wciaz czekam na ciaze

Wysłane przez sabaw 

malgos741 (offline)

05-06-2013 20:44:13

hej dziewczyny,
Nie ma co narzekać na wózki grunt że jest co w nim wozić swojego skarbagrinning smiley
U mnie nastepny cykl ale w tym cyklu sobie odpuszczamy mam 13dc a w piątek jadę do szptala na rezonans pzysadki i zobaczymy jakie dostanę tabletki.
Maartuska nie ma co sie nastawiać wrzuć na luz i zobaczysz będzie bobo.
Dziewczyny sezon weselny w firmie rozpoczęty, dziś gramy dla wycieczki z Niemiec ... dobrze że krótko do 2.00 bo jutro do roboty na 11tą. Ciekawa jestem ile bedą mnie trzymać w szpitalu czy wyjdę tego samego dnia mam nadziejęsmiling smiley najważniejsze że wiem co mi dolega.


[link widoczny po zalogowaniu]

Maartuska (offline)

06-06-2013 10:38:55

Jastrzębie-Zdrój
malgos ja Cię podziwiam że się nie załamujesz, jak się czegoś chce i nie można to jest okropne uczucie..ale za to jak Ci się uda to pewnie najszczęśliwszą osobą na ziemi smiling smiley a ten maluszek bedzie oczkiem w głowie smiling smiley może Cię wypuszczą tego samego dnia , zrobią co mają zrobić. a wyniki odbierzesz napewno w innym terminie
andziula ja już zapomniałam jak to jest mieć takie leżące dziecko bądz siedzące.. mojej córki to wszędzie pełno biega jak szalona.. smiling smiley mówi już i stawia na swoim mała cwaniara smiling smiley


Szczęśliwa żona smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczęśliwa mama smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

06-06-2013 12:46:08

Bydgoszcz/Birmingham
Malgos masz rację, najważniejsze, że można wozić małego skarbeńka. Trzymam kciuki za piątek, mam nadzieję, że wypuszczą Cię tego samego dnia.

Maartuska niestety już nie mogę mieć dzieci :/ Wiem, że ważne, że mam mojego syneczka, ale planowaliśmy więcej dzieci i czasem mi ciężko jak widzę mamy z gromadką dzieci, trochę zazdroszczę. Masz racje, jak się czegoś bardzo chce to nie wychodzi, u mnie tak było, jak przestałam myśleć o tym, że chcę być w ciąży to zaszłam smiling smiley to były cudowne chwile!!
Fajnie, że masz taką żywiołowa córeczkę, jestem ciekawa jaki mój synek będzie miał charakterek!!

andziula malutka jest coraz większa, robi się coraz ciekawsza. Duże wózki są fajne, ale ja dużo jeżdżę autobusami i po sklepach czasem mi niewygodnie. Poczekam aż mały podrośnie i może rzeczywiście kupie 'parasolkę'.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malgos741 (offline)

06-06-2013 22:15:04

Martuska dokładnie jak piszesz będę najszczęśliwszą osobą na świecie.
Po badaniu dam napewno znaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Maartuska (offline)

07-06-2013 10:33:16

Jastrzębie-Zdrój
malgos czekamy z niecierpliwoscia co tam na badaniu ..

holly wazne ze chociaż masz syneczka smiling smiley bedzie rozpieszczonyy heh tak jak moja córka teraz.. smiling smiley
my bysmy teraz chcieli mieć synka żeby była parka..ale czy się uda zobaczymy smiling smiley
a jak Twój synuś się ma ?? rośnie ?? karmisz piersią czy na butelce jest ?


Szczęśliwa żona smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczęśliwa mama smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

07-06-2013 12:16:44

Bydgoszcz/Birmingham
Malgos czekamy więc na wyniki!! smiling smiley

Maartuska karmię butelką, próbowałam piersią, ale po porodzie nie mogłam karmić, przez pierwsze dni, potem jak chciałam to mały nie mógł złapać pierś, prosiłam o pomoc ale nie bardzo mi ją dano, potem w domu trochę zaczął pić, ale jakoś mi to karmienie wychodziło. :/ no ale cóż...mały fajnie rośnie, już jest taki fajny, gada ze mną winking smiley jest słodki. Na początku spał tylko i jadł teraz już nie śpi tak dużo. No i spi mi ładnie w nocy, tak od 22giej do 5tej smiling smiley W ogóle jest bezproblemowy.

Kurcze, super pogoda !! Pójdziemy z małym na fajny spacerek.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Maartuska (offline)

08-06-2013 12:15:30

Jastrzębie-Zdrój
holly to super masz że ci ładnie śpi smiling smiley moja to mi sie budziła przez pierwsze półtora roku codziennie w nocy po 2 razy..a tak naprawde to całą noc przesypia mi dopiero jakieś pól roku ..bo tak to nocne karmienie musiała miec obowiązkowo...także masz super smiling smiley


Szczęśliwa żona smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Szczęśliwa mama smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

08-06-2013 22:19:51

Hejkasmiling smiley

Małgos czeklamy niecierpliwie na wieścismiling smiley

Moja mała ostatni budziła sie co godzine albo 2 na karmienie bo ząbki jej dokuczają. na szczęście nie musze szykowac butlismiling smiley To zaleta karmienia piersiąsmiling smiley No ale moje sutki cierpią. mała juz mnie chyba ze cztery razy ugryzłasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malgos741 (offline)

08-06-2013 22:39:08

Hej dziewczyny,
Jestem po rezonansie wynik dopiero we wtorek, badanie miejwiecej jak słuchanie techno prawie głucha wyszłam, trochę to trwało bo na izbie przyjeć byłam na 8.00 na oddział weszłam ok. 11tej pobrali mi krew i czekałam na wezwanie z rezonansu, dowiedziałam sie ze rezonans bede miała na 19tą a ja głodna więc zjadłam chociaż batonika. Na szczęście rezonans miałam o 16tej, badanie trwało 20-30 min, pół godziny odczekałam i mogłam iść do domu.smiling smiley Następne badanie z głowy, w tym tygodniu dostanę jakeś leki na zmniejszenie prolaktyny. A dziś robota i w salonie i na weselu, dobrze że do 2.00. W hotelu jest net więc jak naszybciej napisałam.
Dziewczyny jakie wasze dzieci już dużemały grymaśnik


[link widoczny po zalogowaniu]

Holly82 (offline)

09-06-2013 13:50:21

Bydgoszcz/Birmingham
Malgos to się nieźle naczekałaś!! Dużo miałaś podwyższoną prolaktynę?? Ciekawe czemu ja na podwyższoną prolaktynę dostałam tylko tab. anty. Mam nadzieje, że leki szybko zmniejszą tą prolaktynę !! Jakieś teraz badanie jeszcze masz??

Sylwiunia ech zazdroszczę kobietom które karmią piersią!! Ostatnio poznałam mamę, która ma ponad rocznego synka i jeszcze karmi go. Chociaż nie wiem czy tak długo bym chciała karmić.

Maartuska on już w brzuszku był taki spokojny. Chociaż ostatnio mi się budzi wcześniej, ale i tak w nocy długo śpi. Jestem ciekawa jaki będzie jak trochę podrośnie. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.