STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

cichaHC (offline)

19-05-2010 13:22:48

Czesc Dziewczyny
Mam na imię Magda dołaczam do forum z mężem staramy sie o dzidziusia od styczna, w marcu byłam u gina dowiedziałam sie ze mam krótką i przodopochyloną macice Lekarz mówił zebym brała folik 2 miesiace przed ciaza i dwa po zajsciu mineły dwa miesiace dzis dostałam miesiaczki;( i dół...
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

19-05-2010 13:27:14

płock
jestem smiling smiley zrobiłam zdjęcia, zakupiłam Zuzi 2 sukieneczki dzinsowe i 2 bluzeczki do tego grinning smiley lodówka zapełniona ale stałam i stałam przy tych pułkach i pustka w głowie co do obiadu smiling smiley więc tradycyjnie zrobię pomidorówkę i kurczaka z ryżem w sosie słodko kwaśnym. Teraz chwilka na kawkę i idę się troszkę przejść z psem bo w końcu nie pada
Evciaoglądałam rozmowy , straszna była ta pierwsza no ale wiedziała gdzie idzie więc wiesz... ja tam bym się w takim programie nie pokazała gdybym tak wyglądała bo co tu pokazywać ..smiling smiley
Anjabrawo za podjętą decyzję w końcu ktoś rozwieje Twoje wątpliwości i tak jesteś dzielna ja bym tyle czasu nie wytrzymała, chyba bym zwariowała
Bidonkupodziwiam, że wsuwasz twarożek gdy obok stoją gołąbki grinning smiley
Smuteczkugdzie Ty jesteś??
Kanakja gdzieś tak do 14 tygodnia nie mogłam patrzeć na mięso


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bidonek86 (offline)

19-05-2010 13:40:05

Świętoszów
cichaHc witamy cię serdecznie na naszym forum napisz coś więcej o sobie ile masz lat czy to wasze pierwsze dziecko o które się staracie i tak wogóle.
beatko da się przeżyć wiesz motywują mnie komplementy wszystkich dookoła a zwłaszcza teściowej hehe , zawsze byłam duża a jak teraz jest efekt to aż się chce


[link widoczny po zalogowaniu]

Paulinka25 (offline)

19-05-2010 14:30:26

Stargard Szczeciński
witajcie po mojej długiej nieobecności

zasypali mnie wszędzie egzaminami i nie mam czasu nawet okiem mrugnąć... eeh
koniec roku się zbliża i teraz same zaliczenia na studiach... jeszcze tylko 4 zjazdy i 7 egzaminów... a do tego w pracy egzamin 10 czerwca na którym bardzo mi zależy bo jest bardzo ważny i tylko kuć i kuć...
Dzisiaj według kalendarza na necie dni płodnych mam mieć owulację, piszą że "dzisiaj szanse są bardzo duże" ale nie czuję niczego w związku z tymsad smiley Zawsze bolał mnie brzuch albo po prawej albo po lewej stronie i tak dwa dni dzisiaj ani wczoraj kompletnie nic! Przyszło mi do głowy że mogłam mieć w tamtym miesiącu dwie owulacje i dlatego cykl się przedłużył na 38 dni a nie 29 i w tym miesiącu nie bede miała szansy na maleństwosad smiley Mam ochotę przeklinać i płakać na zmianę.... Dużo mnie te starania kosztują psychicznie...
Z dwojga złego te egzaminy odciągają moje myśli od tego skutecznie czasami, czuję się jakbym ostatnio nie "szła przez życie" tylko "biegła" i była jeszcze poganiana!

witam nowe koleżanki

anju czekamy wszystkie na dobre wiadomości i zdjęcie usg dzieciątkasmiling smiley

dziewczyny z południa Polski bardzo wam współczuję, mówię tu o wszystkich ludziach, sama mam rodzinę na Śląsku niedaleko Gliwic i jak oglądam wiadomości to płaczęsad smiley Trzymam kciuki aby woda się cofnęła, spłynęła, uspokoiła, aby przestało padać i oby straty były jak najmniejszesad smiley a tam gdzie powódź nie doszła, oby nie doszła!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-19 14:32 przez Paulinka25.

kanak (offline)

19-05-2010 16:31:50

ateny
Paulinka!!! Przestań tak strasznie chcieć, myśl o seksie jak o przyjemności, nie jak o akcie prokreacyjnym!!! To pomaga, sama wiem po sobie, ja tak strasznie chciałam, że nie zachodziłam, w końcu powiedziałam sobie, a....mam to w..... poczekam na dzidziusia, w końcu musi być! I "poszłam za radą mojego gin, tzn zdrowa dieta, sport i nie myslenie o ciązy. Uda się, zobaczysz!!!
Bidonku, będziesz teraz ekspertem od odchudzania, po porodzie jak mi dużo zostanie, to poproszę Cię o kilka wskazówek.
Beatko, czyli jeszcze trochę mięso mnie nie będzie interesowało... i dobrze, zdrowiej, tyle chemii w tym mięsie, po co faszerować dziecko i siebie. Czekam, kiedy ja będę mogła kupić ubrania dla mojego bobo. W którym tyg. można ustalić płeć?
Witam nową koleżankę


[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

19-05-2010 16:34:28

italia
Witam

Nadrobilam wszystko.

Anja, tez tak mysle, ze ten brzuch moze cie bolec ze stresu. Sprobuj sie troche zrelaksowac bo wiesz, ze jak jestes w ciazy to to wszystko wplywa na dzidziusia. A twoja siostra nie moze z toba jechac do tej kliniki? Lepiej zebys nie byla sama.

paulinka a moze w tym mies zajdziesz? Ja nie znam sie na tych dniach plodnych ale moze nie w kazdym miesiacu musisz czuc, ze wystepuja. Chyba u herbacianej tak bylo, ze wcale sie nie spodziewala, ze zafasolkuje a zafasolkowala. Wiec badz dobrej mysli.

Bidonku ja cie podziwiam. po pierwsze, ze tak duzo schudlas a po drugie, ze masz taka silna wole. JESTES WIELKA!! ( w dobrym tego slowa znaczeniu)

a ja nadal zmeczona. Bylam u ginka i mam lekka anemie. Dostalam oprocz witamin (ktore biore od poczatku ciazy) jeszcze zelazo. teraz to juz wcale do kibelka nie pojde. No i pewno to bylo przyczyna, ze zemdlalam.

Koncze kochane bo ide na male zakupy. ja to juz wcale nie wiem co mam wymyslic na kolacje. Tutaj sie jada cieple kolacje to tak jakbys musiala przygotowywac dwa obiady dziennie. masakra.

Klikne pozniej


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

19-05-2010 16:37:24

italia
acha Misiabella lez i odpoczywaj, w tamtej ciazy to byl jakis wirus co Majusia przyniosla z przedszkola ( o ile dobrze pamietam) a teraz bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!! Badz dobrej mysli!!!!!. Trzymaj sie kochana.

kanak ja sie dowiedzialam o plci w 13 tyg i z alina i z Lorenzo ale tylko dlatego, ze sie dobrze ustawili.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-19 16:39 przez daria.

anja0607 (offline)

19-05-2010 17:08:24

paulinko nie można tak mówic ani się poddawac teraz jak masz te egzaminy i cały czas jesteś zajęta to może zajmij się właśnie tym nie myśl o ciązy itp wiem,że nie jest łatwo wiem doskonale,ale postaraj się,ja wiem sama po sobie teraz w danej chwili jak chodziłam do pracy to tyle nie myślałam a jak teraz siedzę w domu to łeb mi kołkiem staje od tego wszystkiego.bądź dobrej myśli i trzymaj się mocno.

cicha witam na forum i jak reszta dziewczyn czekam na info o Tobie smiling smileysmiling smiley

beatko czyli zakupy udane smiling smiley świetnie.

u mnie dziś na obiad karkówka w ciemnym sosie do tego makaron i pomidorek ze szczypiorkiem w śmietanie.

położę sie zaraz na trochę tak okropnie się czuję jakby mnie walec przejechał.słabo mi duszno i ten dół brzucha mnie tak boli czy ktoś wie czy to normalne te skurcze jakby i czy jeśli w ciąży jestem czy mojemu skarbowi nic nie zagraża??

na jutro idę do pracy na 12 godzin i to nie na moją maszynę tylko na zastępstwo trochę się boję bo tam jest ciężko cały czas szybko i na stojąco a jak będę się czuła tak jak dzisiaj to będzie masakra,ale co jak mus to mus a już myślałam,że w tym tygodniu się polenię w domku.

idę poleżec potem dam pracusiom obiad wykąpie się i wieczorkiem może mi się uda jeszcze zajrzec.smiling smiley


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

19-05-2010 17:09:20

płock
Kanakja się dowiedziałam w 19 tygodniu mniej więcej... co do mięska to ja nigdy nie byłam z tych mięsożernych- mogłam bez tego żyć także ten wstręt przeszedł gładko smiling smiley
DariaCzyli Wy macie 2 posiłki dziennie ciepłe??o kurcze współczuję nie miałabym chyba do tego głowy smiling smiley a jak się czujesz?? Lorenzo daje popalić??a jak Alinka się przygotowuje na przyjście Braciszka???
Obiadek prawie gotowy, kurczaczek już jest , zupka na gazie- zaraz dorzucę koncentrat i śmietankę i będzie pomidorówka smiling smiley i jeszcze sobie ugotowałam młodą kapustę bo mi się zachciało z młodą cebulką i koperkiem- pyyyyyyyyyyyyyycha właśnie wcinam smiling smiley a u nas teraz słoneczko na całe niebo aż żyć się chce i normalnie funkcjonować także uśmiech na twarzy jest smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

19-05-2010 18:01:27

Lublin
Cześć dziewczynki, Bidonku odpisuję dopiero teraz miałam zrobione swoje badania są ok, a dla mnie jesteś wzorem samozaparcia i konsekwencji tak trzymaj!
Misia odpoczywaj dużo i dbaj o siebie, miejmy nadzieję, że ten deszcz wreszcie ustąpi, poziom wody zaczyna powoli opadzać z tego co słyszałam dziś.przewracjący oczami
Anja no dla mnie to też nie wyglada na ciążę urojoną, chciałabym bardzo żeby ci się udałoprzewracjący oczami czekam razem z tobą na same dobre wieści kochana
Paulinka ja też staram się cały czas wyluzować... średnio mi to wychodzi...starajmy się razem
Evcia gratuluję niespodzianki...pozdrawiam
Kanak[/b relaksuj się i odpoczywaj niedowiary, że już słyszałaś serduszko swojego maleństwa jak ten czas szybko leci...
Beatka no nie powiem smaku mi na pomidorówkę narobiłaś, ja mam dziś kurkową zupkę i schabowe ty też dbaj o siebie i Zuzięprzewracjący oczami

Ja mam nadzieję, że coś się u mnie ruszy dzięki tym badaniom...
Cicha witam cię serdecznie


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.