na temat mikroskopu, bo szczerze mówiąc ja w ogóle nie wiedziałam, co to takiego :joliecouette:
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547970, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.