STARAJĄCE SIĘ INACZEJ - CZYLI NIE TYLKO O CIĄZY

Wysłane przez lady_blue 

obratan (offline)

26-07-2009 21:30:01

cholirka to ja zorganizuje jakąś małopolską imprezkę i foty powstawiam, bo na tym ślunsku to kiepsko grinning smileygrinning smiley o tym ryle to zawsze moja kumpela się mnie o to pytała i naprawdę była bardzo zawiedziona jak się okazywało, że nie tongue sticking out smiley

ciekawe, ile moje odstraszacze będą szły, mają przyjśc do klucz do czasu przyjazdu kuzynów.

Wiesz co, myślę, że odstawianie co pół roku tyczyło się tabsów z mega jebistą (czy to przekleństwo??) zawartością hormonów. Moje są nowe, z małą zawartością, bez właściwie jakichkolwiek skutków ubocznych. Ostatnio jak byłam u gin w styczniu to stwierdziła, że usg ok, cytologia już od 2 lat na 1, więc nie ma powodu, żebym robiła przerwę. Tak w sumie, aż bardzo nie panikuję. Bo wtedy po prostu dostałam normalny tabletkowy okres, trwał tyle samo, tylko, że był wcześniej. Potem już nie miałam żadnych plamień ani nic, a podejrzewam, że gdyby coś było nie tak to przez te prawie 3 tyg brania opakowania coś by się jeszcze wydarzyło. Ja i tak będę musiała do niej iśc w sierpniu, bo wtedy skończy mi się ostatnie opakowanie. Ale zależy mi, żeby to była druga połowa sierpnia, a nie teraz.

A hormonię się od lipca, zeszłego roku, wcześniej był falstart z plastrami - masakra jak dla mnie.

Ja się zmywam, coś u mnie z weną kiepsko i humorem również.

Śpijcie dobrze kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-26 21:35 przez obratan.

synke (offline)

26-07-2009 22:06:40

Mysłowice
jakiś czas temu teściowa zobaczyła mojego avatara, ale że wzrok już nie ten, to spytała, czy to jest noga ze świerzbemgrinning smiley, najdroższy mój się uśmiał, ale nie skomentował, co mnie zdziwiło. przed chwilą zajrzał mi przez ramię, przyjrzał się dokładnie avatarkowi i poznał swoją szwajkę ze zdjęcia z pewnego pamiętnego wieczoru, o którym od kilku już lat próbuje zapomniećhot smiley (a ja mu wcale nie mam zamiaru na to pozwolićszaleniec). ale się biedaczek oburzył

ja też się zbieram w takim razie


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

obratan (offline)

27-07-2009 08:10:43

powitał powitał w poniedziałkowy ranek, który zapowiada się z normalnymi temperaturami grinning smileygrinning smiley

weny dalej brak, ale może coś mi przyjdzie do mego pustego łba w ciągu dnia

obratan (offline)

27-07-2009 11:34:28

pięknie, jedna siedzi na szkoleniu, druga nad morzem, trzecia pewnie w domu i tyle, a ja tutaj specjalnie wchodzę co chwile na forum !!!!!!!!!!
to ja w takim razie przyjdę sobie jutro oooooo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-27 11:35 przez obratan.

synke (offline)

27-07-2009 11:41:42

Mysłowice
jestem, nie gderaj jużwinking smiley

zaczytałam się w komentarzach do artykułu o śmierci przed urodzeniem

a co to za brak weny? jakiś powód czy tak po prostu?


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

obratan (offline)

27-07-2009 11:57:16

chyba tak po prostu - albo na starośc się gderliwa robię winking smiley z dobry wiadomości to jeszcze nie mam @, więc jak coś to zostały mi 3 tabsy do konca opakowania grinning smiley
a tak w ogóle to jakaś taka przymulona jestem

a co do komentarzy do artykułu to chociaż jakieś mądre były?? bo ja przyznam szczerze, odkąd naczytałam się debilnych komentario do różnych rzeczy, to ignoruje wypowiedzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-27 11:58 przez obratan.

synke (offline)

27-07-2009 12:25:25

Mysłowice
ja lubię czytać komentarze, chociaż często mam ochotę zapodać wpieprz jakiemuś nędznemu fiutowi
artykuł jest jaki jest, raz lepszy raz gorszy, ale w komentarzach można coś tam przekazać, chociażby linki, które mogłyby być pomocne komuś, kto jest zainteresowany tym artykułem
mnie męczy to, że świadomość społeczna na temat śmierci dzieci jest taka marna i wciąż są powielane krzywdzące stereotypy, korzystam więc z okazji i próbuję coś tam przekazać, może do ułamka procenta tych, którzy czytają komentarze, coś tam z tego dojdzie
a w ogóle to nachodzi mnie chęć zrobienia czegoś większego, ale to kiedyś i nie sama. mam plan, żeby uderzyć do szpitali na Śląsku z kampanią informacyjną, jak powinno wyglądać zachowanie wobec pacjentek z grupy tzw. "niepowodzeń położniczych" (jak to pięknie brzmi...), żeby może być do dyspozycji, kiedy znowu będą mieć taką pacjentkę a oczywiście brak psychologa, ale to takie mgliste jeszcze... kiedyś się za to zabiorę, bo mnie to dręczy


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

synke (offline)

27-07-2009 14:45:28

Mysłowice
wreszcie doszedł antykomar , dzisiaj zainauguruję spanie z ciałem na wierzchu, yes, yes, yesgrinning smiley


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

kropka (offline)

27-07-2009 14:57:15

cześć
ja już po...ciężko było wysiedzieć te 6 godzin, ale dowiedziałam się nawet czegoś nowego smiling smiley

obratan szkolenie ma tytuł: abc przedsiębiorstwa...chodzę na nie z ramienia urzędu pracy gdzie złożyłam wniosek o dofinansowanie z UE mojej działalności gosp., którą chcę założyć.

synke a ja myślałam, że Twój luby wie wszystko co się dzieje na forum łącznie z awatarem heh winking smiley mój w drodze powrotnej z naszego spotkania mnie zapytał czy bardzo go obgaduje i czy powinien coś wiedzieć winking smiley ....a ja mu na to, że nieeeee winking smiley
co do Twojego wielkiego planu to myśle, że jest to bardzo dobry pomysł, ale na ile ma szanse powodzenia?? szpitale nie realizują swoich założeń co do kobiet, które rodzą zdrowe dzieci i sobie nie radzą z karmieniem, kolką czy inną sytuacją, a co do piero w tak delikatnych i trudnych sytuacjach jak choroba czy śmierć dziecka sad smiley
oni mają nas głęboko w dupie..jesteśmy niestety kolejnym przypadkiem..na samą myśl mam dreszcze i wyć mi się chce...

przyszły próbki perfum od lady blueee winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
........................................................................
Mikołaj [*] na zawsze w moim sercu skarbie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-27 15:06 przez kropka.

synke (offline)

27-07-2009 15:41:49

Mysłowice
czyli jakaś korzyść z wykładów jest, to fajniesmiling smiley

wiem, że mają to w dupie, byle wygodnie i bezproblemowo, ale jak ktoś wciąż tą dupę będzie zawracał, to jest szansa, że coś się zmieni, chodzi mi głównie o młodych lekarzy, którzy jeszcze do końca nie pognili od rutyny i wygodnictwa
myślałam kiedyś, żeby zawiązała się grupa takich osób "na wezwanie", które byłyby informowane o aktualnych tragicznych przypadkach w szpitalu. można by wtedy porozmawiać z taką osobą i jej rodziną, poinformować, jakie mają prawa, doradzić, dać namiar na znane nam strony dobrane tematycznie, może namiar na dobrego psychologa. może świadomość, że ktoś to weźmie na swoje barki i im odpadnie problem, pozwoli na taką działalność
czytałam, że chyba w bielsku jest psycholożka, która z własnej inicjatywy pracuje z takimi osobami w szpitalu, nieodpłatnie, po prostu z powołania, wiedząc, jak w naszych szpitalach wygląda pomoc psychologiczna. szkoda, że w przypadku większości psychologów jest się nimi tylko dla zbijania kasy w prywatnych gabinetach, a ich działanie, mimo płacenia grubej kasy, często odbiega od tego, co powinno być


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.